Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość seryjny palec mordercy
tylko takie przechodzenie z partii do partii to trochę dziwne jest. jak trzeba było się dorwać do władzy to Kaczyńscy byli super. jak wyczuł, ze media ujadają na Kaczyńskich to od razu zmienił front na PO. no oczywiście byleby tylko do władzy. Nie ważne z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
jeden czlowiek na trzydziestu ma osobowość psychopatyczną , a więc : nie ma 'sumienia ', nie ma empatii , manipuluje innymi ,ma rozbudowane ego oraz brak rozeznania konsekwencji swoich czynów - jest to tzw. osobowość psychopatyczna . tacy ludzie są wszędzie (skoro jest ich ok. 3%) - najczęściej trafiają prędzej czy póżniej w do więzienia tak jest też i w kościele - tego nie da się aż tak łatwo "wylowić" w seminariach - chociaż są odpowiednie procedury . błąd natury ...niestety , skwapliwie wykorzystywany przez podobnych atakujacych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana 109
Trzeba zrobic wszystko aby nie dopuscic do podpisania dlugoterminowej do 2045 roku umowy na dostawy gazu do Polski. Tusk juz zaciera rece i liczy na ciepla posadke w Gazpromie. Czytam w tej chwili niemieckie internetowe stronki i tam az huczy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj dokladnie shatyn
18:20 [zgłoś do usunięcia] zniesmaczona. cos mi na łeb padło , przepraszam za te debilizmy shatyn jak juz dajesz do usuniecia posty, ktore niby ciebie obrazaja, to najpierw dobrze sprawdz czy oby na pewno ciebie dotyczyła ta obraza jakiegos podszywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seryjny palec mordercy
gazeta wyborcza mądra inne strony lub gazety niemądre, złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak boję się jak cholera
offerma "merytorycznie jak widzę" no jakoś "niemerytoryczności" tirówki nie spostrzegłaś. ja bardzo chętnie ograniczę się do merytorycznych wypowiedzi. ale muszę mieć rozmówców na poziomie. ale jeżeli ciągle adresuje się w moją stronę obelgi to czego się spodziewacie? no ok sorry za tirówkę chociaż moim zdaniem jesteś tak zawzięty także w powodu wianka na głowie ale to moje zdanie > ok ? nie pisz mi o poziomie :O poziomie czego ? Twojego trolingu o euro z ostatnich dni ? nie ośmieszaj się do reszty :P "ofermo jakim Nam ?" tych "wam" którzy z tego rodzaju poglądami się identyfikują. ja jestem jak najbardziej za rozdziałem kościoła od państwa. wiele poczynań hiererchów kościelnych mnie zniesmacza, wiele uważam również za "niezgodnych z nauką chrystusa". tylko że to jest ich sprawa. tak jak pisałem: sprawy między bogiem a wiernymi w żaden sposób nie dotyczą niewiernych czyli mnie. i nie mam żadnego prawa do rozliczania wiernych z ich grzechów wobec boga. poza swoją wiarą ci ludzie są obywatelami tego kraju i służą im wszelkie prawa i wolności obywatelskie w tym prawo do uczestnictwa w życiu publicznym. a wy im tego ciągle próbujecie odmawiać. nigdzie nie napisałam że się z poglądami TYCjana identyfikuję nigdzie też temu nie zaprzeczyłam poprosiłam po prostu Ciebie o komentarz do postu TYCjana tak więc daruj sobie tą komuszą retorykę 'was' ''wy'' wprost: dlaczego atakujesz każdego kto ma (jak sądzisz na podstawie postu/ów lub własnego zdania o tym czy tamtym nicku) inne zdanie o KK niż ty ? proste pytanie proszę o prostą odpowieź SL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seryjny palec mordercy
bo PO to w ogóle jakaś dziwna partia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj dokladnie shatyn
jak masz skleroze to juz nie moja wina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak boję się jak cholera
19:09 [zgłoś do usunięcia] do semi w krzakach 18:42 [zgłoś do usunięcia] eSeL w pomarańczach 18:40 [zgłoś do usunięcia] do semi w krzakach smoczuś pytanie nie było kierowane do Ciebie więc się nie wpier....j pomiędzy wódkę a zakąskę " Dlaczego smoczuś ? a dlaczego nie ? no ale w porządku jak wolisz 'pampers' to nie ma sprawy :) 19:15 [zgłoś do usunięcia] iftar Cześć Łasiczko cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj dokladnie shatyn
