Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Ćwiczę się, bo jestem z natury dość niecierpliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całej Twojej dotychczasowej twórczości na topiku, na epitetach, wulgaryzmach, których używasz pod adresem innych. Ciągle te same określenia, te same zarzuty, zarzucające innym brak rozumu, poddawanie się "salonowej propagandzie". Moje pytanie to konsekwencja tego, co przeczytałam pod Twoim nickiem. Tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu, a jaki mamy na dzisiejszy wieczór program rozrywkowy? ;) Musztarda, chyba smakowałaś obywatelowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów przykład, dlaczego zadałam Ci to pytanie: " 20:46 [zgłoś do usunięcia] offerma stivie popatrz sobie na stopkę tego idioty obywatela dzikiego kraju. to jest właśnie ten typ. chorobliwie nienawidzący pisu. dla którego słowa które dla każdego normalnego człowieka są zwykłym chamstwem (te o krótkich nóżkach) są "argumentem"."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo to może
zobacz ten film jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze ... Juz na samym początku filmu są nieścisłości, a mowiąc wprost zwykle kłamstwa, nie mówiąc juz o chamskiej niezdrowej propagandzie twórców filmu A mianowicie : - Polskie władze zostały zaproszone przez Putina na obchody uczczenia pamięci zamordowanych Zostały zaproszone przez premiera Putina, ale nie został zaproszony prezydent RP tylko premier RP i to w innym terminie (twórcy filmu kłamią) Tak to już jest przyjęte na świecie, że premier państwa zaprasza innego premiera państwa, a prezydent państwa zaprasza prezydenta państwa - proste i nieskomplikowane -Brak tych ludzi (czyli w domyśle ludzi, którzy zginęli w katastrofie) przekłada się realnie na życie społeczne w Polsce dziś NIEPRAWDA nie ma ludzi niezastąpionych i my obywatele RP nie odczuwamy nawet w najmniejszym stopniu braku tych ludzi Wiadomo, że sama katastrofa i śmierć znanych osób z Parą Prezydencką na czele była dla nas szokiem, ale to zupełnie dwie różne odmienne sprawy... O dalszej części filmiku juz nie piszę bo szkoda słów i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelu ...
[Musztarda właśnie wpierniczyłem parówkę z Tobą ... musztardą] SMACZNEGO ! PS Parówki nie sa zdrowe, maja dużo tłuszczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Piłsudski to miał ciężki język, klął i sadził takie zestawienia, że...... A wiecie, że jego brat Piłsudkiego ma potomków w Japonii?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam winko, białe. Zaraz też mi ktoś powie, że niezdrowo. i na dodatek, że popadnę w alkoholizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
No widzisz ja uważam, że nawet jak ktoś ma takie a nie inne argumenty, to nie oznacza,że należy obrzucać kogoś błotem. Argumenty zwolenników PIS-u też są tak samo średnie - obrażanie, jak nie ma argumentów. A nie można by rozmawiać normalnie i nie przekrzykiwać się kogo argumenty są gorsze i czy to lepiej być za PO czy za PIS. A skąd Pan panie Offermo wie, że obywatel jest idiotą, zna Go Pan? Czy pod wpływem jego stopki. Coś mi się wydaje, że to jest wynik jego przemyśleń na temat zwolenników PIS - u. Nie znam tutaj ludzi, rzadko się tutaj udzielam. Tutaj wpisałem się od tak, żeby pogadać. Nie oceniać ludzi siedzących p drugiej stronie monitora, bo tak naprawdę ni eznamy tych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo nie ma tak prosto
odpowiedz na cały moj post a nie wybiórczo Jeżeli ktos uważa, że wszyscy to idioci to może właśnie ten ktoś to IDIOTA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego, Ka, a nie za późno na kolację?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stivie, no czasem ciężko jest z kimś pisać...jak mam kogoś traktować poważnie, jak ktoś mi wyjeżdża z urojeniami, kwiatkami i p.....???No jak? Fajny jest mecz o młodym winie. Czeski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
