Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość MnMnMnMn....
Musztardo i znów sztampa. Niestety myślisz się. Świat jak oddychał tak oddycha jednostajnie. Czasem wolniej czasem szybciej ale uwierz goowno to Świat obchodzi kto tu siedzi na jakim stołku. Gryzipiórki mają pisać tak jak im się każe pisać bo to ich robota i wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MnMnMnMn....
Tfu! Chciałem napisać "mylisz się". W żadnym wypadku myślisz(się)z góry przepraszam za tę pomyłkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vefvevevw
"myślisz się " :D :D :D :D :D pomyłka jak pomyłka ale jednak świat obchodzi kto tu siedzi --->>> Unie Europejska na pewno jest tego ciekawa więc może nie spłycaj tematu , zdejmij te klapeczki z oczu tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem z całego serca podziękować tym wszystkim, którzy się szczególnie zaangażowali w te wybory, wolontariuszom, było ich tysiące; tym, którzy pracowali w komisjach wyborczych i jeszcze nadal pracują. ICH PRACA JEST BARDZO WAŻNA, WZYWAM ICH, ŻEBY BYLI UWAŻNI DO OSTATNIEJ CHWILI. Standard... nawet w ostatnim słowie, teorie sPiSkowe. teorie spiskowe to ty ciagle tworzysz :D a w komisji gdzie siedziala moja Mama przewodniczaca schowala 7 kart z glosami n aKaczynskiego debilka pracownica urzedu gminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MnMnMnMn.... Musztardo i znów sztampa. Niestety myślisz się. Świat jak oddychał tak oddycha jednostajnie. Czasem wolniej czasem szybciej ale uwierz goowno to Świat obchodzi kto tu siedzi na jakim stołku. Gryzipiórki mają pisać tak jak im się każe pisać bo to ich robota i wszystko w temacie. Trzeba być dzieckiem albo nie mieć pojęcia o polityce, gospodarce, żeby taką myśl urodzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakim trzeba byc durniem zeby pisac od rana ze witamy w nowej Polsce :D koryto bedzie sie az trzeslo zeby napasc do syta cala rodzine bronka no chyba ze ty tez maczac bedziesz ryj w tym korycie wtedy zrozumiale sa te wiesniackie posty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MnMnMnMn....
Do postu 12:08. I ja tobie dyplomatycznie zaproponuje to samo. Tzn klapki z oczu. Po pierwsze UE to nie cały świat(którego jak już powiedziałem w dużej mierze goowno obchodzi kto tu został a kto nie został Głową Państwa)po drugie naprawdę gdybyś tylko zadał sobie trochę więcej trudu i porzucił wyłączne spojrzenie na problem y rzeczywistości przez pryzmat prasy(no może nie będę aż taki okrutny dla Ciebie bo jeszcze byś zszedł z tego wszystkiego)a przynajmniej ograniczył na poczet fachowej lektury czy opracowań np z zagadnień systemowych prawa ue to wiedziałbys dobrze na czym polega wyolbrzymianie sukcesu wyborczego do rangi przywrócenia europejskości konkretnego urzędu(w sumie to nie wierzyłem w to co czytam że takie androny można plodzić w prasie zachodniej- w stylu "kancelarie europejskie przyjmują z zadowoleniem informacje o wygranej"(swoją droga sformułowanie "kancelarie" jest dość egzotyczne chyba że ktoś się po prostu Jebnał w tłumaczeniu-zwykle mawia się o gabinetach). Chodzi najogólniej rzecz biorąc o to,że Polska nie pozycji dominującego w strukturach unii tam gdzie można o przewadze logicznie dyskutować a tam gdzie mechanizmy decyzyjne w unii funkcjonują z perspektywy zrównania wszystkich członków z urzędu istnieją środki,które niezależnie od inicjatywy poszczególnych państw mogą i tak na nich wymusić ok działania. Więc pisanie o tym,że dana OSOBA JEST NP JAKIMŚ zagrożeniem dla interesów unii jest robieniem ludziom wody z mózgu. Można stosować weto i odwoływać się do sprzeciwu ale tak jest to tylko skutecznie w partykularnych sprawach. Syntetycznie takiego zagrożenia nie ma. I pisanie o tym,że ktoś jest przyjacielem a ktoś wrogiem to jest po prostu urabianie publicznej opinii wsparte na ogólnie ograniczonej wiedzy co do tego jak we wspólnotach rzeczy stoją. I jeszcze jedno. W jednej rzeczy tu to nie ma przełożenia. W tworzeniu prawa traktatów np rewizyjnych. Tu sprzeciw jednego państwa rodzi skuteczna blokadę. Pod tym wg ale tylko pod tym to faktycznie może i niektóre państwa się cieszą bo elekt to raczej wyrazi zgodę na wszystko. Ale to już inna sprawa. Ja na Twoim miejscu nie byłbym takim optymistą bo aż jak Ci się naiwnie zdaje w unii ważni nie jesteśmy a z tym kierownictwem to mamy szansę faktycznie być tzw marginesie(wynikającym z posłuszeństwa wobec interesów większych od nas)-ale to już nie ważne bo to akurat wymagało by tu elaboratu na ten temat a to nie miejsce ani czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MnMnMnMn.....
