Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Do ....Anouk
No niestety jak widać wyżej POKOLENIE JP II w akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....Anouk
No zobacz co za cham Nie wie ten ciul jak należy rozmawiać z kobietą Widocznie jego starzy tak " kulturalnie"do siebie mówią bo jak powszechnie wiadomo takie nawyki chamskie wynosi się z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .................
21:46 [zgłoś do usunięcia] Maaagdalenka wlasnie pamietam co pisali o pani MK, to bylo podle i perfidne...natomiast w przypadku AK nie widze nic zlego, bo jak mozna bylo sie doprowadzic do tak dramatycznego wygladu? -- Jestes głupsza jak myslałem Widzę, że ludzie mają tutaj rację, że nie ma co z toba gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja nie wiem
nie piątke ale kążdego inteligentnego określenie dzieciorób zniesmaczy ty należysz do tych jednostek które widocznie nie posiadają czegoś takiego jak umiejętnośc wpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ................. Anouk
Szkoda czasu :P Niech to towarzycho gotuje się we własnym sosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale w katolickiej
rodzinie musi byc dużo dzieci wszystko po bożemu Bóg dał dzieci da też na dzieci mowi u mnie ks. proboszcz Ciekawe, że tacy tutaj sami niby katolicy tylko, że niestety "okazjonalni" SHATYN MA RACJĘ SĄ KATOLICY I KATOLE co widac wyżej na załączonym obrazku Dla katoli miec 5 dzieci to hańba, mieć ciągle ta samą żonę to hańba, wypierać się swojej wiary jak np. wawunia to jest ok, opluwac kogos to jest ok, ... przykłady sypią się jak z rękawa brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr GRATULUJE TAKIEJ MORALNOŚCI !!!!!!!!!!!!!! SZCZĘŚĆ BOŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy sie pieknie zachowujecie powtarzajac po kudlatym posle z bilgoraja, ze Kaczynski jest starym kawalerem i nie ma dzieci....po pierwsze Kaczynski jest SINGLEM, a po drugie dzieci komorowskiego urodzily sie jeszcze w komunie, to jego swiadome macierzynstwo polegalo na tym ze jego zona wtedy stale byla w ciazy, a on przeciez byl opozycjonista i w kazdej chwili mogl byc aresztowany....:O:O z inetnowania mogl juz nie wrocic tylko dostac paszport z piczatka bez powrotu.... bardzo swiadomie sie zachowywali jak na bronka przystalo:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na koniec wam powiem, jak w tamtych czasach bywalo.....moja siostra urodzila sie w '80 . moj tata od grudnia 81 do czerwca 82 byl internowany bez mozliwosci jakichkolwiek widzen..... a potem zostal zmuszony do wyjazdu i dopiero w 86 moja siostra 'poznala' swojego tatepsmoja druga siostra mnie poinformowala, ze to pisemko viva jest z dwoma okladkami, na jednej jest AK, a na drugiej Marta Kaczynska...to z ta pierwsza okladka zalega w sklepach, a viva z Marta Kacznska juz jest nieosiagalne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatel:P:P musisz sie jeszcze wiele nauczyc.....:O:O a ty jestes singlem czy STARYM KAWALEREM?:P:Ppsnie odpowiadaj tylko bo g...o mnie to obchodzi:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znacie Kutza?
