Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Nadęty bufon
Uzurpacja ,pycha i arogancja i tyle na temat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z e Komorowski charyzmą nie błyszczy, to jasne. Tylko mam wrażenie, że w PL tych kilku charyzmatyków wystarczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak pustej lodówki jak teraz, to nie miałam chyba nigdy;) Wyjadamy dżemy, ale konsekwentnie postanowiliśmy ją oczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadęty bufon
Dialog z Komorowskim wygląda tak, jak dialog z posłem Sekułą - grochem o ścianę. Nie dość, że beton, to jeszcze taki śliski, krętacz straszny i asekurant. Jeśli wygra wybory (Boże, broń nas!) będziemy mieli skrzyżowanie Kwaśniewskiego z Sekułą, czyli ani to gładkie, ani uczciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadęty bufon
To ty przejrzyj, pomysł z RBN jest poroniony, bo żadna sytuacja nie zmusza do takich szybkich decyzji w tej sprawie, jest to zwykły pija i hucpa ustawiająca przeciwnika, a jest to też wykorzystywanie w kampanii swojego p.o. stanowiska. Tonący brzydko się chwyta po prostu. Ale czego po takim WSIarzu można się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ma wyglądać ten idealny dialog? Jak z Kaczyńskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadęty bufon
ster kraju dostał się w ręce osoby tak nieodpowiedzialnej i pozbawionej klasy miestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jednego jestem pewien,
na pewno nie spodziewali się takiej reakcji Polaków. Każdy mierzy świat własnym umysłem. Ktoś, kto rzuca tekst, że "prezydent kiedyś będzie leciał samolotem", myślał, że reakcja będzie znikoma. To w gruncie rzeczy bardzo prosty człowiek - jego obecne wypowiedzi. Oni nie są zdolni do dalekowzrocznych przewidywań. Plan był prosty. Giną wszyscy - bierzemy wszystko. Nie udało się to kleją resztki starych zamiarów mimo, że sytuacja jest diametralnie inna i zwyczajnie ich przerosła. Nowe wersje powstają dziś ad hoc. Nie spodziewali się również takiego nacisku na wyjaśnienie przyczyn katastrofy. Dlatego tak się motają. Jaka jakość rządzenia krajem, takie i działania późniejsze. To nie są geniusze, tylko mali cwaniacy bez skrupułów wyniesieni bardzo wysoko dzięki potężnemu wsparciu. Co nie znaczy żeby lekceważyć. Mają dobre wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tego pomarańcza, co gloryfikuje offermę. Widzisz, gdyby ktoś posługiwał się takimi epitetami i tak pisał do ludzi jak o., a ja miałabym poglądy prawicowe, to byłoby mi wstyd . I wolałabym, żeby kompromitował "lewaków", a nie tak "dzielnie" bronił mojej opcji politycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś już coś
wie na ten temat ? http://www.bankfotek.pl/image/623207.jpeg Czy to możliwe, aby TVP Info na swojej stronie internetowej 10 kwietnia 2010 r. o godzinie 5:57 opublikowała orędzie marszałka Komorowskiego do narodu, skoro katastrofa nastąpiła kilka godzin później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:43 [zgłoś do usunięcia] smaugolll Bo dla prawdziwych katolików najwazniejszy jest Bóg i wiara w niego a nie to co nakazuje kosciół który usiłuje sobie zawłaszczyc Boga i jego wyznawców... Shatyn postaw sobie ambone na mieście . Dzisiaj parada zboczenia w Krakowie to będziesz miał słuchaczy Na to jest paragraf:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paragraf na co?? Na ambone czy na lewicowych reformatorów kościoła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek to jet kłopot Tuska,
ze wszystkiego go wyłuska, bez pośpiechu i stopniowo, a ci ze wsi mu pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platforma już wie
dlaczego przegra wybory prezydenckie! Po pierwsze, uważa swoich wyborców za idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj parada zboczenia w Krakowie to będziesz miał słuchaczy I są o takie kwiatki procesy. Zresztą o jeszcze inne kwiatki na blogach licealistek też są, nauczycielki niektóre straciły dystans do rzeczywistości. Ostatnio sporo się nasłuchałam na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś już coś
