Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość kto na górze?
jak myslisz? 27go bedzie sex?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyne z tego, ze
myslenie mnie boli, a tak w ogole to przeciez zamierzam popelnic samobojstwo, wiec sila rzeczy nie oczekuj od wariatki konkretenej, satysfakcjonujacej Cie odp.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto na górze?
stawiam 100 british pounds że bedzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiaj nawet swojego
badąga, mnie to ni chu chu nie dotyczy ide, porycze sobie lepiej w objeciach misia 😭 co za dzien, co za tydz..rok. w doupe mac, ze jak nie klne to se skwituje, kurfa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto na górze?
zmien dilera, albo bierz polowe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze moge cie
tez wciagnac, pociagnac :) wykurwiam stad, nowe slowko 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta jak mercedes
:) Myrek, oj Myrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Że kobieta.. jasne, ale kim była? Dla kompozytora. Nie upraszczaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta jak mercedes
to chyba nie myslisz, ze podam Ci odp :classic_cool: wgryz sie, skoro Cie to swedzi nie upraszczaj, a co? prostota najlepsza z cech :classic_cool: i najprostrza droga, chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta jak mercedes
Miał, a do mnie bardziej przemawia zwinnosc Jego palcoff :D poszedl bys na koncert ? sledziles chopinoszade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałem się czepiać. Kobieta dla mężczyzny może być; kochanką, żoną, matką, siostrą.. koleżanką i najrzadszy przypadek, przyjaciółką. W tym sensie się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chopin, może jestem nie patriotyczny, działa na mnie dołująco. :o Fajne skomponował kawałki, ale dla dobra mojej psyche wolę go unikać. Polaku wybacz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta jak mercedes
a nie moze byc po prostu vena ? mam zly dzien, to i nadwrazliwa jestem i moge przylozyc :( a ten nie zapowiada sie lepiej http://www.youtube.com/watch?v=4i6NWZBcAdM&feature=related nawet muzyka mnie nie wycisza. spij dobrze. Myrku, w swoim pewnie waskim wyrku :P o i juz zlosciwosc wziela gore 🖐️. naprawde mam ochote skonczyc to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sypiam na barłogu 140 na 200 cm. ;) Vena moze być, tylko poco dla kogos w tytule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic nie znaczących 👄 ;) Emoty zawsze coś znaczą. Co do discopolo, w przeciwieństwie do Mozarta muszą mieć nastrój. ;) Mam parę swoich ulubionych utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta jak mercedes
dlaczego mnie dzis zagdujesz :) nie martw sie, panuje jeszcze nad sytuacja. mam dla kogo zyc, wiec.. rozrywka nie dla mnie ostatnio. kirem me serce sie okrywa koniec.do kiedys. taka emotka ❤️ za wszystko :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam cię więc nie doszukuj się czegoś ukrytego. :P Kim była Adelina dla kompozytora, że stworzył coś tak zajebistego? To jest ciekawe, nie to co my piszemy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta jak mercedes
gdybym tylko najmniejsza komorka doznala objawienia, ze ten utwor tak Cie "wezmie" darowałabym sobie wklejenie. ale nie mam wyrzutów sumienia, ze :)to niemozliwe, zebys nie snał i nie slyszał wczesniej nie znasz mnie ? a moze znasz bardziej niz Ci sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszał, w innych wykonaniach.. to jest, no inne, bo bardziej discopolowe. :P I świadczy o tym ilość sprzedanych utworów. Ile, wklejałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta jak mercedes
ale mi odp :Daz parsknelam :D ic, spij :D moj sen poszedl sie i pomachal, tosnuje sie mialam na mysli utwor claydermana :classic_cool: welniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrągły stół. I masz odpowiedź czemu tak się dziej z Jaruzelskim , czy z kimkolwiek z ludzi tamtego systemu. Jeśli pozwoliło się im zmienić ustrój na ich warunkach.. to poco się teraz dziwić? Bo rozlew krwi. A kto o nim mówi? Ten kto o nim mówi zamierzał rozlewać. Itd. Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×