Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość każdy wykształcony
Nie macie ani jednego Profesora tej klasy co Władysław Bartoszewski- wy ludzkie zgniłki z torunia i PiS-u. Wasz Shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz przegrał proces
z Ziobro, Musi przeprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhgggggggg
"Ciekawe, że tacy tutaj sami niby katolicy tylko, że niestety "okazjonalni" Dokładnie. Marta Kaczyńska rozwódka, drugiego chłopa sobie wzięła po paru latach pierwszego małżeństwa, w dodatku syna jakiegoś barona SLD. Kaczor stary kawaler z podejrzeniami że jest gejem...zresztą, może oni faktycznie pasują do tej "wiary"? Mało to pedofili wśród biskupów i księży? Katolicy = obłudnicy. Te forumowe trolliki sapiące nienawiścią do każdego kto ma inne niz oni poglądy doskonale się w to towarzycho wpisują. PS pamiętam jak Rydzyk wyzywał Kaczyńską od czarownic, typowe dla tych kręgów, plują na siebie i spływa po nich jak po kaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki jest Kutz każdy widzi
Nie słyszy, nie zna się na niczym. wczoraj został zmasakrowany przez dr Migalskiego, który obnażyl jego brak wiedzy i intelektu....niech lepiej 80-letni dziadek wraca do swoich "arcydzieł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "Rzeczpospolita":
Każdy poseł PO dostał polecenie - zorganizować autokar ludzi na niedzielną imprezę w stolicy - ustaliła gazeta. "Już zarezerwowałem 40-osobowy autobus" - przyznaje w rozmowie z gazetą jeden z posłów Platformy. Kierownictwo sztabu Bronisława Komorowskiego ogłosiło kilka dni temu: nie będzie wiecu wyborczego w Warszawie, tylko akcja na rzecz powodzian - koncert charytatywny "Solidarni dla powodzian" na warszawskiej Agrykoli. Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", Platforma sama postanowiła zadbać o frekwencję. - Dostaliśmy wewnętrzne polecenie, by każdy poseł zorganizował ze swojego regionu autokar pełen ludzi na tę imprezę. Chodzi o to, by pokazać rozmach - mówi inny z posłów PO. W autokarze mają być działacze partii i zwykli wyborcy. W kuluarowych rozmowach politycy Platformy zaczynają jednak wątpić w skuteczność działań sztabu Komorowskiego. - PiS nas przegania, mają lepsze wyczucie społeczne, a nam szkodzą wyreżyserowane pomysły, widać to na przykładzie Palikota - uważa jeden z rozmówców gazety. Więcej w dzisiejszej publikacji "Rzeczpospolitej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naród mial PO
za partię ludzi dobrze wychowanych a tu się okazało że to palikociarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naród miał PIS
za partię MORALNĄ a tu Lepper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarówno Platforma jak
i jej wyborcy pasożytuja na PISie nawet na tym forum.:O platfusy tym sie wyróżniają, że są pozbawieni intelektu i tyle na temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarówno PIS jak i jego
wyborcy żerują na społecznych fobiach ( kapitaliści i bogacze , ruscy, układ, agent ) a przeciętnego wyborce PIS charakteryzują klapki na oczkach :D zacietrzewienie i zwykła głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarówno Platforma jak
jak i jej wyborcy pozbawieni są inwencji:D Jeśli zatem chcesz rządów Mira, Zbycha, Rycha, Sawickiej i Misiaka Głosuj na Sołtysa Bronka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarówno PIS-iu jak i jego
wyborcy pozbawieni są skrupułów dla władzy wszystko .... jeśli zatem chcesz rządów Leppera z Giertychem, Lipińskiego targujacego się z Begier czy wreszcie Kamińskiego zagladającego ci do szuflady ... głosuj na JarKacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatycy Platformy
to poziom Komorowskiego (inteligencja) Kuzta (wiedza) Palikota (kultura) i Niesiołowskiego(polityka miłosci) a teraz poprosimy bidusia platformianego o plagiat, gdyż tylko to potrafi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatycy Platformy
ZERO INWENCJI WŁASNEJ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u Gajowego w sztabie wyborczy
wybuchła panika. Głównie dlatego, że co Gajowy powie, to głupio zabrzmi, Nowakowi nikt nie ufa (z taką gębą?), a Schetyna próbuje wszystkim sterować z tylnego fotela. Absurd, Burdel, Cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POlikotpowinien być pokazywany
trzy razy dziennie w blokach po pół godziny a w przerwach Niesiołowski. I tak aż do ciszy wyborczej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO i PISSSSSSSSSSSs
PO - dla tych którzy chcą być prymusami, Europejczykami, luźmi modnymi i trendy PiS - partia dla tych którzy mają w sobie ducha opozycjonisty, chcą być "przeciw" chcą być "szykanowani", chcą istnieć jako opozycja wobec modnych trendów progamowo te partie są identyczne,r óźnią się wizerunkowo i ciemny głupi lud to kupuje.........zwolennicy PO i PiS-u to popisci, produkt przygotowany dla głupich Polaczków przez mądrzejszych którzy maja tu swoje biznesy do załatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Palikottt
