Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość bdgbdgbdbb
skoro tak cierpi to niech się nie wystawia na ciosy kandydując w wyborach , powinien zając się żałobą a nie polityką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ten spoob to mozna by bylo powiedziec, ze prezydent nie powinien byc dzieciorobem:P:P a czy ty nie wiesz dlaczego jest krytykowana zona komorowskiego? przede wszystkim dlatego, ze jest skrzetnie ukrywana.....to nie jest normalne w kampanii wyborczej, ze kandydat pojawia sie wszedzie bez zony....poza tym trzeba przypomniec jak traktowano perfidnie pania Marie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja nie wiem
jaruś i poczuce humoru? jego lepsza połówka niestety zgineła i jak juz to lech potrafił się uśmiechnąć. i przepraszam jarek się uśmiecha i żartuje gdy mówi o PO w tedy ironiczny usmiech nie schodzi z jego ust:) taki to zabawny chłopaszek z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja nie wiem
obraziłaś teraz pół pski jeśli kogoś stać tak jak komorowskich na 5 dzieci to ja nie uwarzam to za dziecioróbstwo. miejmy nadzieje ze tobie nie dane będzie mieć dzieci. a od lat wiadomo jakie są stare panny i starzy kawalerowie - zero dyskusji musi być tak jak ja chce bo inaczej tupne nóżką i wylecisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Brak słów__
Ubecy, zomowcy,kacyki - wszyscy oni zagłosują na Komoruskiego, zagłosuj i ty.....głupcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesttwardy czlowiek i daje rade....natomiast wszystkie wpadki, a jest ich juz zastraszajaca ilosc .....sa wlasnie tlumaczone tym, ze on jest taki biedny bo jedna osoba w trzech postaciach....moze powinien z czegos zrezygnowac? zeby ten jego sztab sie nad nim tak nie uzalal i zeby Polacy nie musieli byc wiecznie zazenowani po jego wypowiedziach:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio gdzies czytalam, ze w Polsce jest niz demograficzny i ze bedzie sie jeszcze poglebial....a tu sie okazuje ze co druga rodzina ma piatke dzieci:O:O widac inne wiadomosci czytamy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widac jaki pozm intelektu saba reprezentujesz:P:P pisalam o dzieciorobie w kontekscie starego kawalera, ale nie ma takiej mozliwosci, zebys to zrozumial....:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monodetur
Cóż ja na takie dictum? Mógłbym odpowiedzieć pytaniem na tę kwestie:dlaczego nie? Tzn dlaczego nie może być skoro jest kawalerem choć nie chce zagłębiac się w tę dyskusję bo to kwestia indywidualnego widzenia sprawy. Ja tylko zwróciłem uwagę na to skąd najczęściej wychodzą takie spostrzeżenia i że nie wychodzą one z kręgów uznających w mej ocenie rodziny za wartość samą w sobie./ Co do kwestii "państwa policyjnego"to tu też mam poważne obawy czy nie była to przesada. Ja sam spotkałem się z takimi głosami "Mógłby być spokój a tak to nas wyciągną rano do aresztu"wtedy zawsze sobie zadaje jedno pytanie. Czy ma prawo obawiać się takich spraw ten który ma czyste sumienie? Ja oczywiście mam na myśli ludzi czyniąćych poważne nadużycia np finansowe,poddatkowe czy wykorzystujący stanowiska we władzy do celów prywatnych opierając to na osiągnięciu korzyści. Myślę,że tego się nie da rozstrzygnąć jednoznacznie bez detalicznej wiedzy na temat każdego z takich wypadków jakie w mediach ochrzczono "politycznymi"mnie się trudno o tym wypowiadać. Myślę,że można było zrezygnować w pewnych sytuacjach z formy pokazowej tego ale polemika czy było to zasadne czy nie wymaga precyzyjnej znajomości faktów i kwestii prawnych. Nie wiem ale sformułowanie,iż