Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość dfagszg
kiedy to wreszcie wyjaśnicie ? http://www.tvn24.pl/0,1663248,0,1,dostalismy-zgode-na-50-metrow-tu_154-i-il-tez,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfagszg
Przepraszm bardzo, jakim to słowem nazwał Komorowski Dunki bądź ich urodę ??? kaszaloty ????? a to mamy z kogo brac przykład. W końcu to prezydent. LOL cóż za hipokryzja POkemonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyklad nalezy brac z palikota:P:P wyobrazcie sobie, ze ktos o 'urodzie' A komorowskiej bylby z PIS.....i mialby zostac pierwsza dama i wyobrazcie sobie wtedy komentarze palikota, oczywiscie palikot mowi prawde i to co inni mysla, to dlaczego my nie mozemy? prawda czasami bywa brutalna, a to ze osoba jest matka 5 dzieci w zaden sposob nie tlumaczy jej zaniedbania:P:P to tez jest matka 5 dziecihttp://blog.lefigaro.fr/obamazoom/images/sarah_palin_5.jpgi co zatkalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
Co mnie obchodzi brak elementarnych zasad kultury w naszej polityce ? Ktoś tych pan ów wybiera . Miedzy innymi tacy jak Ty wybrali tych co teraz sa u władzy, wiec przestan tak sie dziwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
21:07 [zgłoś do usunięcia] oto Polska właśnie Katolicy , pożal się Boże ...... Moze przypomne Ci jak "nowy " prezydent, tez katolik odnosił sie do LK- prezydenta??? to sobie posłuchaj http://www.youtube.com/watch?v=_Q3Dhs-yWzs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
Magdalenka, to nie net swiruje a kafeteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfvsfvfs
Za to Jarosław ma głęboko zakorzeniony socjalizm i miłośc do Gierka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska to dziki kraj . Bardzo dziki i z nieskończonymi pokładami ludzkiej głupoty ! Jak można uważać Palikota za skończonego chama i na siłę równać się z nim ? Jak można widzieć braki w elementarnych podstawach zwykłej , męskiej kultury w stosunku do kobiet u Niesiołowskiego i za wszelką cenę dążyć do jeszcze większego chamstwa ? Dawno temu kiedy Prezydentem RP miał być Lech Wałęsa byłem ogromnym tego przeciwnikiem . Do dziś wypominam Kaczyńskim , że to miedzy innym z ich wielką pomocą ten pomysł się ziścił . Ale kiedy został Prezydentem w demokratycznych wyborach natychmiast zaprzestałem swojej krytyki . Podobnie było z Kwaśniewskim i Lechem Kaczyńskim . Do dzisiaj wszelką krytykę byłych prezydentów czynię z umiarem , a najczęściej staję w ich obronie . Nawet znając więcej szczegółów z ich życiorysów . Tak po prostu trzeba . Przy tym ostatnim było trochę trudniej przez brata bliźniaka oraz silne związki z PiS . Krytyka Jarosława jakby automatycznie uderzała w Prezydenta . To między innymi i z tego powodu oraz z tego , że PO wkurzyło mnie zaraz po wygranych parlamentarnych wyborach zamilkłem na dłuższy czas . Twierdziłem i twierdzę , że demokratycznie wybrani Prezydenci Polski są pod szczególną ochroną , a ich krytyka winna być obwarowana szczególnym doborem słów . Świat patrzy i ocenia . Żądasz szacunku od świata - najpierw uszanuj się sam . Ale już całkowicie niedopuszczalnym jest kierowanie swoich prostackich złośliwości w stosunku do Pierwszych Dam . Te wszystkie chamskie teksty właściwie Pierwszym Damą ujmy nie przynoszą . Dają tylko świadectwo o kulturze i wychowaniu wypowiadającego . Świadczą o jego poziomie . A największe straty przynosi to tej opcji politycznej za którą mówca się opowiada ( doświadczył tego Palikot w Lublinie ). Tak , Polska to bardzo dziki kraj i wygląda na to , że długo takim pozostanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik Kutz Śląski chop
[wyobrazcie sobie, ze ktos o 'urodzie' A komorowskiej bylby z PIS.....i mialby zostac pierwsza dama i wyobrazcie sobie wtedy komentarze palikota,] Uroda M Kaczyńskie też była wyjatkowo marnej próby :o Palikot jakoś nie komentował tego wielkiego kinola i brzydkiej twarzy za to o Rydzyk sobie pozwolił nazwać panią prezydentową czarownicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I bardzo dobrze.....