wie na ten temat ? http://www.bankfotek.pl/image/623207.jpeg Czy to możliwe, aby TVP Info na swojej stronie internetowej 10 kwietnia 2010 r. o godzinie 5:57 opublikowała orędzie marszałka Komorowskiego do narodu, skoro katastrofa nastąpiła kilka godzin później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak w tym dowcipie, że dzwoni Putin z kondolencjami, a samolot jeszcze nie wystartował.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Tutaj chodziło mi o pomarańczkę chyba siostra musztardy czy coś takiego. A pie************* miałem na myśli to, że się wzajemnie obrażacie. Zwolennicy PO obrażają zwolenników PIS- u a Zwolennicy PISU- zwolenników PO> Nie podobało mi się, że ktoś napisał, że chyba Shatyn nie jest Polakiem... A skąd on to może wiedzieć. Tak samo nie podoba mi się jechanie po rodzinie i krewnych i znajomych. To wyraz waszego poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każda kobieta po czwórce dzieci jest Heidi Klum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda: A kara śmierci??? Jak Katolicy mogą popierać partię, która opowiada się za przywróceniem kary śmierci??? Widzisz jakiej słabej wiary są ci katolicy ale Shatyn jak postawi ambone to umocni w wierze cały KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stivie, ja pisząc tu zawsze sobie myślę, że jak ktoś spojrzy na to z zewnątrz, jak Ty, to pewnie rzeczy dostrzeże bez trudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dobrze Shatyn , ale
dlaczego marszałek Sejmu na to pozwala ["Prawdę powiedziawszy razi mnie, i powiem uczciwie, stała wymiana wieńców na świeże na ławkach posłów. Ja nie uważam, że to jest wyraz żalu i przywiązania, uważam, że to jest demonstracja. Tam, gdzie jest za dużo formy zewnętrznej, zazwyczaj mieści się bardzo mało uczuć. Ci, którzy są naprawdę wrażliwi, są oszczędni w zewnętrznych akcesoriach" - mówiła Julia Pitera w RMF FM. "Rzeczywiście tylko w klubie Prawo i Sprawiedliwość te wieńce leżą na ławkach, a posłowie, dla których nie ma miejsc z Prawa i Sprawiedliwości, siedzą w ławach rządowych" - dodała posłanka Platformy Obywatelskiej i członkini rządu Donalda Tuska."] Nie róbmy grobowca z Sejmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda, skorzystaj z wczorajszej Twojej rady dla mnie;) Tu chodzi o to, że ktoś przeinacza słowa innych i dorabia do nich swoją interpretację, a odpowiedzialności za to, co rozumnie sam napisał, wziąć nie chce. I dobrze, że przynajmniej napisał, że nie musi czytać jeszcze raz swoich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Jestem może na tyle głupi,że widzę, że Ci co są za PIS, uważają, że wszyscy, którzy są przeciw PIS są za PO, jak by nie było innych partii. Ja tutaj wszedłem od tak, poczytać, co się dzieje w polityce i przeczytałem jedynie kilka stron i co widzę, jak jakiś zwolennik Jarosława Kaczyńskiego opluwa jakąś tam osobę, bo jest niby komuchem, bo Mu przeszkadzają krzyże, bo Mu Kościół przeszkadza. Nie jest to może głos rozsądku, ale jakoś da się z ludźmi porozmawiać z ludźmi bez obrażania. A ten to komuch, a ten to mason, a ten to coś tam jeszcze. Jak jakiś taki zupełnie nie zorientowany w polityce wejdzie to się załamie, bo przekrzykujecie się jak przekupki na targu. I wyciąga wnioski, że jak przeciętny zwolennik PIS- u nie ma argumentów, to będzie jechał po rodzinie, znajomych oponenta. Rozmawiam w pracy z różnymi ludźmi. Jedni są za Panem Kaczyńskim, jedni za Komorowskim, jedni za zupełnie kimś innym, ale zwolennicy Pana Kaczyńskiego, nie mówią innym, którzy nie głosują na innych, że oni nie są Polakami. Każdy jest Polakiem, niezależnie od tego za jaką partią jest... Denerwują mnie powiedzenia co poniektórych, że prawdziwy Polak, katolik, patriota to głosuje na Jarosława, a jak nie głosuje to już nie jest Polakiem. Dla mnie to nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większośc morderstw to sa morderstwa wśród najbliższej rodziny lub dobrych znnajomych i sa to morderstwa w afekcie ( tak znajomy studiujący prawo mówił, że im tak na wykładach powiadaja ). Czyli ich nie odstraszy ani nieuchronnośc ani wysokość kary. Ale kara smierci musi byc bo za wyjatkowo brutalne morderstwa to głupie, żeby państwo takiemu dawało z pieniędzy podatników, za jego "zasługi" dożywotnie wyżywienie i dach nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie morderca jest totalnym i przy tym nienormalnym głupkiem. Nienormalnym to chyba nie muszę tłumaczyć czemu. A głupi, bo zakłada, że się go nie złapie. Wykrywalność akurat zabójstw jest wysoka, nie chce mi się szukać, na jakim jest poziomie. Ale zakładanie, że jest się sprytniejszym i mądrzejszym od innych jest chyba głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to są nienormalni? Bo jak w złości czy w napadzie szale można zabić człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×