Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość stivie
Miałem się nie wpisywać, ale ten topik mnie zdumiewa, jako że jestem dość młody to nie kapuje o czym ten topik jest, bo trochę się tu mówi o Kaczyńskim, trochę o Komorowskim, trochę są przepychanki i wyzwiska, jazdy po rodzinach i krewnych a teraz tematem jest Sapkowski, Geralt i samochody, a przepraszam wcześniej były rowery, więc to chyba taki topik o wszystkim i o niczym. Co by tu powiedzieć, zgadzam się, że zło jest złem, czy mniejszym czy większym, zawsze jest złem. Ja myślę, że ludzie nie potrafią się przekonać do swoich racji bez stosowania wyzwisk i odbijania piłeczki, ja Ci powiem A a Ty mi B i tak w kółko. Rzadko można spotkać sensownych ludzi, zwolenników różnych partii by rozmawiali ze sobą pokojowo i nie obrzucali się błotem. Według mnie partie też mają problem, bo też nie są w stanie przekonać do siebie tych wyborców, którzy są nie zdecydowani. Ciężko rozmawiać jak ktoś wyjeżdża z obrażaniem rodziny czy twojej osoby na podstawie tylko pisania postów. Z pisania postów niestety nie można wywnioskować jaki człowiek jest naprawdę. Bo w internecie możemy pisać co chcemy, być kim chcemy... Nieraz swoją oceną możemy kogoś skrzywdzić. A teraz dobranoc i miłej nocy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Newsweek": 100 mln zł na tajny fundusz PiS. Afera Rywina 2? newsweek | lipiec | korupcja | pis | stadion narodowy | euro 2012 | lech kaczyński Tomasz Lipiec szykował przekręty przy budowie Stadionu Narodowego na Euro 2012? Sensacyjne informacje publikuje na swojej stronie internetowej "Newsweek". Dziennikarze tygodnika dotarli do zeznań Tadeusza M., podejrzanego o korupcję współpracownika byłego ministra sportu za rządów PiS - Tomasza Lipca. Pieniądze wyprowadzone z budowy stadionów miały iść na tajny fundusz wyborczy PiS - zeznał w prokuraturze Tadeusz M. (...) To jeden z dwóch zatrzymanych przez Centralne Biuro Antykorupcyjne dyrektorów Centralnego Ośrodka Sportu podczas kontrolowanego wręczenia łapówki. Opowiedział on prokuratorom, że za korupcją w ministerstwie sportu i podległych mu instytucjach stał układ personalny. Mieli do niego należeć działacze PiS: Artur P. (były doradca prezydenta Kaczyńskiego, oskarżony o handel kokainą), Arkadiusz Ż.(oskarżony wraz z T. Lipcem o korupcję), Marek R. (działacz warszawskiego samorządu związany z byłym rzecznikiem rządu Konradem Ciesiołkiewiczem, z którym zna się z harcerstwa) i sam Tomasz Lipiec. To właśnie były minister sportu jest kluczową postacią. Bo nominował szefa COS, który realizuje budowę Stadionu Narodowego w Warszawie - inwestycję wartą 1,2 mld zł. Z tej kwoty, w ciągu dwóch lat, urzędnicy i działacze PiS chcieli wyprowadzić 100 milionów, czyli niecałe 10 procent . - Pieniądze miały być wyprowadzane przy zamówieniach na usługi ochroniarskie, ubezpieczeniowe czy reklamowe - wyjaśnia rozmówca "Newsweeka", który zna zawartość akt prokuratorskich. (...) Na co potrzebne były pieniądze? Według Tadeusza M. miały one trafić na fundusz, z którego byłyby opłacane wydatki polityków PiS. Pierwsza transza, 10 milionów złotych, miała trafić do byłego współpracownika Lecha Kaczyńskiego z czasów prezydentury stolicy. Ale prokuratura wciąż nie wyjaśniła, czy to prawda. Śledzczy ciągle szukają dowodów na potwierdzenie słów Taduesza M. Tymczasem oskarżony o korupcję Tomasz Lipiec od października ubiegłego roku siedzi w areszcie tymczasowym. Jeśli kolejne dowody się znajdą, to Lipiec będzie Lwem Rywinem PiS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Miałem się nie wpisywać, ale ten topik mnie zdumiewa, jako że jestem dość młody to nie kapuje o czym ten topik jest, bo trochę się tu mówi o Kaczyńskim, trochę o Komorowskim, trochę są przepychanki i wyzwiska, jazdy po rodzinach i krewnych a teraz tematem jest Sapkowski, Geralt i samochody, a przepraszam wcześniej były rowery, więc to chyba taki topik o wszystkim i o niczym " Proponuję zagladać czesciej to zobaczysz że w 95 % o polityce :-) czasem chyba mozna porozmawiać o czymś innym prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolennik określonych kręgów Musztarda nawiedziło Cię ? jest 22.37 zlituj się Jestem cyklistą No coś Ty, jest 22.39. :) Ale masz rację, idę spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 to miałem jak zaczynałem pierwsze zdania pisać na kafeterii a jeszcze pamiętam Myrevin uczył mnie posługiwać się komputerem . Dawno to było , oj dawno ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już proszę młodzieży nie ma "domu starców" są DPS-y:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stivie, to w zasadzie jest topik polityczny. Tyle , że dziś pofolgowaliśmy sobie. Z mojego doświadczenia, ciężko rozmawia się z kimś, kto Ciebie obraża, wyzywa od takich i owakich. Naprawdę staram się i w takiej sytuacji pisać do rzeczy, ale po jakimś czasie trzeba pozwolić tym dzieciom bawić się klawiaturą. A, Tobie obywatelu-Cyklisto , i tak nie dowierzam;) Choć się ubawiłam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli, że jednak chcesz moje zdjęcie?;););) I znów wychodzi czrowanie:miał nie zasnąć bez niego:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" trzeba było być wczesniej " Wcześniej było nudno . To samo co wczoraj , przedwczoraj . W koło to samo : ty jesteś głupi , nie to ty jesteś głupi i komuch itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
To będę zaglądał częściej. Pewnie się jeszcze czegoś nauczę i nie jestem zwolennikiem żadnej partii, polityką niezbyt się interesuję. Dzienniki oglądam, ale jednym uchem słucham, drugim wypuszczam. Nie jest moją najmocniejszą stroną polityka i jakoś kiepsko się czuję w temacie polityka i politycy. Zresztą kiedyś mnie uczono aby o polityce i religii nie rozmawiać... Więc się odmeldowuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stivie Zresztą kiedyś mnie uczono aby o polityce i religii nie rozmawiać... Bardzo ładnie. Dlatego najlepiej pisac anonimowo na necie. Ja mam te szczęście że u mnie w pracy nikt nie pier..li o polityce, co innego u narzeczonej gęby się tam ludziom nie zamykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> obywatel dzikiego kraju Ford g...o wort >> Ale nie każda morda pasuje do Forda :) Dzień dobry wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYCJan 24 42 to miałem jak zaczynałem pierwsze zdania pisać na kafeterii a jeszcze pamiętam Myrevin uczył mnie posługiwać się komputerem . Dawno to było , oj dawno .... } I tam.. Ważne że jak widzimy nauka nie poszła w przysłowiowy las. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów
"Jeśli J. Kaczyński zwycięży to może też dojść do upadku PiS" " - A co jeśli wybory prezydenckie wygra Jarosław Kaczyński? - Wątpię, ale gdyby to będziemy mieli kontynuacje prezydentury Lecha Kaczyńskiego, a więc nieustający spór między rządem Donalda Tuska i głową państwa. Jednak jeśli Jarosław Kaczyński zwycięży to może też dojść do upadku PiS. To jest partia Kaczyńskiego, który nie ma następców. Wygrana w wyborach prezydenckich przez Jarosława Kaczyńskiego oznacza koniec PiS, albo stały nadzór prezydenta nad tą partią. - Nie ma w PiS osoby, która może przejąć kierowanie partią? - Poza Zbyszkiem Ziobro nikt nie przejawia pragnienia kierowania partią. Kierownictwo PiS to współpracownicy Kaczyńskiego. Tylko Ziobro ma takie ambicje, ale 3 PiS byłoby przeciwne przejęciu rządów partii właśnie przez jego osobę. Ziobro nowym prezesem PiS? To scenariusz nierealny. PiS pozbawione prezesury Kaczyńskiego będzie miała liczne problemy wewnętrzne. Kryzys w PiS wydawałby się wówczas nieunikniony. " http://wiadomosci.onet.pl/2169716,11,jesli_j_kaczynski_zwyciezy_to_moze_tez_dojsc_do_upadku_pis,item.html ------------------------------------------------------------------------ Jakoś niespecjalnie mnie to smuci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów
oczywiście słodziutkiego BANA zaliczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów
Wszyscy są po jednych pieniądzach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów
I co z teoriami o dobijaniu rannych ?????? :-O " Incydent z udziałem ochrony prezydenta i rosyjskich służb prawdopodobnie został zarejestrowany na filmie nakręconym telefonem komórkowym, ciągle badanym przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego na zlecenie prokuratury wojskowej. Wyjaśniałoby to zastanawiające tłumaczenia śledczych na temat rzekomej niemożności zweryfikowania zawartości nagrania, którego autentyczność potwierdzono. Na filmie słychać fragmenty komend w języku polskim i rosyjskim. Słychać też odgłosy wystrzałów, które odnotowane zostały w protokołach przesłuchań rosyjskich milicjantów. Scenariusz zdarzenia utrwalony na filmie potwierdza autentyczność zajścia: postacie w białych koszulach to oficerowie BOR przeszukujący miejsce katastrofy. Film dokumentuje też użycie broni palnej sygnalizujące, że ochrona nie zamierza wydać ciała prezydenta rosyjskim funkcjonariuszom, w tle słychać rosyjskojęzyczną komendę oficerów BOR (z wyraźnym polskim akcentem) skierowaną do Rosjan: "Wsie nazad!" - wszyscy do tyłu! Wraz z upływem czasu wątpliwości w sprawie tragedii na lotnisku Siewiernyj przybywa. Opinię bulwersuje m.in. brak należytego zabezpieczenia miejsca katastrofy. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×