Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Przy całej mojej złej ocenie dorobku generała Jaruzelskiego jestem zszokowana historycznym rozeznaniem co poniektórych. Jeszcze chwila a dowiemy się, iz Polska AD 81 to kraj mlekiem i miodem płynacy, rosjanie byli setki lat świetlnych od nas i tylko zły generał zgasił nam słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No co ty iftar
on zapalił słoneczko i Shatyna od śmierci uratował.... słoneczka płonęły w koksownikach o było fajnie cieplusio dzięki gienierałkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sześciopaki Harnasia po 11,49. :classic_cool: Tak tanio to i za PiSu nie było. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " [17.03.2011 a z jakiej to prasy? żeby ci ciśnienie spadło to doczytaj ile czasu posłowie spędzają na obradach komisji sejmowych na przykład, konsultowaniu projektów, pracach sprawozdawczych itd ... " } Właściwie trudno wyczuć co ten powyżej "medyk" od prób obniżania ciśnienia ma na myśli , ale : - ledwo co prasa rozpisywała się o trzech z czterech obecnie pracujących spec komisji sejmowych . Gówno ustaliły , gówno ustalą , a przetrwoniły czapkę pieniędzy . Tak , jak wszystkie poprzednie . - od lat wyje się na wszystkie strony świata , że gro ustaw naszego parlamentu są bublami prawnymi - i jakby mimochodem obok tych ważkich problemów właściwie wszystko w Strasburgu nasz rząd przegrywa . Lista grzechów długa . Jedni durnie widzą w tym winę PO , inni zaś PiS Porażające jak bardzo się mylą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak .............
To tak , jakby dochodzić które gówno bardziej śmierdzi . A przecież smród uzależniony jest od tego co , z kim i za ile bydło żarło dzień wcześniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin ---> zanim przyznasz kolejne plusy platfusom zobacz to (wklejałem już kiedyś) http://www.youtube.com/watch?v=WpfFkegIsn0 oraz pozostałe 5 części (jak Ci się chce) to dzieje się za czasów PO, a przypomnę, że zarówno Donald jak i Bronek już kilka lat temu wykazywali, i w USA i w Izraelu, aprobatę, dla żydowskich żądań 65 mld USD 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam 19.30
czas na dziennik telewizyjny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głosowałem na platformę
zagłosuję również na jesieni i cieszę się, że platforma ponownie wygra wybory, nie smuci mnie że takie skurrwiałe ksenofobiczne antysemickie onr-owskie zakompleksione koniabijące buraki jak doopek wielbiciel nadal będą szczekać i skręcać się ze złości i bezsilności :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr555
beznadziejna ta parodia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zajebista parodia
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamachowski zawsze rzondzi
Mały Jasio poszedł do podstawówki. Miesiąc po inauguracji roku szkolnego dyrektorka wzywa jego ojca do szkoły i mówi: :classic_cool: - Jasio jest najbardziej nieznośnym uczniem w naszej szkole. Bije dzieci, przeklina, pluje na nauczycieli, wczoraj nasikał na swoją wychowawczynię, musi go pan przenieść. Zdołowany ojciec przepisał syna do innej podstawówki, ale sytuacja się powtórzyła. Tak samo w dwóch następnych. Staremu nie pozostało nic innego jak zapisać smyka do szkoły katolickiej. Mija miesiąc, żadnych wezwań do dyrektora. Drugi, trzeci, czwarty - żadnych uwag i skarg. Zaniepokojony ojciec udał się do jasiowej szkoły wybadać sprawę, ale wszyscy zgodnie twierdzili, że Jasio to wzorowy i grzeczny uczeń. Po powrocie Jasia ze szkoły ojciec wziął go na rozmowę i mówi: - Synu, w poprzednich szkołach non stop były na ciebie skargi, a tu nic. Co się stało? - Tato, wchodzę do szkoły - gość na krzyżu, wchodzę do klasy - gość na krzyżu, na stołówkę - też gość na krzyżu. Tam się z dziećmi nie pierrdolą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar bardzo trafnie to ujęłaś [Przy całej mojej złej ocenie dorobku generała Jaruzelskiego jestem zszokowana historycznym rozeznaniem co poniektórych. Jeszcze chwila a dowiemy się, iz Polska AD 81 to kraj mlekiem i miodem płynacy, rosjanie byli setki lat świetlnych od nas i tylko zły generał zgasił nam słoneczko.] Wkurza mnie kiedy ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o ówczesnych realiach, a tak łatwo rzuca oskarżenia Najostrzej wypowiadają się młodzi ludzie, którzy w grudniu81 nie byli nawet zygotami. Ich sloganem jest „Warto rozmawiać, chociaż formułują radykalne opinie Dla nich niekwestionowanym materiałem dowodowym jest spuścizna po esbekach, ruskich generałach i ich adiutantach oraz zagranicznych korespondentach . Nie obchodzi ich opinia ludzi, którzy przeżyli stan wojenny, nie jako statyści, ale ludzie udręczeni, prześladowani, a ich rodziny przeżywały traumę... Czolowycyh opozycjonistów tamtych czasów, którzy gen. Jaruzelskiego będą zawsze potępiać, ale słuchać ich można z szacunkiem , bo nie zioną nienawiścią tak jak to czynią dyżurni katolicy. Co za ogromna przepaść jest pomiędzy ludźmi, ktorzy rzeczywiście ucierpieli w tamtych czasach, ale zachowali cnotę racjonalnego myślenia , a pomiędzy człowiekiem, który stan wojenny przeżył u mamy za piecem, a dzisiaj domaga się dożywocia dla gen. Jaruzelskiego ? Dlaczego, DLACZEGO NIE WOŁAŁ O TO W 1981 roku ? WTEDY ODWAGA SPORO KOSZTOWAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ocena historyczna?
