Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość macierewicz znowu
przegrał Były szef Komisji Weryfikacyjnej WSI Antoni Macierewicz ma przeprosić byłego szefa WSI gen. Marka Dukaczewskiego za swe słowa z września 2006 r., że ponosi on część odpowiedzialności za nieprawidłowości w WSI - orzekł we wtorek Sąd Okręgowy w Warszawie. Wyrok jest nieprawomocny. Macierewicz zapowiedział, że złoży apelację. Macierewicz ma przeprosić byłego szefa WSI na pierwszych stronach "Rzeczpospolitej" i Gazety Wyborczej" i wpłacić 2 tys. zł na cel społeczny. Ma także "zaprzestać dalszego naruszania dóbr osobistych powoda" przypisywaniem mu współodpowiedzialności za nieprawidłowości WSI o przestępczym charakterze. Dukaczewski nie krył satysfakcji i podkreślał znaczenie orzeczenia "dla całego środowiska". Macierewicz, którego nie było na ogłoszeniu wyroku, powiedział, że będzie składał apelację, w której skuteczność wierzy "przy takim uzasadnieniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macierewicz znowu
nieprawomocny to też wyrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....;)
21:22 [zgłoś do usunięcia] wielbiciel 70B o rety .... ---> jak juz się wcinasz w temat, to racz zauważyć, że mówimy o likwidacji emerytur, składek i ZUSu, a nie o zabieraniu rent inwalidom. Gdzie wyczytałeś te rewelacje? do wypłaty samych rent nie jest potrzebnych 50 tys. ludzi, nie trzeba utrzymywać po kilka gmachów w każdym mieście itd., a finansować można to z podatków, oddzielny system ściągania opłat=generator kosztów nie jest konieczny sam pomyśl zanim głos zabierzesz, tłuku >>>>>>>>>>>>> No widzisz durniu co ty wypisujesz, co twój post to kompletna wpadka. Nie masz zielonego pojęcia w temacie, ale pierdolisz od rzeczy. a te renty to z czego mają być płaconie kabotynie, z podatków , ktore należy obniżać wg ciebie. Chodzi o to niedojdo umysłowa, że przede wszystkim musimy rozsądnie gospodarować pieniędzmi, które mamy i zmieniać niesprawiedliwy system, w którym emeryci finansują dziś w pewnej części opiekę medyczną rolnikom i bezrobotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...macierewicz znowu
Przecież to nie pierwsze i nie ostatnie przeprosiny Macierewicza, za pomówienia sprzeczne z faktami Najgorsze jest to , że my podatnicy musimy płacić za Antosia kłamstwa, oszczerstwa i jego brednie, a są to kwoty rzędu kilku setek tysięcy zł., a przecież dalsze sprawy są w toku. Prawo jest takie, że niestety nie można dopaść Antosia M. z powodów kluczków prawnych, które Antoś wykorzystuje. Antoś Macierewicz nie jest ewenementem bo dorównuje mu kilku innych partyjnych dygnitarzy jak np. Mariusz Kamiński, Zbigniew Ziobro, czy Jarosław Kaczyński, który pod względem liczby przegranych procesów za kłamstwa i pomówienia (m.in. Bronisława Komorowskiego, SLD, Lecha Wałęsę, Mieczysława Wachowskiego, koncern ITI, Aleksandra Gudzowatego, Ludwika Dorna) jawi się jako zgniły recydywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...macierewicz znowu
Jarosław Kaczyński ma też przeprosić Agorę SA za porównanie wydanej przez tę spółkę "Gazety Wyborczej" do "Trybuny Ludu" z 1953 r. i zarzucenie Agorze związków z "oligarchią" - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie. Przeprosimy maja być na pierwszej stronie Rzepy, której Jarosław K. udzielił wywiadu, w którym wypowiedział te słowa. No i zaczyna u nas być normalnie. Każdy musi odpowiadać za swoje słowa. PS Ten temat jest na http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4832534&start=2280 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a Agora i Michnik są tacy nieskazitelni, niewinni pierdolona obłuda w tym popierdolonym kraju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogłaszam całkowity upadek
tematu. nie podnoscic pod karą osobistego spotkania z wielkim Myrevinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin niezalog
Zgadzam się w calkowitości. :P 🖐️ )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy na wakacjach ? ( takim to dobrze ) Od ponad tygodnia cisza ? Ani jednego wpisu ? A tyle się dzieje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie mialo wydarzyc
juz sie wydarzylo a TYCJAN 😴 ale ja w innym celu a mianowicie zwyczajowo dla Myrevinka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?izdohc o oc o
?ecytilop w ćahcyłs mat oC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akurat Wałbrzych to słaby
przynajmniej tutaj jakieś znajome nicki :) po datach postów plaża wakacje ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zapalmy Mu świeczkę
i tak dalej 50 dziewic itepe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. jest ryzyko, jest zabawa. :P Tyle świeczek na stole, jak to trzeba uważać żeby po coś sięgając nie poparzyć ręki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooops... to w ogóle spieprzam. :D Nie wiem co niby taki gość jak ja miałby robić z 50-cioma dziewicami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś jestem ustawiony na piwo z takim jednym, zapytam się o to schronisko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro z wakacji
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwy i cuda wszelakie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypki tanio
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Myrusia wciąż
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Myrusia wciąż
żeby przeżywać intensywne orgazmy waginalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co po co :P
bo miłośc uskrzydla :P Myrevin :P Mógłys w końcu mi ulec i byłoby po sprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze poinformowanaa
Myrus ulega jedynie swojej prawej dloni:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwa jestem, dlatego
poczekam, az Mu sie ta ręnca znudzi :classic_cool: Myrek 😠, kiedy widzi moje wpisy i na topika nie wchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastacja :))
mam wielka nadzieje ze nie dojdzie do reaktywacji kaczek jak to jest napisane w tytule tematu :) ostatnio przed wyborami postanowiłam dowiedzieć się paru rzeczy na temat partii i kto ile dokonał, i PO wydaje mi się ze jest partią godną zaufania, na takiej śmiesznej gierce internetowej gdzie mozna ścigać się politykami : http://platformula.pl/ dowiedziałam się co PO zrobiło przez swoja kadencję i zrobili nie mało, a to ze większość czasu musieli użerać się z Kaczką która bawiła się w prezydenta to cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×