Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Go艣膰 offermo czy jestes tak g艂upi
czy udajesz Nie wiesz, 偶e rosyjski premier Putin zaprosi艂 polskiego premiera Tuska, a rosyjski prezydent Miedwiediew nie zaprosi艂 polskiego prezydenta Lecha Kaczy艅skiego I to nie ma znaczenia, 偶e polski prezydent Lechu K. chcia艂 przyby膰 do Katynia. Nikt mu nie zabrania艂 przyjecha膰, ale nikt go te偶 nie bedzie si臋 z nim spotyka膰 ... - na 艣wiecie obowi膮zuj膮 takie podstawowe zasady dyplomacji. Potrzeba zorganizowania powt贸rnej ceremonii w Katyniu pojawi艂a si臋 u polskiego prezydenta po tym jak dowiedzia艂 si臋 o zaproszeniu Tuska przez premiera Putina do wsp贸lnego odwiedzenia Katynia ... - informuje tygodnik "Wprost" S艂u偶by dyplomatyczne musia艂y si臋 bardzo napracowa膰 kiedy dowiedzia艂y si臋 o pomysle polskiego prezydenta bo wiadomo, 偶e chodzi艂o tutaj o wewn臋trzn膮 rywalizacj臋 elit politycznych, st膮d podr贸偶 Lecha K. 10.4.2010 r i to bez oficjalnego zaproszenia. Rosja zaproponowa艂a Polsce uprzywilejowana pozycj臋 na uroczysto艣ci 9 maja, obchod贸w zako艅czenia II w.艣. gdzie Lech K. by艂 zaproszony i mia艂 zajmowa膰 honorowe eksponowane miejsce, a nasi 偶o艂nierze jak wiemy mieli defilowa膰 na placu Czerwonym tu偶 za 偶o艂nierzmi rosyjskimi. Proste offermo i nieskomplikowane chyba nawet jak dla ciebie niby nie idioty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Noooo tak:( Nie umiem si臋 do tej my艣li przyzwyczai膰;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Do ...........
[ Zreszt膮 jak si臋 wprowadza Euro to wszystko dro偶eje.] No niekoniecznie, przyk艂adem jest Slowacja, ale u nas to pewnie bedzie okazja do podwy偶ek i to znacznych :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Prawd臋 m贸wi膮c, to on mia艂 dzi艣 pracowity dzie艅, nawet TVP to donios艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Odno艣nie euro, wszystko zale偶y, jak zostan膮 skonstruowane regulacje prawne i jakie b臋d膮 kary.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Do ...........
Anouk, to racja, ale znaj膮c nasze realia to wiadomo jak bedzie niestety :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Do ...........
[wyczuwam Shatyna w pomara艅czach ...] Nie nie jestem SHATYNEM :-D Ale powiem tobie na ucho, 偶e mam dosy膰 ju偶 offermy Nie znosze chamstwa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 stivie
Ja nie wiem nie wnikam. Staram si臋 rozmawia膰 normalnie z ka偶dym. Nie znam si臋 na protokole dyplomatycznym, nie wiem jak si臋 na czym艣 nie znam, m贸wi臋 nie znam si臋. Dla mnie te partie to wszystkie ' po jednych pieni臋dzach".

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Do ...........
musztarda Lech K. polecia艂 chocia偶 nikt go nie zaprasza艂, ale wiadomo wybory si臋 zbli偶a艂y i ......... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Musztarda, ju偶 kiedy艣 o tym pisa艂am, nikt nie podj膮艂 tematu. 呕e Lech musia艂 tam by膰!No i tak bardzo chcia艂!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Do ...........