" a teraz poprosimy bidusia platformianego o plagiat, gdyż tylko to potrafi " 1. nie tylko to potrafię tylko przyjałem pewna konwencję ćwoku - nie domyśliłeś się ?? :D 2. nie jestem bidusiem platformianym :D nie masz pojecia jakie są moje poglądy ... ćwoku :D Wypisujesz stek ogólników i bredni więc wykazałem pisząc podobnie że takie argumenty są gówno warte :D ale TY tylko takie wyświechtane panflety umiesz pisac :D xxxxxxxxxxxxxxxxxx Plagiat ??? proszę bardzo ... ćwoku Sympatycy PIS-iu to poziom Kaczora - podejrzliwość - homofobia - małostkowość - ciasnota poglądów a teraz prosimy bidusia pisowego o ciętą riposte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parę smaczków Kuca:
Komorowski sprawdza sie biologicznie, to jest bardzo zdrowy człowiek. Opinia publiczna może się na tym nie znać i nie rozumieć procesów. Głowa Państwa pracuje z premierem ręka w rękę. Ja tylko waszą stację oglądam (o TVN do Rymanowskiego). On (Palikot) przerwał tę nudę straszliwą w tej kampanii, to klepanie... Ja w ogóle bardzo lubię żeby coś sie działo. No jakich, jakich .. takich jakie były. Ja wiem co to jest metropolia jak to stoi i tak dalej. Ja nie mówię że Pan jest chińczykiem (do Migalskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ......brawo Palikottt
oj obywatelku, przydupasie komucha.....:D....ty nie jest nawet za platforma, jak twój - wątpliwej jakości - idol z NH:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Kuc
Tak trzymac!!!:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ......brawo Palikottt
jestes tak samo merytoryczny jak ten twój "opozycjonista":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Palikottt
08:59 [zgłoś do usunięcia] do ......brawo Palikottt Oj :D oszołomku pisanie o mnie przydupas Shatyna oznacza że masz malutki ptasi móżdzek :D :D z Shatynem nie zgadzm się w wielu kwestiach a TY ulegasz kafeteryjnej paranoi ( za długo tu jesteś ) że kto pisze z Shatynem ten "be" :D ciasnota twojego rozumowania koresponduje z Prezesem :D nic dodawać już nie musisz wiem z kim mam do czynienia ahahahahaaa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Palikottt
09:01 [zgłoś do usunięcia] do ......brawo Palikottt jestes tak samo merytoryczny jak ten twój "opozycjonista MÓJ ????? :D :D :D jakim ty tokiem rozumowania idziesz ??? czujesz się dobrze ? Shatyn to tylko osoba z którą wymieniam poglądy a TY masz obsesję chyba chcesz merytorycznie ? to zagadaj do mnie merytorycznie bo narazie wydajesz z siebie bełkot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ......brawo Palikottt
na tym forum ptasiego móżdżka nie macie tylko wy, ty i ten z NH:) wy macie móżdżek jak u komara:D Razem we dwóch, ofkorz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały, gruby, slini sie,
a aktorki szalały za tow. Kucem. Kuc jak Casanowa, sam opowiadał jak mu najpiekniejsze polskie aktorki z reki jadły.Taki mały, prawie kurdupel, a gromił divy polskiego filmu jak chciał.Co takiego w nim było, ze był taki zdobywczy. Musiało to miec zwiazek z komuna, bo broni tej komuny jak Feliks Dzierzynski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Palikottt
11.06.2010] 09:05 [zgłoś do usunięcia] do ......brawo Palikottt na tym forum ptasiego móżdżka nie macie tylko wy, ty i ten z NH wy macie móżdżek jak u komara Razem we dwóch, ofkorz xxxxx jak u komara :D debilu komar nie ma móżdżku :D :D Wiesz ... czytając te twoje cięte riposty odnosze wrażenie że albo masz jakieś naście lat albo rzeczywiście problem ze zrozumieniem o czym JA z Shatynem piszę ... :-O i to ma być merytoryczna odpowiedź ??? zarzucasz mi brak merytoryczności a sam co prezentujesz : nudne jak flaki z olejem teksty :D I się tak nie podniecaj bo wydaje ci się że jak tak sobie siedzisz anonimowo w necie to głupka z siebie nie zrobisz :D a niestety co post to większa żenada dzięki za te merytoryczne argumenty ps. pozostawiam ci możliwośc wpisania ostatniego zdania , walnij coś mocnego :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ......brawo Palikottt
"komar nie ma móżdżku" no własnie zupełnie tak jak wy, ale nie chcialem byc taki brutalnhy zeby napisac to wprost:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów__
"W Polsce, według danych ze Spisu Powszechnego w 2004r. liczba singli dochodzi do 5mln i ma tendencję rosnącą. Przewiduje się, że do 2030r. ta liczba powiększy się o kolejne dwa miliony." pamiętajcie o tym zombiaki z PO.......podzieliliście kraj.......single ( ci gorsi biologicznie ludzie....hodowcy zwierząt futerkowych itp) ,odpłacą wam w wyborach........Już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów__
S"ingle tworzą dużą społeczność, to jednoosobowe gospodarstwa domowe które stanowią 26 procent wszystkich. Są idealnym celem dla działań marketingowych, dlatego nic dziwnego, że zaczęli się organizować: mają swoje kluby, fora internetowe. 7 milionów singli w Polsce W Europie jest już ich ponad 160 mln, w Polsce około 5 mln, a według prognoz GUS-u - liczba ta w już najbliższych trzech-czterech lata wzrośnie do ponad 7 mln!." http://biznes.interia.pl/news/7-milionow-singli-w-polsce,1151508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×