tam gdzie twoje miejsce.... sprzataczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj dokladnie shatyn
nie udawaj głupa, bo w tym jestes najlepszy!! bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak boję się jak cholera
19:22 [zgłoś do usunięcia] jelonekk.. 'Ziobro nie chciał odpowiedzieć, czy córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej Marta, wesprze swojego wuja w kampanii. - Nie mam wiedzy na ten temat, żeby się wypowiadać. Córka Lecha Kaczyńskiego na pewno udzieli pewnego wsparcia prezesowi, co nie musi oznaczać zaangażowania się w kampanię - powiedział.' ale oczywiście na topiku "święte oburzenie i darcie szat", jakoby córka prezydenta AKTYWNIE zaangażowała sie w kampanię - cóż za brak szacunku dla zmarłych , "nawet po trupach PIS sięga po władzę " , wszelkie ludzkie ludzkie uczucia zostały zdeptane , PIS przed niczym się nie cofnie manipulacja ...tym razem uczuciami , empatią .... ta szkoła naprawdę nie ma parę miesiecy czy lat .... bla bla bla guzik mnie to obchodzi czy MartaK będzie się udzielać przy kampanii czy nie 'szkoła' > :D hmm gdzieś tam miałam nick w którym jestem Żydówką :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
następnym razem usuń cały topik :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak boję się jak cholera
ofermo na pytanie nie odpowiedziałeś Twoje euroteksty skomentowałam > nie odpowiedziałęś no więc co mam o Tobie myśleć ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak boję się jak cholera
offerma pamiętacie tę sprawę: "Były podsekretarz stanu w MSWiA Piotr Piętak nie przyjmie z rąk prezydenta Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski. Powód? Wciąż ma mu za złe słowa, które wypowiedział po wygranych wyborach prezydenckich: "melduję Panie Prezesie, zadanie zostało wykonane". - To były dla wielu ludzi słowa wstrząsające - ocenił" wydało mi się to co nieco niesmaczne no ale oczywiście uznałem że każdy ma do tego prawo. dopiero teraz mazurek przypomniał mi że to ten sam piętak który był w rządzie pis zastępcą dorna. jakoś wtedy mu te słowa nie przeszkadzały. czyżby mu nagle pamięć wróciła? nagle uznał za właściwe dorzucenie swojego kamyczka do ogródka pisu i odegranie swojego spektaklu pod tytułem "trzeba odsunąć pis od władzy". i tak to właśnie wszystko wygląda. coś obrzydliwego po prostu. no i co ? normalny polski polityk > do koryta za wszelką cenę co Ci się w tym tak bardzo nie podoba co jest obrzydliwe ? a już wiem > TERAZ jest w PO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj dokladnie shatyn
ty wez sobie poczytaj stone 200 i zobacz kto co pisal i wklejal, bo chyba sam nie wiesz co piszesz, albo nie rozumiesz. pisałam jako zniesmaczona. jako pomaranczka, wiec sobie teraz przejrzyj i sie wymadrzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak boję się jak cholera
19:52 [zgłoś do usunięcia] Shatyn 19:22 [zgłoś do usunięcia] Znów ten pedofil Polański W niedzielę 76-letni reżyser, który został zatrzymany we wrześniu 2009 roku w Zurychu na wniosek władz amerykańskich i obecnie przebywa w areszcie domowym w alpejskim kurorcie Gstaad, przerwał milczenie. W artykule opublikowanym na stronie internetowej prowadzonej przez jego przyjaciela, francuskiego filozofa Bernarda-Henri Levy'ego filmowiec pisze, że "żądanie od szwajcarskich władz jego ekstradycji jest oparte na fałszu". W jego opinii, "Stany Zjednoczone nadal domagają się jego wydania głównie po to, by "rzucić go na pastwę światowych mediów, a nie, by "wydać wyrok w sprawie, w której osiągnięto porozumienie 33 lata temu". Jeśli pedofil Polański Romcio uważa że osiągnięto porozumienie 33 lata temu to ja się pytam. Dlaczego uciekł jak tchórz do Francji ??? Teraz powinni temu zboczeńcowi dołożyć jeszcze z kilka latek za ucieczkę. Prawo obowiązuje wszystkich .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xxxxxxxxxxxx No własnie. W Watykanie to nie przestepstwo. Obcowanie płciowe z osoba mająca 12 lat i więcej jest jak najbardziej legalne w Watykanie. To jaki to przestepca ? Shatyn proszę nie zaczynaj znowu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak boję się jak cholera