Musztarda nie rób z Siebie eksperta bo mogę Ci zadać pytanie z tej dziedziny i będziesz leżeć i kwiczeć. Np jakie znaczenie bez sytemu stricte prezydenckiego ma urząd prezydenta dla Unii. Prawie żadne. Zasadniczo podpisuje ustawy jakie harmonizuja nasze prawo z prawem ue bo implementuja treść dyrektywy Ue do naszego porządku krajowego. Wybór partii i w konsekwencji skład rządu ma z perspektywy naszego systemu konstytucyjnego jakiego znaczenie a peany na temat takiego to a takie Prezydenta przyjaznego Unii to pusta propaganda. I chyba tylko można mówić tu o traktatach jako jednym punkcie zaczepienia w dyskusja znaczenia danej osoby na tym urzędzie w UE. I teraz się proszę nie wypieraj bo dobrze wiemy jak Ty i Tobie podobni jeździli po Prezydencie Kaczyńskim kiedy latał na spotkanie w unii i były rozmaite wywody że urząd Prezydenta nie jest od tego a teraz nagle się okazuje że z tym Prezydentem to urósł do rangi jakiegoś kreatywnego organu w Unii. Więc jak to jest w końcu z tym prezydentem. No i na koniec jeszcze mądruj się bo uwierz są mądrzejsi od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca10 a jakim trzeba byc durniem zeby pisac od rana ze witamy w nowej Polsce koryto bedzie sie az trzeslo zeby napasc do syta cala rodzine bronka no chyba ze ty tez maczac bedziesz ryj w tym korycie wtedy zrozumiale sa te wiesniackie posty ja tam bede robić biznes spokojnie bez strachu że aby blysnąc to sie bedzie mnie ganać pod pretekstem że jak mi lepiej niz nierobom to juz napewno kradnę :P aby takim nierobom jak ty wawcia ryj mógł sie z Pomocy Społecznej wyżywić :classic_cool:🖐️ Mnie publiczna słuzba zdrowia i darmowe obiadki z MOPSu nie interesują wiec jak najbardziej mi ten elektorat pasi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>I teraz się proszę nie wypieraj bo dobrze wiemy jak Ty i Tobie podobni jeździli po Prezydencie Kaczyńskim kiedy latał na spotkanie w unii i były rozmaite wywody że urząd Prezydenta nie jest od tego a teraz nagle się okazuje że z tym Prezydentem to urósł do rangi jakiegoś kreatywnego organu w Unii. Więc jak to jest w końcu z tym prezydentem. No i na koniec jeszcze mądruj się bo uwierz są mądrzejsi od Ciebie. Nawet nie wiem szczerze mówiąc jak mam odnieść się do Twojego bełkotu, przepraszam, wypowiedzi. Niezbyt rozumiem "Ty i Tobie podobni", niezbyt też rozumiem, że rzekomo jeździłam po Prezydencie, iż latał na spotkanie w Unii. Bredzisz coś człowieku. Nie zmuszaj mnie już proszę, do rozmowy, bo nie masz pojęcia ani o moich poglądach, ani wiedzy. Wierzę, że są mądrzejsi ode mnie, znam wielu takich, Ty niestety do nich nie należysz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ktoś mądrze określił?? z czym jak z czym ale z gospodarką i biznesem to się Kaczynski nijak nie kojarzy :D:D:D 100% prawda :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vefvevevw
MnMnMnMn.... ------------- >>>>>> " przez pryzmat prasy " otóż skąd wiesz kim jestem , jakie mam poglady i czy patrzę przez pryzmat prasy czy przez różowe okulary ??? masz brzydka cechę pisania z pewnością stuprocentową o innych ludziach których po prostu nie znasz . W którym momencie mojej wypowiedzi dałem ci powód do takiego wniosku ??? odpowiem sam : w żadnej Unia Europejska to nie cały świat ale wazna jego cześć . A ty napisałes tak że wyszło iż to cały świat ma to w dupie kto u nas rządzi . Jest to nie prawda albowiem UE to obchodzi , a więc nie cały świat jest obojętny. Powtórzę więc klapeczki z oczek i krótsze wykłady pisz bo to jest forum a nie nasiadówka akademicka dla takich "ą" "ę" specjalistów jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ....