Znacie. Został zmasakrowany. To dzisiaj, właśnie dzisiaj niezwykle wygadany Kutz, który w zanadrzu trzyma inwektywę na wszystko i na każdego, u Rymanowskiego po prostu nie istniał. Nie pamiętam takiej polemiki telewizyjnej do jednej bramki używając terminu sportowego. Zwycięstwo Hiszpanów 6:0 to jest nic, przy tym intelektualnym nokaucie. Migalski sprowadził agresywną retorykę Kutza do cienkiego popiskiwania. Kutz używając jego języka - został wprost w nieprawdopodobny sposób przeczołgany i ośmieszony. A Migalski jak jastrząb, wsluchiwał się w każde słowo Kutza, łapał je w locie, pikował i wciskał Kutzowi w usta pytzjac, czy własn i to miał na myśli - używając terminologii MIchnika ze słynnej debaty z Kaczynskim, Michnik mówił wówczas - "Pan nie będzie mi wciskał dziecka w brzuch ". Dlatego przygotować DVD i w nocy nagrać powtórkę. To lepsze niż nocna walka Adamka, to lepsze niż Szklana Pułapka II w nocnym kinie. Tylko nie podobał mi się Rymanowski. Rymanowski mi się bardzo nie podobał. Po prostu milczał, po prostu nie przerywał. Po prostu pozwolił, by Migalski zmasakrował Kutza. Było to bardzo nieeleganckie panie Ryszardzie. Palikot łązi ze świńskim ryjem, to powinien mieć pan pod ręką jakiś ręcznik, biłąy i zawinąć w niego zapowietrzonego Kutza. Ponieważ ostatnio na Pana narzekałem, to dzisiaj stwierdzam że miał Pan dobry dzień. Jak na swoją stację zaprzyjaźnioną z właśnie nagromadzonym przez Moskwę Wajdą, bardzo dobry. To byłoby na tyle. Zaprogramować DVD i przy porannej kawce obejrzeć to walcowanie Kutza, rozszarpywanie na kawałeczki, obnażanie jego ignorancji, kpienie z niego w żywe oczy. Siedział i się nadymał i wydobywał z siebie pisk małej myszki. Panie Marku tak się nie robi. Wyzwolił Pan we mnie instynkty, których istnienia u siebie nie podejrzewałem. Ale, ale z drugiej strony, jak sobie przypomnę Palikota wczoraj, jak ten biłgorajski członek PO w moim rodzinnym mieście sięzachowywał, to jakby mi ulżyło. Zemsta jest słodką. I to Pan uczynił. Dziękuję, gdyż czasem na Pana narzekałem. A więc oglaszam amnestię - Rymanowski i MIgalski i wyobrażam sobie przegrzane łącza Szkła Kontaktowego, widz Szkła - profesor Zoll będzie miał co opowiadać. http://rekontra.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
"Wygraną posła Prawa i Sprawiedliwości zakończyła się także rozprawa między Antonim Macierewiczem, a Zygmuntem Solorzem. Zgodnie z decyzją sądu, Macierewicz nie musi przepraszać Zygmunta Solorza za wypowiedź, w której poseł PiS sugerował, iż Solorz w latach 80.zgodził się za współpracę z wywiadem PRL" "Wolne" media w Polsce...jak nie WSIoki z TVN to komunistyczny agent Solorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ale co czerwoni
zaczynają troche po dupie dostawać,powoli powoli ku normalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka normalnośc ludzie pomyślcie zginął Prezydent - jest Bronek ktory już myśli że jest Prezydentem rzadzi się rozdaje stołki mamy już szefa NBP, Rzecznika PO, Generałów Wojsk, dobrali sie do IPN i ....powoli powoli PO przejęło Nas po cichu przeszkadza im jeszcze TVP w tym najbardziej Wiadomości, Warto Rozmawiac i Bronisław Wilstein plus Misja Specjalna .. ale nie wiemy ze juz dobrali sie do Pani Gardas - producentki Misji , patrzymy jak Palący Kota atakuje Jana P , zdjęli już dyrektora 3 Sobale za to że poszedł na msze za Smoleńsk i koncert a my siedzimy patrzymy i obudzimy sie w drugiej Białorusi a internet tez nam ocenzurują :( po wyborach .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemiana Bronka. To jest to
