Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość otulona włazi tutaj i
wylewa swoje frustracje, a tymczasem psychoanalityk wskazany, to nie wstyd poprosić kogoś o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ....... popatrz otulona
juz zdychasz, czekają ciebie męczarnie, dłudie leczenie bez rezultatów, śmierć to twoje przeznaczenie, zbliża się i to wielkimi krokami ...... cicho, spojkojnie, ale nadchodzi ... to nieuniknione, zdechniesz w bólach, strasznych bólach ... Bóg tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podobaja mi sie słowa
:O wiecie, co ? wczoraj zmarł ktos, Kto w jakims sensie byl mi bliski, jutro pogrzeb, a Wy, tak jakos nie szanujescie siebie ani innych :( jesli w ten sposob zartujecie to gratuluje smaku przykre to, ale skoro Wam to nie przeszkadza to :( mnie razi, milego przypalania sobie piet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nic potrzebujemy
terapii :classic_cool: jestem inna, innosc razi, odstaje. czas to wreszcie przyjac do wiadomosci. nie wdziera sie w moja psychike to co czytam, ale widze, nie podoba mi sie to, wiec DRE MORDE !!! wszystko na ten temat a teraz mnie gmli za nadmiaru literek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zboczeniuchy
:classic_cool: 🖐️ bo jednak mnie porzadnie gmli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ......nie podobaja mi sie s
masz rację, zgadzam się z tobą ale sama widzisz, chcę uswiadomic temu smarkaczowi , że nie mozna igrać z śmiercią, bo nikt nie zna ani dnia, ani godziny kiedy bedzie mial spotkanie z kostuchą i to bez względu na wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto myśli, żel o sobie
???? znasz taką osobe ? bo ja nie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto myśli, źle o sobie
mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli to co wyznaje ja
gofno innym do mnie, bo mnie nie karmia ? ale takim "zyczeniom " jak ktos tu komus, mowie, STOP !!! co innego pisac, ze jestes glouipa, niezrownowazona i podobne milusie a co innego, to czym tu sie raczycie. i to tylko dletego, ze macie inne spojrznie na politykiiie ? :classic_cool: dletago jak juz pisalam, nie emocjuje siem, ni ortografiom, ni politykom, bo i tak nie bardzo mam wplyw na cokolwiek ztego gofna odepchen se skorki z płytki :classic_cool: sado mnie wyciszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to se jeszcze brwi depilne
:classic_cool: zasłuzyłam na odrobine perwersu :P moge przyjsc jeszzce tu, zamulic ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede jeszzce spac
:classic_cool: na Myrka czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla większości ludzi życie to teatr.. cięzko się w tym połapać, ale nie należy rezygnować z próbowaniem złapania obiektywizmu. zastrzegam się, bywam najczęściej subiektywny.. coż.. Sorry. Ale na prawdę staram się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham kv 417.. rondo allegro .. Sam nie wiem, czy chcę by mi tak zostało nie gram w starcrafta II nie oglądam filmów... hmm... Śmieszne.. zajebista muzyka, ale pod moje życie chyba nijak nie da się jej podłożyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SF tak, ale ja kocham SF np w literaturze. Asmiov, Kutner, Harrison, Strugaccy i jeszcze paru innych to dal mnie bogowie pióra. Bogowie nie istnieją, ale o tym sza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ich DZIEŁA są powszechnie dostępne w necie. :classic_cool: Powieści może nie(druga fundacja to powieść wymiatająca), mnie pozwoliła oderwać się o rzeczywistości, która mnie zastała po śmierci matki, zderzyłem się wtedy ostro z podwórkiem, miałem 12 lat i nikt nie był zainteresowany by się mną opiekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może.. Dzięki temu poznałem dużo osób z tz marginesu.. o wiele częściej to normalni ludzie jak ci co nie mieli zatargów z prawem. Ale nie chce mi się o tym gadać. Jak sobie przypomną co drugi miesiąc podbite co najmniej jedno oko. I kontrole milicji z tego tytułu.. to naprawdę był pojebany ustrój. 13 czy 14 latek z podbitym okiem od razu do kontroli, i to pytanie z kim, czemu i ile pał na tyłek za postawę nieobywatelską. Zupełnie wtedy tego nie rozumiałem. Dziś wiem, Komorowski zaprosił Jaruzelskiego.. wracają wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej, od śmierci matki, nikt mnie nie wychowywał. Sam się wychowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że u nich przysłowiowy burdel.. poza tym to nie ich wina że piloci nie znali rosyjskiego.. No i to że nawet Tusk nie chce przyjąć ich projektu raportu jest wymowne. Koniec śledztwa nie będzie jakimś spektakularnym wydarzeniem(zobaczymy co media z tego zrobią). Nie spodziewam się czegoś odkrywczego, zresztą już w trakcie jego trwania możemy przeczytać, czy inni usłyszeć(w mediach) że Rosjanie, jakieś zeznania unieważniają, wrak traktują jak złom.. więc śledztwo jest prowadzone wg standardów rosyjskich, reasumując, niczego istotnego bym się nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, podgrzewanie atmosfery przez media też prawdzie nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie też mówią że typowy, ale ja nie wierzę. :P Dobra mus się zbierać... zajrzę w pracy.. choć tego nigdy nie wiem a w soboty zwykle najwięcej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×