Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

przynajmniej Bronek idąc ze swoją starą nie będzie potrzebował juz ochrony :D 🖐️ zawsze to jakies oszczędności :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoSoS
meszugene niestety w kontekście tego co napisałaś to jesteś właśnie pierwszą przegraną bo należysz do grupy o której piszesz niezależnie od tego czy Ci się to podoba czy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdjfcjfkj
"Więźniowie masowo poparli Komorowskiego - dostał aż 91,9 proc." http://wybory.gazeta.pl/wybory/1,106728,8103474,Wiezniowie_masowo_poparli_Komorowski___dostal_az_91_9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdjfcjfkj
powyższa informacja implikuje że potencjalni złodzieje także głosują na Komorowskiego co z kolei implikuje iz mamy olbrzymi odsetek potencjalnych złodziei w społeczeństwie. Skoro po analizie danych z komisji wyborczych uprawnione jest stwierdzenie iż na Komorowskiego głosują ludzie wykształcni a na Kaczyńskiego niewykształceni to także w świetle powyższych danych uprwanione jest stwierdzenie iż na Komorowskiego głosują złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto Polska właśnie
Kpienie i chamskie , niewybredne żarty kobiet z innej kobiety , Polki , matki pięciorga dzieci , która ma tą wątpliwą przyjemność zostać Pierwszą Damą w kraju nie daje zbyt pochlebnego zdania o zwolenniczkach PiS . Przykre to szczególnie w przypadku gdy robią to kobiety . Mam cichą nadzieję , że jesteście wyjątkami w PiS . Tymi o których Prezes Kaczyński mówi "czarne owce" i chętnie się ich z partii pozbywa . Dałyście tu żenujący spektakl chamstwa , głupoty i prostactwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w przeciwienstwie do
wykształconych pełowców oblewających pomyjami śp. Marię Kaczyńską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo gdyby był PiS to by dawał,
akurat z pani Marii to raczej nikt się nie nabijał tylko z jej męża i szwagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
20:22 [zgłoś do usunięcia] oto Polska właśnie Kpienie i chamskie , niewybredne żarty kobiet z innej kobiety , Polki , matki pięciorga dzieci , która ma tą wątpliwą przyjemność zostać Pierwszą Damą w kraju nie daje zbyt pochlebnego zdania o zwolenniczkach PiS . Przykre to szczególnie w przypadku gdy robią to kobiety . Mam cichą nadzieję , że jesteście wyjątkami w PiS . Tymi o których Prezes Kaczyński mówi "czarne owce" i chętnie się ich z partii pozbywa . Dałyście tu żenujący spektakl chamstwa , głupoty i prostactwa . A co juz zapomniales/as jak oczerniano panstwa Kaczynskich????? Wtedy mozna byo obrazac głowe panstwa i jego zone czy pierwsza dame???? Co problemy z pamiecia ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
20:33 [zgłoś do usunięcia] bo gdyby był PiS to by dawał, akurat z pani Marii to raczej nikt się nie nabijał tylko z jej męża i szwagra Nie z niej??? Ciekawe... a to ze reklamowke do samolotu niosla, az "rentegen" zrobili co w niej było... taka afera ze szok. A ze brzydka , pelno tego było, sklerozę masz????> teraz to samo odczujecie, bo na to zasłuzyliscie!! od was sie tego nauczylismy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to 1 para szczególnej
troski? nikt nie obiecywał że będzie łatwo, Pani Komorowska nie reagowała jak jej mąż i jego przyjaciele atakowali Kaczyńskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
Wiele osób drwiło z MK i LK, a teraz tacy obruszeni, ze sie zle mowi o AK, los sie odwraca i macie okazje poczuc, to co czuli Ci ktorych bolały wasze przesmiewki i kpiny z śp. pary prezydenckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
I oczywscie teksty ze to nie ich prezydent był (LK), teraz jak to słysza, ze BK, nie jest moim prezydentem, to kaza sie wynosic z kraju, takie cos juz dzisiaj na kafe mozna było przeczytac. No czy to nie jest chipokryzja peowców??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdjfcjfkj
Jest pierwsza decyzja prezydenta !!!!!!!!!! "Komorowski "odblokował" order dla Marcinkiewicza. Lech Kaczyński zwlekał trzy lata" http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8104181,Komorowski__odblokowal__order_dla_Marcinkiewicza_.html brawo bronek !!!!! A złote kozaczki dla Isabell też bedą ???? buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto Polska właśnie
Typowo Polskie . Jak ktoś robił źle , ja muszę odpłacić mu po wielokroć . Typowo Polskie . Zrobić , powiedzieć coś źle i na siłę brnąć w tym chamstwie usprawiedliwiając je pokrętnie . Na szczęście ci zwolennicy PiS i Prezesa Kaczyńskiego , których ja mam przyjemność znać są waszym całkowitym przeciwieństwem . A wy swoją bezdenną głupotą nie przysporzycie zwolenników PiS . I nie zapominajcie że to NASZ Prezydent , Polski !!! Czy się na niego głosowało czy też nie . Pani Komorowska czy śp . Pani Kaczyńska to kobiety , matki , Polki . I nie ma usprawiedliwienia dla takich obrzydliwych i dom cna prostackich ataków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto Polska właśnie