wszyscy mówili w tamtym czasie"o państwie policyjnym"wymaga uścislenia kto o tym państwie mówił i co konkretnego miał na myśli. Bo jeśli chodzi o jakąkolwiek formę nieuzasadnionego nadużycia władzy to pełna zgoda. Czy jednak rzeczywiście we wszystkich tych wypadkach można tak to oceniać. Czy rzeczywiście zatrzymywani czy przesłuchiwani nie mieli nic a nic na sumieniu to tego nie byłbym pewien. Myślę,że próbowano zbudować pewien mit./ Jest jednak pewna rzecz,która tu wraca na tym topie jak bumerang. To kwestia podsekretarza stanu w pewnym ministerstwie-A. Kryże. W moim odczuciu ze wg na tradycję przejrzystości w życiu politycznym jaką promuje PiS co uważam za słuszne ten wybór był faktycznie dla mnie mało zrozumiały. Jednak w odróżnieniu od niektórych tu atakujących jestem w stanie spojrzeć na to krytycznie. Trzeba jednak wiedzieć że ta osóba nie ma przynależności politycznej do tej partii a jej niefortunny wybór był w samym PiS dyskutowany nie jeden raz. Z tego co pamiętam obecność jego była z jakichś powodów istotna przy opracowywaniu założeń do tzw ustawy dekorporacyjnej. Nie wiem tylko dlaczego jego wybrano. Moim zdaniem przy tworzeniu prawa nie powinno być osób mających takie "dokonania"samą ustawę też zresztą uważam za swoisty bubel legislacyjny ale jak to się ma jako rzekomo "argument ciężkiego kalibru"do stałej obecności w życiu politycznym tzw postkomunistów? To był błąd. Tak być nie powinno ale to nie powód by forsować tę kwestię przy każdej okazji zwłaszcza przy takich faktach że dekadę rządził Prezydent,który należał do Pzpr i jakoś niektórym nie przeszkadzało go określać,że jest "dla wszystkich Polaków". To są zbyt trudne rzeczy ażeby na nie patrzeć jednoznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Brak słów__
Byli Ubecy,SBecy, zomowcy,kacyki - wszyscy oni zagłosują na Komoruskiego, zagłosuj i ty.....głupcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Magdalenkkoooo
21:21 [zgłoś do usunięcia] Maaagdalenka W twoim przypadku nie ma mowy o jakimkolwiek poziomie nauczyłas się słowa "intelektualny " i tak nim strzelasz na prawo i lewo a w rzeczywiśtości twój poziom to poziom "podesranej " małolaty która cieszy się kiedy dowali Bronkowi lub PO i to w sposób wyjątkowo infantylny :D dziecwzyno smieją się z ciebie na kilku topikach a ty dalej swoje :D to tak jak z tym Kryże - niewygodny dla ciebie fakt to od razu piłeczkę odbiłaś pisząc o bonim jakby ich w ogóle mozna było porównać ale ty złego słowa na Jarka nie powiesz smutna ciemnoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rewelacja w ciagu tygodnia schudla z 50 kg:classic_cool: jeszcze w krolewskich lazienkach wygladala jak wieloryb.....a wystarczyl sztab stylistow i photoshop i wyglada jak czlowiek:P:Pgorzej, ze 'na zywo' mozecie sie rozczarowac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawusia strusia
a Ty WAWCIA to już stara nudna pierdoła jesteś sam się podniecasz swoim chamstwem nie starcza ci intelektu na rzeczową argumentację to kurwami rzucasz gdzie ty się wychowałes ? w zapierdowie dolnym ??? :-O weź głupcze lepiej się piłką kopana zajmij a nie politykom smęcie buraczany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ..............
20:39 [zgłoś do usunięcia] Maaagdalenka Jaroslaw zna angielski pewnie tak jak jego brat :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:36 [zgłoś do usunięcia] do .............. 20:39 [zgłoś do usunięcia] Maaagdalenka Jaroslaw zna angielskipewnie tak jak jego brat ]mam nadziej, ze nie tak jak tusku....:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ..............