[Dla mnie te partie to wszystkie ' po jednych pieni臋dzach".] Te偶 tak uwa偶am, dlatego nigdy nie zapisze si臋 do 偶adnej partii Ale g艂osowac niestety trzeba i jak wi臋kszo艣膰 tutaj b臋d臋 g艂osowac na mniejsze z艂o czyli KOMOROWSKIEGO bo nie chce kaczyzmu i IV RP Nie wierz臋 w cudown膮 przemian臋 Jaros艂awa Kaczy艅skiego bo to pic na muchy i nic wi臋cej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Anouk: Odno艣nie euro, wszystko zale偶y, jak zostan膮 skonstruowane regulacje prawne i jakie b臋d膮 kary. Ad euro to by艂 taki problem, 偶e Tusk przyj膮 sobie za punkt honoru, 偶e za jego kadencji jako premiera, Polska przyjmie euro. NIestety dba艂 tylko o te wska藕niki gospodarcze dzi臋ki kt贸rym moglismy wej艣c do strefy euro czyli tzw kryteria konwergencji: inflacja , deficyt, d艂ugoterminowe stopy procentowe. Ola艂 ca艂a gospodarke i sp贸藕ni艂 si臋 z jakimikolwiek dzia艂aniami antykryzysowymi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 stivie
No w艂a艣nie te偶 zauwa偶y艂em, 偶e pisze si臋 co艣 o Shatynie czy co艣 takiego. Kto to jest? Jak mnie kto艣 nie obra偶膮, to dlaczego ja mam Go obra偶a膰, nie znam Go... Czyli jak nie b臋d臋 Go obra偶a膰, to znaczy 偶e w艂a偶臋 Mu w dup臋 albo nim jestem nie, to nie znaczy to o czym pisa艂em wcze艣niej, a oznacza, 偶e nie zni偶y艂em si臋 do poziomu co poniekt贸rych...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lech K. koniecznie chcial
by膰 w Katyniu bo s膮 W Y B O R Y

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale g艂osowac niestety trzeba i jak wi臋kszo艣膰 tutaj b臋d臋 g艂osowac na mniejsze z艂o czyli KOMOROWSKIEGO bo nie chce kaczyzmu i IV RP Kto wam w og贸le wm贸wi艂, 偶e trzeba?? Kto w og贸le wm贸wi艂, 偶e to jaki艣 obywatelski obowi膮zek?? Im mniej ludzi p贸jdzie na wybory tym lepiej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
smaugoll, ja tez twierdz臋, 偶e Tusk zapatrzy艂 si臋 w niekt贸re makro wska藕niki. Ale Jarek kompletnie je ola艂. Z przyczyn politycznych, bo on tam gospodark膮 nie b臋dzie si臋 zajmowa艂, ale walk膮 o lepsz膮 i zdrowsz膮 Polsk臋. W sumie nic z艂ego, tyle tylko nie takimi metodami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 offerma przyci艣ni臋ty do
muru przeze mnie faktami ulotni艂 si臋 Prze艣pi si臋 i pewnie jutro zaatakuje, tylko fakt贸w nie da si臋 zmieni膰 Ja uciekam bo ju偶 p贸藕no Dobranoc wszystkim.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wszystko czego potrzebuje gospodarka to : ni偶szych podatk贸w, 艂atwiejszych procedur urz臋dowych i zwalczania korupcji. Nie s膮dze 偶eby Jarek ola艂 gospodarke bo 2 z tych 3ch punkt贸w to wszyscy odczuli za rz膮d贸w PiSu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 brzuch mnie boli rozwolnienie
ah te wasze krzyki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szczeg贸lnie walk臋 z korupcj膮:( Generalnie jestem za, ale nie takimi sposobami. Nie wystarczy dobry pomys艂, trzeba te偶 wymy艣li膰 dobre 艣rodki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jarek jest Jarkiem
wszyscy widz膮 jaki jest. Komorowski jest alternatyw膮 baaardzo cieniutk膮. Bardzo nie chc臋 sytuacji, gdzie b臋dzie trzeba wybiera膰 mi臋dzy nimi dwoma.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
I nie budowa膰 takiej atmosfery, jak膮 zbudowa艂 Jarek. Znam z opowiada艅 m艂odych prokurator贸w, moich znajomych, co si臋 dzia艂o:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim i karaluchy do poduchy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A znajomy socjolog , drogi pomara艅czo, ma tak膮 odpowied藕: pieprzony postmodernizm:D:D:D pa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ni偶sze podatki i walke z korupcj膮. Chyba nie trzeba poraz 100 przypomina膰 jakie to podatki obni偶yli. I oczywi艣cie walke z korupcj膮, powo艂anie CBA. To by艂a bardzo potrzebna instytucja. Dawniej korupcj膮 zajmowno si臋 dzi臋ki wsop贸艂pracy policji, prokuratury i s膮d贸w, i korupcja by艂a niemal niewykrywalna . CBA przeje艂o du偶o potrzebnych kompetencji potrzebnych w walce z korupcja.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 stivie
Nie kapuj臋 tego toku my艣lenia. Jak mnie kto艣 nie obra偶a, ba nawet jak obra偶a, to nie b臋d臋 Go obra偶a膰, bo wtedy by艂aby to moja pora偶ka, zni偶y艂bym si臋 do poziomu z rynsztoka. I wtedy nie r贸偶ni艂bym si臋 od cham贸w a staram si臋 chamem nie by膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
I Znam z opowiada艅 m艂odych prokurator贸w, moich znajomych, co si臋 dzia艂o Co si臋 dzia艂o??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
I agenta Tomka, kt贸ry studiowa艂 zaocznie socjologi臋, chodzi艂 do klasy p艂ywackiej na Jastrz臋bi膮 i rozwala艂 s艂u偶bowe bryki. I tylko ostatnia rzecz wiem z gazet:P:P:P:P:P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×