Typowo Polskie . Jak ktoś robił źle , ja muszę odpłacić mu po wielokroć . Typowo Polskie . Zrobić , powiedzieć coś źle i na siłę brnąć w tym chamstwie usprawiedliwiając je pokrętnie . Na szczęście ci zwolennicy PiS i Prezesa Kaczyńskiego , których ja mam przyjemność znać są waszym całkowitym przeciwieństwem . A wy swoją bezdenną głupotą nie przysporzycie zwolenników PiS . I nie zapominajcie że to NASZ Prezydent , Polski !!! Czy się na niego głosowało czy też nie . Pani Komorowska czy śp . Pani Kaczyńska to kobiety , matki , Polki . I nie ma usprawiedliwienia dla takich obrzydliwych i dom cna prostackich ataków ! Katolicy , pożal się Boże ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdjfcjfkj
ja biorę wzór z bardzo dobrego przyjaciela twojego prezydenta , Palikota. Staram się ale ni jak nie mogę mu dorównać. trawersując Palikota.......Tusk ma krew na rękach bo......nie wygrał 5 lat temu wyborów....gdyby wygrał nie było by tego lotu i wszyscy by dziś żyli.....a to implikuje (stosując logikę palikmiota) że Tusk ma krew na rekach... buhahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
15:06 [zgłoś do usunięcia] tu jeszcze jedna kanalia! http://twitter.com/AndrzejWajda AndrzejWajda .Dziś jest wspaniały dzień dla Polski, już niedługo wywalimy tego trupa z Wawelu. Bitwa wygrana walka jeszcze trwa. about 1 hour ago via TweetDeck A to ponizej 1 Lipca Mam zapewnienie, że jeszcze w tym roku uda nam się usunąć z Wawelu grób Kaczyńskiego. 3:09 AM Jul 1st via TweetDeck Spojrz na waszego palikocika jaki daje przyklad!!! albo na Wajde! I jak ci się podoba????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdjfcjfkj
i najważniejsze pytanie !! czy Tusk był trzeźwy.......nie ważne kiedy....ważne czy był trzeźwy czy nie????.....to najważniejsze........bo jak nam ukradną furmankę to będą nam musieli oddać samolot......to jest taka tradycja, ekstradycja się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
oto Polska wlasnie, tak Polska przedstwiana przez Palikota, Wajde, Kutza, czy Bartoszewskiego, od ktorych kipi nienawisc, podoba sie Tobie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
Swietna tradycja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto Polska właśnie
Typowo Polskie ! Dlatego wcale mi się to nie podoba . Wszelkie objawy skrajnego prostactwa napawają mnie obrzydzeniem . Szczególnym obrzydzeniem jednak napawa mnie chamstwo w stosunku do kobiet . Na to usprawiedliwienia nie ma ! Brak słów , kiedy tak czynią kobiety . Wiele jest zła i szarlatanerii w naszej polityce . Nie znaczy to , ze my wyborcy mamy podążać tym tropem . To jest nasz Prezydent Polski ! Dość już w świecie opinii " głupi jak Polak " !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
"I nie zapominajcie że to NASZ Prezydent , Polski !!! Czy się na niego głosowało czy też nie ." oto Polska własnie, trzeba było to zadnie powtarzac codzinnie zwolennikom Po, dlaczego ono teraz ma byc wazne, a wtedy kiedy był inny prezydent nie było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
sami wychodowali potworkow, rozumiesz to??? robta co chceta! Przypomnij sobie co gadał palikot i gada dalej, a rzad mu na to pozwala!! jesli oni tego nie ukróca, to nie licz na to, ze bedzie lepiej!!! przyklad idzie z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
I to nie jest tak, ze Ci co popieraja Pis sa chamscy, my nie pozwolimy sobie na takie traktowanie, na jakie pozwalaja sobie ludzie u wladzy..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
A Ci, ktorych wymieniłam wyzej, obrazaja polowe wyborców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdjfcjfkj
skoro obrzydzeniem napawa cie chamstwo w stosunku do kobiet to obejrzyj wczorajsze spotkanie u Olejnik. Niesiołowskiego z Jakubiak. Kobita się prawie popłakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chipokryci
No wlasnie, ktos tu nie wie za bardzo do kogo powinien kierowac swoje pretensje! To Ci na ktorych pewnie głosowałas, robi to, co Ciebie tak obrzydza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam panią Annę na wiecu
nie prezentuje się najlepiej, wyglada strasznie i nieprzystępnie, niesympatycznie, moze to trema, ale najgorsze jest to, że była spocona i lepiej nie mówić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto Polska właśnie
Chciałoby się wykrzyczeć : nie rób ( róbcie ) z siebie idiotów . Mówimy o epitetach jakimi obrzucacie KOBIETĘ - matkę pięciorga dzieci !!!! Czy jesteście w stanie pojąć co to znaczy ? Co znaczy urodzić i wychować pięcioro dzieci !? Na całym świeci taka kobieta będąc nawet prostą kobietą obdarzona by była najwyższym szacunkiem ! Co mnie obchodzi brak elementarnych zasad kultury w naszej polityce ? Ktoś tych pan ów wybiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×