Maaagdalenka no rewelacja w ciagu tygodnia schudla z 50 kg jeszcze w krolewskich lazienkach wygladala jak wieloryb... ty po prostu jesteś ograniczoną umysłowo smarkulą nie idzie z toba rozmawiać a pamiętasz co mowiono o śp Marii Kaczyńskiej ? oczywiście ludzie tak dennie glupi i ograniczeni jak ty opluwali ją, wyśmiewali ... razem z chamem Rydzykiem i co ? też szczęka wam opadła spójrz na siebie a potem mów o innych kompletna ciemnoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawciu, wiem, kim jestem i co robię :D:D:D:D Życzę tobie przynajmniej takiej pozycji, jak moja:) Ale skoro uważasz, że jeśli ktoś stara się być miły dla innych i nie ubliżać bliźnim, to masz chore podejście do świata, albo nie chore ale Hobbesowskie. Pluj sobie dalej, mały frustracie, w końcu jesteś tutaj sobą. Nikt nie wie kim jesteś, czujesz się bezpieczny i anonimowy, możesz sobie dowoli pofolgować, nie czujesz żadnej kontroli, świetnie się bawisz, wszakże masz rację, w swoich ledwo widzących rzeczywistość oczkach. Aż tak bardzo nienawidzisz innych? Szczególnie tych, którym się wiedzie i którzy są szczęśliwi? Jakoś mnie nie dziwi ta twoja chora zazdrość. Tak dobrze wyrażona w każdym twoim jakże wysublimowanym poście. :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze prawde o Kaczynskim, bo takie mam o nim zdanie:) natomiast wy zachowujecie sie jak niedorozwinieci skoro nie widzicie jaki nierozgarniety jest wasz kandydat BK:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ..............wawusia strus
wawunia to napływowa pomarańczka, szkoda da nią czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pamietam co pisali o pani MK, to bylo podle i perfidne...natomiast w przypadku AK nie widze nic zlego, bo jak mozna bylo sie doprowadzic do tak dramatycznego wygladu?:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super topik
same wulgaryzmy CIEKAWE CO ROBIĄ MODERATORKI ????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zastanawiam, skąd się biorą:P Ale potem osiadają w stolicy i tak właśnie wyrażają samych siebie. Ja się trzymam z dala od psychologii:) na twe marne szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monodetur
Na koniec najtrudniejszy temat. Żona Prezydenta. Otóż jak napisałem wcześniej dla mnie czepianie się Jarosława Kaczyńskiego że jest kawalerem jest bez sensu. Było wielu samotnych mężów stanu i bardzo dobrych polityków. Myślę że Polskie społeczeństwo a przynajmniej jego część zaczyna myśleć rzygliwymi kategoriami rodem z ameryki. Traktuje Prezydenturę jako rodzaj posługi medialnej. Absolutnie ataki tylko z powodu czyjegoś wyglądu potępiam ale natychmiast pragnę przypomnieć ileż było kawałów czy docinków w temacie ŚP Pierwszej Damy a teraz jest święte oburzenie i teksty by nie sądzić po wyglądzie. Zgoda ALE! Właśnie coś mnie zdumiało przed chwilą. Jest tu wklejona okładka z ViVY. Co o tym sądzicie? Czyj to był pomysł? Pod czego wpływem? Ten swoisty lifting to efekt presji i poddania się jej. Wiara w to,że ludzie stawiają na formę. Że nie wystarczy być eleganckim,kulturalnym i mieć coś do powiedzenia a trzeba wyglądać. To od początku do końca jest chore. Myślę też,że Małżonka kandydata Po nie zrobiła tego tak własnowolnie a pod wpływem presji. Ta sytuacja bierze ze stereotypów i ulegania im. Zresztą nie zagłębiajac się w szczegóły te uwagi były w dużej mierze podyktowane brakiem taktu w wypowiedziach kandydata po na temat urody dunek itd to jest spirala. Taki samonapęd. To nie jest w porządku. Ani wytykanie komuś wyglądu ani braku partnera. Ale to sami ludzie tak robią i bynajmniej ja bym nie przypisywał zaraz tego komuś kto głosuje na taką to a taką partię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....Anouk
Nie widzisz dziewczyno, że wawunia to zwykły śmieć Widac kto i gdzie się wychowywał WeWo dobrze go podsumowal "napływowa pomarańczka " :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×