No to Pan pozwoli, że się z Panem nie zgodzę. Zna Go Pan realnie, czy tylko z rozmów w necie? Jak z rozmów w necie, to nie zna Go Pan, wie Pan tylko, jak on pisze tutaj na forum. W necie można sobie pisać co się chce i wcale nie musi to być odzwierciedleniem tego, jakim człowiekiem jest w rzeczywistości. Żeby ocenić ludzi trzeba ich znać realnie, rozmawiać z tym człowiekiem wiele razy, a i nawet wtedy nie można powiedzieć, że się zna drugiego człowieka a 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież on miał dziś jechać swoim gównowortem Fordem lub nudnym niemieckim (ależ było święte oburzenie:P) VW:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takjesttak to jest gdy myślisz
nie ma nic szczególnego w szczegółach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio to ulubiona rozrywaka forumowej lewicy. Zbierają się tu wieczorami tworząc koło wzajemnych adoracji, a każdego co nie ma zamiaru się z nimi poklepywac po plecach uważają za.. hmmm... wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stivie, nie wsiąkaj;) w to. Ja już wiem, że jestem idiotką nieumiejącą sklecić paru zdań i na takie traktowanie przez ofermę zasługuję;) No cóż, będę musiała nauczyć się z tym żyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afrak O hitlerze i Stalinie to musimy móiwć prawdę. Ale o Kaczyńskim, to już nie. Bo jest prawda i prawda. Jest prawda wygodna i niewygodna. I zawsze tak jest. W szkole też uczą nas historii wybiórczo. Przekazują nam tylko prawdę wygodną. } To jest właśnie jedna z tych rzeczy, która zawsze będzie mnie dziwić na tym topiku. Ten cytowany post to jest kwiatek i typowa próba manipulacji. Ani słowa nie ma w moim poście o Kaczyńskim. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Napisałem tylko że nie wierzę że pani Senyszyn chodzi o prawdę. I nic ponadto. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaugoll, przecież nie jesteś leniwy?;) Przejrzyj kilka stron wstecz, a dowiesz się, kto jest jaki i co z nim nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro to jest topic polityczny to różnica zdań jest wskazana. Z chmastwem tu się raczej nie spotykam, częściej z problemami z czytaniem ze zrozumieniem, stereotypami z którymi nie da się dyskutować, filozofią Kaliego albo wcikskaniem komuś coś co nie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeeeee tam. Już dzieci w piaskownicy mówią, kto kogo przezywa , ten sam się tak nazywa;) Niektórzy po prostu tak mają. Wewnętrzny głos. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takjesttak to jest gdy myślisz
geniusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo i nie tylko
Jak taki filmik Solidarni 2010 może byc wiarygodny jeżeli juz na początku przez pierwszą minute sa az dwa kłamstwa ? Media o tym szeroko mówiły i pisały więc nie będę kopać leżącego Poza tym jeżeli tutaj są sami idioci jak mówi offerma to po co rozmawia z idiotami ? Kto z kim przystaje ... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D PS Można być zabawnym offermo, ale nie należy być śmiesznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takjesttak to jest gdy myślisz
ach te wybory. ileż to przynoszą emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Nie wnikam. Odpowiadam, nie jestem niczyim zwolennikiem, nie jestem w kółku wzajemnej adoracji nikogo. Nie wiem, może wszedłem w zły topik. Dalej uważam, że to jak kto pisze na forum nie jest zupełnie odzwierciedleniem tego jakim jest się człowiekiem w dyskusji face to face, a nie poprzez kabelek, bo wtedy nie widać mimiki i mowy ciała. Anouk jak rozmawiać, oj ciężko. Co do Euro, jeśli mogę się wypowiedzieć, to uważam, że Polska nie jest gotowa na przyjęcie Euro, deficyt duży, wydatki stanowczo za duże, wpływy stanowczo za małe, gospodarka rozwija się za słabo, bezrobocie zbyt duże, biurokracja i tak dalej. Zresztą jak się wprowadza Euro to wszystko drożeje. Jednak nie znam się na tym za dobrze, ale takie jest moje zdanie, nie wiem czy prawidłowe, czy nie, ale kiedyś jak czytałem gdzieś, że deficyt powinien być niższy. I tyle mam na razie do powiedzenia. Nie obrażam nikogo, kto jest zwolennikiem PIS- u, PO czy innej partii. Ja nie jestem zwolennikiem żadnej partii, bo uważam,że realizują tylko to, czego chcą, co jest ważne dla ich partii, nie koniecznie dla zwykłego obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wrażenia "i" Tobie wcięło:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to jesteście albo od siebie uzależnieni albo papużki-nierozłączki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×