Polska zasłużyła na platformę, Tuska , Komorowskiego i Palikota. Polska to nie dziki ale głupi kraj, a Polak mądry dopiero po szkodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie porównuj buraku
śp. Marii kaczyńskiej z tym czymś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYCJan 24 Fakt. Zawsze starasz się ważyć słowa. Natomiast gdy Palikot wymachiwał sztucznym penisem , pisałeś o folklorze politycznym. Gdy zrobił to przeciwnik Komorowskiego napisałeś o niskim poziomie. Zauważasz brak obiektywizmu? I nie mówię że ja jestem, ale przynajmniej się na takiego nie kreuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikota popiera Tusk
i Komorowski!! Dlaczego zwykły zjadacz chleba nie może brac z niego przykładu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikota popiera Tusk
i Komorowski!! Dlaczego zwykły zjadacz chleba nie może brac z niego przykładu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfvsfvfs
Tycjan od kogo wymagasz obiektywizmu ??? :D doprawdy tai z Ciebie idealista ?? Zauważ że takie Maagdalenki i inne stworki sa wyjatkowo zacietwierzonymi betonami pisuarowymi , które słowo obiektywizm znają tylko z opowiadań :-O jaką trzeba być śmieciową Panną :-O aby ublizać drugiej kobiecie ze względu na jej wygląd ?? i jeszcze się z tego cieszyć ?? toz to prawdziwa kultura rodem z panienek na trasie pod lasem .... a potem pada argument że ze ś.p Marii Kaczyńskiej się wyśmiewano i to ma usprawiedliwiać jej podle zachowanie ... :-O przypomnieć należy że nikt z PIS łącznie z ś.p Lechem nie ujął się za Panią ś.p Marią gdt\y rydzyk ją obraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfvsfvfs
Tycjan od kogo wymagasz obiektywizmu ??? :D doprawdy tai z Ciebie idealista ?? Zauważ że takie Maagdalenki i inne stworki sa wyjatkowo zacietwierzonymi betonami pisuarowymi , które słowo obiektywizm znają tylko z opowiadań :-O jaką trzeba być śmieciową Panną :-O aby ublizać drugiej kobiecie ze względu na jej wygląd ?? i jeszcze się z tego cieszyć ?? toz to prawdziwa kultura rodem z panienek na trasie pod lasem .... a potem pada argument że ze ś.p Marii Kaczyńskiej się wyśmiewano i to ma usprawiedliwiać jej podle zachowanie ... :-O przypomnieć należy że nikt z PIS łącznie z ś.p Lechem nie ujął się za Panią ś.p Marią gdt\y rydzyk ją obraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikota popiera Tusk
i Komorowski!! Dlaczego zwykły zjadacz chleba nie może brac z niego przykładu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam się za zwykłego zjadacza chleba.. jednak spróbuję nie brać przykładu z Paligłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze że PiS walczy
"nie porównuj buraku śp. Marii kaczyńskiej z tym czymś" burak to cię robił co widać, słychac i czuć, Kaczyńska była brzydka, nawet brzydsza od Komorowskiej ale zaślepiona pisuarka nie jest w stanie wznieśc się na obiektywizm, miłość i uwielbienie dla małego kurdupelka z kotem, jego brata "spieprzającego dziada" wszczynającego kłótnie z pilotami, żydofila i przyjaciela Gruzji (szkoda że nie Ghany) jest bezgraniczna wyslij do kaczyńskiego list z prośbą o skarpetkę, zrobisz sobie z tego relikwie i przed snem będziesz wdychać w ekstacie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jak cos pieprzniesz
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfvsfvfs
popieram :-) zamów skarpetkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak moje mysli.....
Chciałam zwrócic jedna uwagę, na to ze te obrazanie jest tutaj w necie na topiku, a nie na łamach prasy czy w innych mediach w tym równiez na swiecie.. wiec nie porównujcie tego tutaj z tym tam co było.. Bo jak dla mnie to jest cos w rodzaju pokazania wyborcom PO, zeby zobaczyli jak to jest miło, zeby na drugi raz zastanowili sie za nim obraza kogos kogo nie popieraja, bo moze odwrocic sie przeciw nim... Nie jest łatwo tak zapomniec tyle obelg, ktore padly na niezyjaca pare prezydencka, tym bardziej ze zgineli w takich okolicznosciach, i to chyba jest pewna roznica. ja osobiscie nie jestem za obrazaniem pierwszych dam, ale jak słysze znow Palikota i PO, ktory nic z tym nie robi, to az sie przyslowiowy noz otwiera. Aaa i jeszcze na koniec... nie myslicie chyba ze wyborcy PO, doceniliby to, gdyby nie padly zadne niemile slowa do pierwszej damy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfvsfvfs
Chciałbym przypomnieć że to jest PUBLICZNE forum i jak ktoś tego nie rozumie to jest ignorantem. Chciałbym tez zwrócić uwagę że to wyjatkowo dziecinne " pokazać wyborcom PO jak to miło " :-O ale cóż masa dzieci tu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szgj
jeszcze 500 dni i PO sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×