PO B. Komorowski i przyjazne środki przekazu udowadniają, że przemiana J. Kaczyńskiego w gołąbka pokoju to fałsz, zakłamanie i obłuda, które mają nas otumanić. Czy jest to przemiana autentyczna nie chce mi się dyskutować, ale z całą pewnością kandydat PO przemienił się nie do poznania. 1) Przemiana pierwsza. Nie tak dawno deklarował się jako konserwatysta. Teraz twierdzi, że etykietowanie na konserwę, socjalistów czy też liberałów go śmieszy. On jest politykiem pragmatycznym. 2) Przemiana druga. Kilka miesięcy temu udając twardziela twierdził, że trzeba z USA ostro o wizach, bo ich zdobywanie uwłacza godności rodaków. Teraz twierdzi, że nie ma co naciskać na przyjaciół z USA, bo oni sami zdecydują kiedy wizy znieść i trzeba to uszanować. 3) Przemiana trzecia. Bardzo głośno kandydat Bronisław mówił o potrzebie dywersyfikacji dostaw gazu, żeby się nie uzależniać od jednego dostawcy. Teraz jest przeciwko wydobywaniu gazu z łupków. Oficjalnie dlatego, że zniszczy to nasz krajobraz. Nieoficjalnie, nie zaostrzać stosunków z bratem ze wschodu. 4) Przemiana czwarta. Jako konserwatysta twierdził, że małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety. Teraz uważa, że trzeba rozmawiać o udogodnieniach dla par homoseksualnych. 5) Przemiana piąta. Prawa rodzicielskie są niezbywalne i państwu wara od rodziny. Teraz opowiada się za ingerencją państwa w wychowanie dzieci i patrzenie rodzicom na ręce. Model szwedzki. 6) Przemiana szósta. Polska swoją kulturę zawdzięcza chrześcijaństwu i trzeba tegoż chrześcijaństwa bronić, oraz wartości z tego wynikających. Teraz uważa, podobnie jak jego żona, że nauki Kościoła nie są dla chrześcijanina obowiązkowe, tylko są głosem w dyskusji. Kandydat B. Komorowski zmienił i zmienia się nie do poznania. Przemiana J. Kaczyńskiego to przy nim pikuś. Czym jeszcze zaskoczy nas B. Komorowski. Pewnie, że wiara w P. Boga to średniowieczny rytuał a posiadanie innych poglądów niż on i PO to oznaka ciemnoty i zacofania. http://krzykacz36.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to prawda, że........
Komorowski myślał, że startuje w wyborach na prezydenta Jamajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meszungene pan / ty jak zwykle przytaczasz racjonalne argumenty pozbawione wulgaryzmów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
Oddech przegranej PO czuc juz na swoich plecach, teraz prezydenckich i za rok parlamentarnych. Prawo i Sprawiedliwosc naprzod! Strach przed przegrana mobilizuje Pelowcow w rozdawaniu intratnych stanowisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
Trwa proces zawłaszczanie państwa. PO nie zna umiaru. Wszystkie stanowiska generalskie w WP, IPN, KRRiT, teraz NBP. Szok!!! Teraz skazali nas na Belkę na następne 5 lat a nie wiadomo na kogo postawiłby przyszły prezydent! Wstyd i hańba POpaprańcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest po północy a film ma 6 częsci nie chce mi się oglądac wiec mi stresc .... a tak w ogole cos slysze ze mowia o Belce - obecnym prezesie NBP mianowanym przez PO i SLD ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy wykształcony
Tylko Komorowski gwarantuje postęp. Wasz Shatyn. PS Iftar Szanuje Twoje poglądy i gratuluję wniosku- wszystko dla niedopuszczenia kaczki do władzy. Głosujemy razem na Komorowskiego. Twój na zawsze przyjaciel- Shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy wykształcony
Pan Belka ma wykształcenie i komptencje. możecie tylko popiskiwać pisiaki- to juz koniec waszych wpływów- tracicie wszystko po kolei. Ja nawet wiem kto do tego doprowadził..... Wasz Shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy wykształcony
Plebs rządził w latach 2005.2007. To se ne wrati- pisiowe sieroty.\ Wasz Shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×