[I teraz się proszę nie wypieraj bo dobrze wiemy jak Ty i Tobie podobni jeździli po Prezydencie Kaczyńskim kiedy latał na spotkanie w unii i były rozmaite wywody że urząd Prezydenta nie jest od tego a teraz nagle się okazuje że z tym Prezydentem to urósł do rangi jakiegoś kreatywnego organu w Unii. Więc jak to jest w końcu z tym prezydentem. No i na koniec jeszcze mądruj się bo uwierz są mądrzejsi od Ciebie.] Jakie obowiązki ma prezydent RP , a jakie premier RP mówi Konstytucja RP i warto żebyś tam spojrzał durniu, a nie pisał tutaj takie brednie Trudno tobie jest żyć NARCYZIE prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co zaplute karły
KACZYZMU, przeczytajcie co mówi biskup o "przerażającej wizji katolickiego kraju" [Tego jeszcze nie było: katolicki arcybiskup straszący ludzi katolicyzmem. Lubelski arcybiskup Józef Życiński znany jest ze swoich przyjacielskich stosunków ze środowiskami liberalnymi. Ponadto bardzo lubi zabierać głos na tematy publiczne. Razem zaowocowało to dosyć kuriozalną wypowiedzią hierarchy. Życiński wypowiedział się z okazji dzisiejszych wyborów o bliżej niesprecyzowanych ludziach (zapewne innych duchownych) rzekomo straszących wiernych, że oddanie głosu na "niewłaściwego" kandydata oznacza grzech ciężki: To przerażająca wizja katolickiego kraju, w którym straszy się, że kilkanaście milionów Polaków chodzi w stanie grzechu ciężkiego, bo oddali głos nie taki, jak ktoś sobie życzył. W tym głosie wyraża się nasz głos sumienia. Grzeszą ci, którzy powtarzają absurdalne historyjki. Duchowny zapewne nie chciał, by jego słowa zabrzmiały, tak jak zabrzmiały. Jednakże wypowiedź arcybiskupa skrzętnie zanotowali dziennikarze portalu gazeta.pl i ogłosili światu w artykule zatytułowanym: Abp Życiński: Przerażająca wizja katolickiego kraju W ten sposób jeden z najważniejszych członków polskiego Episkopatu został przedstawiony jako osoba przestrzegająca przed katolicyzmem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'po' da rade, ale wy, wicie rozumicie, musicie isc z nimi ,jesli chcecie dalej mieszkac na zielonej wyspie to trzeba jeszcze mocniej zacisnac pasa i jak 'po' podniesie wszystkie podatki to nie plakac, bo tylko zgoda buduje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ... No i co zaplute karły
Biskup to dobry duszpasterz chcący silnego o licznego kościoła. Nieodpowiedzialne wypowiedzi i zachowania księży szkodzą kościołowi i są przyczyną odwracania się wiernych od kościoła. On to widzi i stara się ratować kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiara w nic jest bardziej
rozsądna niż wiara w anioły i wieczna szczęśliwość. Nie wiem, czy chciałbym istnieć wiecznie, i to w takiej postaci, jaką opisywał św. Augustyn (pozbawiona płciowości, krytycyzmu, nieustannie wielbiąc jakiegoś Pana i śpiewając pieśni). Większość ludzi na świecie, w każdym razie w krajach, w których lubimy mieszkać, nie wierzy w nic. I są to kraje szczęśliwe. To wzmacnia troskę o codzienne relacje i politykę doczesnego dobrobytu. W naszym bardzo katolickim kraju ludzie są mniej sympatyczni niż w zlaicyzowanej Holandii czy Francji, mamy również większą przestępczość i mniejszy dobrobyt. Wiara w Boga - w moim przekonaniu - jest jakimś