seryjny palec mordercy tylko takie przechodzenie z partii do partii to trochę dziwne jest. jak trzeba było się dorwać do władzy to Kaczyńscy byli super. jak wyczuł, ze media ujadają na Kaczyńskich to od razu zmienił front na PO. no oczywiście byleby tylko do władzy. Nie ważne z kim. taka jest większość p(osłów) > byle do koryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj dokladnie shatyn
jak dajesz posto na smietnik ktory ciebie niby obraza, to dawaj tylko to co tyczy ciebie, a nie kopiujesz wszystko jak leci. mogles wyciac slowa ciebie niedotyczace, teraz rozumiesz ? czy bedziez ten temat ciagnał do nocy manupulancie? b/o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatyn mamy rozumieć
to zwykły przymus pisania o powyższych nieprawidłowościach czy może ma to jakiś głębszy sens. Np ideologiczny. Albo jest to forma stymulacji jakiejś. Tak nie należy tego rozumieć? Należy to rozumieć jako próbę obiektywnego spojrzenia na pewne nieprawidłowości. Czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj dokladnie shatyn
no takiego prymitywa to jeszcze w swoim zyciu nie spotkałam, a zyje juz na tym swiecie trochę... zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czym... czasem przesadzasz z wciskaniem winy KK gdzie się da ostatnio Wołyń np no ale dzisiaj konkretnie to : Shatyn (Shatyn@chello.pl) Polański nie jest pedofilem a w Watykanie jest prawo pozwalające na spółkowanie z dziećmi... Czyli w Watykanie nie byłby przestępcą... skoro nie jest Twoim zdaniem pedofilem to nie byłby przestępcą bez względu na Vatykańskie prawo czy lewo :classic_cool: z drugiej strony... skoro twierdzisz że w Vatykanie (przez ich prawo czy lewo) przestępcą by nie był to znaczy że przyznajesz że poza Vatykanem przestępcą by był czyli przyznajesz de facto że Polański jest pedofilem:classic_cool: chociaż twierdzisz inaczej ciężka sprawa to w końcu co jest ważniejsze ? Twoje zdanie o Polańskim czy prawo Vatykanu ? jedziesz po wstędze morbiusa (czy jak mu tam) Shatyn zejdź z niej :classic_cool: emotki mówią chyba wszystko nieprawdaż ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn [ Shatyn (Shatyn@chello.pl) "Pedofilia rodzaj parafilii seksualnej: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym[." Gdybys była uprzejma podać skąd wiesz Samanto o tym, że Polański to pedofil. Na czym opierasz wiedzę, że dla niego jedynym lub preferowanym stanem osiagnięcia satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi ?] po1 wklejkami to możesz miażdżyć waczerstwo proszę o minimum szacunku po2 ależ oczywiście Ci Shatyn podam skąd o tym wiem > z Twoich postów konkretnie z tego który jak byk mówi że w Vatykanie Polański nie byłby przestępcą (pedofilem)> z czego wynika że poza Vatykanem pedofilem Polański jest nieprawdaż ? :classic_cool: po3 zejdź ze wstęgi albo wymyśl lepszy bajer :classic_cool: po4 przepraszam jestem w dość wojowniczym nastroju a topikowy gmin zwiał przede mną :O:classic_cool::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A słyszeliście że
Peofilia anticlericalis-stan,w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest krytyka kk i gloryfikacja po.(dalsza cześć def. kryteria ICD-10. Np długotrwałe przekraczające 6 miesięcy nawracające cytaty odpowiedniej prasy i teorii w tej materii)(źródło: kiwipedia) potwierdzone und sprawdzone.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo przepraszam
Ale akurat pedofilia jeśli tylko znajduje ujście w praktyce jest przestępstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Państwo Watykan powstało w 1929r., na mocy traktatów laterańskich przejęło wtedy prawo państwa włoskiego - paragraf, o którym Shatyn wspomina, jest częscią owego (archaicznego już dzisiaj) prawa ówczesnej Republiki Włoskiej; o reforme "krzyczy" nie tylko ten paragraf, ale i wiele innych (brak np. regulacji penalizujących handel narkotykami). Jeśli chodzi o stosunek zależności (np. miedzy uczniem i nauczycielem) to uprawianie seksu jest nielegalne, jeśli jedna ze stron nie ukończyła 15 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×