Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Witam wszystkich. I od razu powiem, że czekam na Samantę Lisiczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie wytaczajmy artylerii na takie zjawiska jak Ania64 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mamy kwestię interpretacji. Z lat szkolnych (dawnych) przytoczę anegdotkę o nauczycielce, która ocenę pozytywną wystawiała gdy uczeń powiedział - "Drzewo jest wysokie i zielone". Natomiast lufę za stwierdzenie "Drzewo jest zielone i wysokie". Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czarne - czarne vs. białe -białe już nie wspominam nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Lisicę czekam z wiadomych względów. A Anouk moją krajanką i będę bronił przed zapędami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z shatynem
dziwie sie co niektorym tutaj, przeciwnikom Pisu i nie dlatego, ze sa przeciwnikami, ale dlatego ze przyklaskuja shatynowi, a on jaki jest kazdy widzi! kosciół mu przeszkadza, krzyze mu przeszkadzaja, Polanski dla niego nie jest pedofilem, czyta anty polskie strony itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, jak coś jestem tam gdzie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie. Na kolację zjem sobie "Jedynki" z serem i chlebek smażony. Do tego kefirek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z shatynem
czy terorii spiskowych zalicza sie , to ze uwazasz ze Polanski nie jest pedofilem? albo ze przeszkadzaja Ci krzyze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak szkoda czasu na ortografię :) Prawdziwi Polacy nie potrafiący się poprawnie wysłowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek nie potrafiący mówić i pisać poprawnie w ojczystym języku jest wg mnie - proszę sobie samemu inwektywy dopisać. Ja nimi nie operuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z shatynem
no wlasnie, porzadny dla Ciebie Polak to bedzie taki piekni ubrany w najlepszy garniturek, z nienaganna pisownia, ale niewazne, ze jego poglady są szkodliwe dla Polski. Bo w Waszym mniemaniu nie wazne czy jakies gazety zagraniczne opluwaja Polske, poniewaz opluwaja JK, a moim zdaniem, prawdziwy Polak nie pozwala obrazac swojego prezydenta, bo to tak jakby nas ludzi( nasz kraj) obrazano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kto nie z nami, ten przeciwko nam! To woda na młyn odwetowcom z Bonn! Won!" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam. Widać że spotkałeś się już w życiu z przytoczonymi epitetami w stosunku do siebie. Może z czasem je zrozumiesz. Boleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny przerost formy nad treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a komorowskiego
planem jest mowienie ciagle- lanie wody i klamstwa o kaczynskim.ta lajza nie ma zadej kampani,zadnego przeslania- nie robi nic oprocz obgadywania i obmawiania swojego przeciwnika. totalny brak honoru i klasy,wogole kto pozwolil tej lajzie-temu pionkowi brac udzial w wyborach? przeciez to wspolpracownik WSI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Shatyn Fotka akurat przedstawia podporucznika i trzech podoficerów SD. Tak gwoli wyjaśnienia. A Wrocław Wrocławiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna partia
ktora gra trumnami i manipuluje to PO i tu sie z wami zgodze ze to zenujace i przykre. choc w jedym sie zgadzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obrońcy PEDOFILA
http://www.tvn24.pl/-1,1656385,0,1,polanski-i-mnie-wykorzystal,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piaskiem po......