obiektywna i rzetelna? Na niezależnych historyków, którzy negatywnie oceniają wprowadzenie stanu wojennego też się będziesz oburzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar jak już to
Rosjanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar jak już to
Rosjanie, a nie rosjanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ... widze, że
20:37 [zgłoś do usunięcia] a ocena historyczna? obiektywna i rzetelna? Na niezależnych historyków, którzy negatywnie oceniają wprowadzenie stanu wojennego też się będziesz oburzać? >>>>>>>> nie wiesz o co loto proponuje przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YAR...
///////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebać czerwone pająki
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YAR .....
///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YAR ....
//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkich zajebać
i będzie spokój :classic_cool: Tylko się grzecznie zapytałam, czy na negatywną historycznie ocenę wprowadzenia stanu wojennego też się będzie oburzał tow. absmak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar nie ujęła bardzo trafnie
ona chce bardzo trafnie TO ująć ale się nie składa i nie składa jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerne żydy! ile oni już
nam forsy zajeebbali??? skurrwwyssynny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłem wtedy dorosły
i wiem co to znaczy jak ten skurwiel kazał wyłączyć telefony w całym kraju, czego nawet hitlerowcy nawet na minutę w Polsce nie zrobili. Ilu ludzi umarło pozbawionych pomocy lekarskiej, a skurwiel od 20 lat usiłuje z siebie zrobić bohatera przy pomocy różnej maści komuszących "inteligentów" i egzaltowanych podstarzałych panienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miazga 10/10
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to mówi - qwiz
# Totalna krytyka PRL umieszcza mnie w pustce historycznej, lub raczej przekreśla jakikolwiek sens tego, że urodziłem się w 1927 r., istniałem i działałem w drugim półwieczu naszej przeszłości. # ... Nie byłem szczęśliwy z dojścia lewicy do władzy, czyli rekomunizacji Polski, jak chcą określić powstałą sytuację nieprzytomni antykomuniści. Tych zawsze u nas więcej niż komunistów, podobnie jak z Żydami i antysemitami. Pewne choroby w społeczeństwie istnieją jak gruźlica - wydawało się , że zupełnie wygasła, i znów się pojawiła. # ... Lewica w opozycji mogłaby lepiej dbać o interesy ludzi pracy i Polski, niż kiedy jest u władzy. # ... Domaganie się linczu na zbiorowej i jednostkowej biografii Polski Ludowej jest pewną odmianą grupowej choroby psychicznej. # Jałta wniosła do polskich przemian rozdarcie, niesuwerenność, niedemokratyczność. # Wiem, że statystyka dobra w Polsce Ludowej, dobra w moim rozumieniu, nie równoważy statystyki zła, jeśli w ogóle jedno i drugie jest możliwe do wyszacowania. # Jeśli były zbrodnie, a były, to byli winni. Jeśli byli winni, zasługują na kary, bo systemu karać nie można, on sam skazał się na zniknięcie. Bilans zła i dobra musi być sporządzony oddzielnie, żeby nie zamazywać ani jednego, ani drugiego. Jak maccartyzm nie przekreśla demokracji amerykańskiej, tak stalinizm nie kasuje naszych przemian cywilizacyjno-socjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×