Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość piju niezalo
potwierdzam, ze stoja mi suty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piju niezalo
oraz mój mały sekretny peniorek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona niezalo
Odpierrdolcie sie od Myrevina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar niezalo
Chcecie wiedzieć w jakiej pozycji Kaczyńska zaszła w drugą ciążę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela niezalo
yebać czarną mafię w doopę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela niezalo
oraz w japę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar niezalo
Ja niestety nigdy nie zajdę, bo żaden nawet na mnie nie splunie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrevin niezalo
Przez rosnący dług publiczny mam coraz większe problemy ze wzwodem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela niezalo
Agenta Tomka schrupałabym niczym świeżego faworka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniek niezalo
nie przejmuj się, ja też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela niezalo
Na maxa jaram się sexem gejowskim, godzinami mogę oglądać sceny penetracji analnej ale nie powiem dlaczego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........
12:53 [zgłoś do usunięcia] Jurek O o O o >>>>>>>>>>>> Co do Owsiaka i WOŚP to powiem tobie, że za dużo słuchasz RM i tego co mówi Rydzyk w TV Trwam No cóż, każdy ma to na co sobie zapracowal . Powiem tobie, że Owsiakowi udaje się w ramach kolejnych finałów mobilizować setki tysięcy ludzi wokół szczytnej inicjatywy, którą jest pomoc przede wszystkim dzieciakom, cierpiącym w szpitalach. Styczniowa akcja zyskała rangę imprezy międzynarodowej i jest unikatem na skalę całego świata. Owsiak zawsze w przeciwieństwie do Caritasu podaje ile WOSP zebrała pieniędzy i ile wydano na określony cel w przeciwieństwie do Caritasu CARITAS swoją pomoc zaczyna od podania nr konta bankowego, na które należy wpłacać pieniądze (nie ma znaczenia czy to sobota, czy niedziela - nr konta na określony cel -jest), tak jakby największa instytucja charytatywna w kraju (nadzór nad nią sprawuje Konferencja Episkopatu Polski) czyli Caritas nie miała żadnych pieniędzy na natychmiastową pomoc. Pomoc Caritasu jest odwlekana ile się da, chociaż pieniądze na konto ludzie wpłacają (pewnie chodzi o odsetki na koncie tak było jak podają media z ofiarami w kopalnii Halemba czy ofiarami tsunami. Ile zebrano pieniędzy nie podano) To jest uczciwe? Owsiak jest przejrzysty jak woda święcona, natomiast Caritas mętny jak woda w sadzawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona niezalo
ide zrobic narodowo-katolicka kupe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli nie podoba się tobie to
co robi Owsiak to, co stoi na przeszkodzie - zorganizuje akcję pomocy i pomóż osobom potrzebującym zrób to lepiej !!!!!! SZCZĘŚĆ BOŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona niezalo
jestem idealnym przykladem zasocjowania wszelkich norm srodowiskowych z dziecinstwa i okresu dorastania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona... Lech nie żyje to teraz można wszystko na niego zwalić. Jakieś większej uwagi takie doniesienia na mnie nie wymuszają. I chyba nawet przestałem mieć chęci by się do nich odnosić. { Owsiak zawsze w przeciwieństwie do Caritasu podaje ile WOSP zebrała pieniędzy i ile wydano na określony cel w przeciwieństwie do Caritasu } Kłamstwo, ustawa o fundacjach nakłada na nie taki obowiązek by takie dane były dostępne dla każdego i są, trzeba tylko znaleźć stronę caritasu w necie by nie powtarzać za kimś oczywistych bzdur. No i Owsiak rzecz jasna chce czy nie też musi podać, niestety musi to robić. ;) { Owsiak jest przejrzysty jak woda święcona, natomiast Caritas mętny jak woda w sadzawce } Myślę że woda święcona i Owsiak ze względu choćby na Woodstock, to niezbyt dobrana para. No i czy caritas jest mętny nie będę oceniał bo mnie ich działalność tak jak i Owsiaka, mało interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisowski troll w akcji
nie podoba mu się to co robi Owsiak więc jak twoje dziecko będzie potrzebowalo pomocy i zobaczysz w szpitalu o zgrozo serduszko ... to powiedz NIE, nie chcę pomocy od WOŚP Owsiaka, wole od CARITASU ŻYCZE ZDROWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsiak jest
F A N T A S T Y C Z N Y Bóg Owsiaka wspiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie napisałem że mi się nie podoba to co robi Owsiak, mnie się tylko nie podoba że państwo się do tego dokłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:08 [zgłoś do usunięcia] pisowski troll w akcji } Pisałem już taka argumentacja to pewien rodzaj skurwysyństwa. Jak mi się nie podoba to jak funkcjonuje państwowa służba zdrowia to w razie czego też powinienem zrezygnować z jej usług? Jak mi rząd nie podoba to powinienem wyjechać z kraju? No jeśli to nie to co napisałem wyżej to przynajmniej objaw głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obowiazek obowiazkiem,a zycie nie raz i nie dwa pokazalo co innego,trudno tez stwierdzic bedzie czy mowi prawde czy tez nie,gdy druga strona nie zyje " Kaczmarek te zeznania składał w 2008 roku, Otulona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 2009 roku instytucje
państwowe przekazały na caritas ponad 9 mln zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaaaaa
15:16 Myrevin brawo Myro, zmiażdżyłeś skurwysyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Myrek o Caritasie
nie wspomni, Caritas jest cacy, finansowanie go z budżetu państwa też jest cacy. Bo to Caritas. A WOŚP to chuuje, skurrwiele, złodzieje i ćpuny, którzy ze swoich zbiórek złamanego grosiwa nie przeznaczają na ratowanie zdrowia dzieci, a cały hajs przepierrdalają na narkotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek O o O o
przepierrdalamy połowe hajsu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dofinansowywaniu KK
z budżetu państwa, o ludziach, którym Komisja Majątkowa bezprawnie odebrała ziemie też nie wspomni. Zaciął się na Orkiestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek O o O o
jestem dumny, ze wyludzam od bezbronnych, zmanipulowanych dzieci grube miliony:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 oddziałów Caritasu
które mają status organizacji pożytku publicznego nie składa sprawozdań finansowych, czym łamie polskie prawo. O wałkach na kasie dla ofiar górników z Halemby czy zawalonej katowickiej hali targowej ani słowa. W końcu to Caritas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek O o O o
na co idzie polowa kasy WOSP? o tym ani slowa, w koncu to WOSP:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zapomnijcie dorzucić
do caritasowych kontenerów na ubrania dla ubogich i potrzebujących dorzucić coś ze swojej szafy, idzie wiosna, dobry czas na robienie porządków. 5% zebranych darów Caritas przekaże biednym, resztę odsprzeda lumpeksom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×