Media od południa pokazują Komorowskiego. Sympatyczny gość, zalatany po spotkaniach, muzeach, nieudolny gawędziarz z marnym dowcipem. No stara się, na tyle na ile pozwala mu intelekt i błyskotliwość, ale się stara. I bomba. Dzień zamknęła klamra - spotkanie z Konradem Piaseckim w "Piaskiem po oczach". Piasecki, oddany PO, funkcjonariusz spokojnie i dość pewnie przystąpił do formalności uwypuklenia mocnych stron Marszałka. Ten, czując się komfortowo nieoczekiwanie zdjął maskę. I nagle w miejscu jowialnego nieudacznika, ukazał się zimny, beszczelny, zacietrzewiony prostak. Piasecki był bezradny. Chyba sam nie mógł uwierzyć w to co słyszy. Totalna wpadka TVN. Proszę o więcej Bronka. Słowa, jakimi powinienem opisać p.o. prezydenta, nie zostały użyte dla dobra tej notki http://nechcob.salon24.pl/182022,piaskiem-po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki Bronisław wszyscy widzą
Bronisław Komorowski od chwili objęcia funkcji pełniącego obowiązki prezydenta tylko raz wypełnił wolę zmarłego Lecha Kaczyńskiego - wyjeżdząjąc do Moskwy na defiladę w Dzień Zwycięstwa. O tym, że jego obecność była wypełnieniem woli Prezydenta RP, wiadomo od jego szefa sztabu - Sławomira Nowaka. Poza tym wypełnia wolę własną albo wypełniana jest wola macierzystej partii PO. Tę wolę wyraża zdecydowanie nie troszcząc się o siłę swojego mandatu ani odbiór społeczny własnych decyzji począwszy od formy obwołania się pełniącym funkcję, poprzez akceptację ustawy o IPN aż do zapowiadanych na poniedziałek zmian stanowisk w RBN - ciele doradczym Prezydenta RP, których zapełniać nie musi, bo katastrofa w tej strukturze wakatów nie spowodowała. Być może wpływ na tę decyzję Bronisława Komorowskiego ma fakt, że obecnie w skład RBN wchodzi jego kontrkandydat w wyborach prezydenckich, Jarosław Kaczyński. całość http://opinie.nienachalne.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Czy Wy naprawdę musicie tak pie******? Wy ciągle się obrażacie. To że komuś Kościół przeszkadza, to nie znaczy że na łożu śmierci będzie wzywał Boga. Ja na pewno nie będę. Nie wierzę ani w Boga ani w Kościół. Nie przeszkadza mi ani Shatyn, ani Musztarda, ani Obywatel. Przeszkadza mi bardzo chamstwo i pie******co poniektórych. Nie da się tu porozmawiać z ludźmi, bo się obrażają. Naprawdę nie nauczyliście się dyskutować? W domu też do Was tak mówią, jak macie inne zdanie???? Nie no nie wierzę. Gdzie ja żyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadęty bufon
Na miejscu pojawił się także dawno nie widziany Janusz Palikot, który zapowiedział, że kończy żałobę i włączy się w kampanię wyborczą. - Teraz jest nowy Janusz Palikot. Tamten zniknął wraz z Lechem Kaczyńskim - powiedział w krótkiej wypowiedzie dla TVN24. Komorowski zapytany o powrót i przemianę Palikota odparł, że chciałby aby "przemiana deklarowana była przemianą faktyczną", i to zarówno w przypadku Jarosława Kaczyńskiego i Janusza Palikota. - Ludzie mają naturalną skłonność, aby zmieniać się w dobra stronę. Będzie mi miło jeśli będę widział inny styl wypowiedzi jaki uprawiania polityki przez Jarosława Kaczyńskiego i Janusza Palikota - dodał marszałek. Putin mógł się zmienić, paligłup mógł się zmienić, ale nie Jaro!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadęty bufon
komorowski i PO cały czas wykorzystuje tragedię smoleńską do kampanii wyborczej:( ten nadęty bufon zamias zająć się przyszłością jeździć po muzeach i opowiada jakie zamierzchłe historyjki, które nikogo nie obchodzą. Ani to interesujące, ani pouczające, a już z pewnością mało śmieszne. Bystrzacha to nasz marszałek nie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Howgh! Wita wszystkich. Szczególnie krajan, zawsze podkreślam rolę tożsamości lokalnej;) 1) Musztardo, będziesz musiała dogotować ryż dla mnie:P 2) Pędzę do skrzynki, skoro ma być fotka;) 3) słonko świeci i zaklepałam dziś popołudnie na moje hobby, tralalalalala. Będzie fajny weekend, właśnie mi się zaczął. 4) Ka, a gdzie to przebywa WeWo? Odnośnie Polańskiego, powinien odpowiedzieć za to, co zrobił. Ale też trzeba pamiętać, że prawo nie działa wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×