atawizmem, ratunkiem ludzi w nieszczęściu. Ja wole walczyć z tym nieszczęściem, niż zdawać się na Kościół, jego pracowników i jego Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca10 a jakim trzeba byc durniem zeby pisac od rana ze witamy w nowej Polsce koryto bedzie sie az trzeslo zeby napasc do syta cala rodzine bronka no chyba ze ty tez maczac bedziesz ryj w tym korycie wtedy zrozumiale sa te wiesniackie posty ja tam bede robić biznes spokojnie bez strachu że aby blysnąc to sie bedzie mnie ganać pod pretekstem że jak mi lepiej niz nierobom to juz napewno kradnę aby takim nierobom jak ty wawcia ryj mógł sie z Pomocy Społecznej wyżywić Mnie publiczna słuzba zdrowia i darmowe obiadki z MOPSu nie interesują wiec jak najbardziej mi ten elektorat pasi -przestan w moja strone bredzic bo ktos kto popiera pis nie musi wcale na zasilku zyc jak masz problem z kasa to zapraszam pomoge moze dam ci nawet prace i dach nad glowa byle bys tylko nie bredzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jeszcze jedna kanalia!
http://twitter.com/AndrzejWajda AndrzejWajda .Dziś jest wspaniały dzień dla Polski, już niedługo wywalimy tego trupa z Wawelu. Bitwa wygrana walka jeszcze trwa. about 1 hour ago via TweetDeck A to ponizej 1 Lipca Mam zapewnienie, że jeszcze w tym roku uda nam się usunąć z Wawelu grób Kaczyńskiego. 3:09 AM Jul 1st via TweetDeck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenko ale to lepiej bo przeciez teraz musza zmienic swoj styl prowadzenia polityki no juz chyba diosc najazdu na pis nie uwazasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam palikota,ze 'Lech kaczynski ma krew na rekach' i oboje sie ze teraz przy pomocy wszystkich dostepnych srodkow, rzadu, prezydenta, wiekszosci parlamentarnej, sadow i prokuratury, IPN, etc, oraz takich pOSLOW jak palikot czy niesiolowski, nie wspominajac tych co powinni juz tylko odmawiac rozaniec:P:P 'po' zgnoi wszystkich i kazdego, kto bedzie samodzielnie myslal...przy okazji oberwie sie temu stadu baranow, ktore bezmyslnie na haslo 'chodzcie z nami' glupio zaglosowalo, ale tych mi akurat nie szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze nie bedzie tak zle, bo sa i dobre wiadomosci...Zagraniczne zaproszenie dla B. Komorowskiegohttp://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3317310,aktualnosc.htmlNicolas Sarkozy zaprasza prezydenta-elekta Bronisława Komorowskiego do Paryża. Szef państwa francuskiego złożył gratulacje zwycięzcy wyborów prezydenckich w Polsce. ]juz sie nie moge doczekac fotosow 'naszej' theFL z C. Bruni, ktore obiegna swiat i.........tych wszystkich komentarzy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ...........
"niewyjsciowa zona" no pewnie, Jarosław Pinokio K. to "wyjściowy facet" jak cholera buhaha buhaha No niestety, głupich nie sieją, a ciągle są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"juz sie nie moge doczekac fotosow 'naszej' theFL z C. Bruni" :D ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;) Będzie wesoło (no elektoratowi PO niekoniecznie, następnym którzy wyjadą - też nie), codziennie będzie jakaś gafa i jestem przekonany, że Komorowski szybko zatopi Platformę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×