Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Ale ten cymbał Tusk
pospólstwo ma temat: Biedronka dla biednych czy bogatych. oczywiście wszyscy prezesi banków tam kupują płacąc złotymi kartami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może w warszawce
Wiesz co wawcia? Jak zaczynasz coś pisać na forum to musisz mieć świadomość, że ludzie mogą ci odpowiedzieć. Ja odpowiedziałam na to co napisałeś. Musisz też wiedzieć, że nie tylko ty w wielu sprawach masz rację, ale i np. ja. I tak jak jest w Warszawie może być i w innych miastach, ale może też być inaczej. Ja piszę jak jest u mnie. Są dwie Biedronki i nie tylko tzw. plebs tam kupuje. Przyjmij pewne rzeczy do wiadomości, bo bez tego trudno się dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ten cymbał Tusk
Są dwie Biedronki i nie tylko tzw. plebs tam kupuje. Przyjmij pewne rzeczy do wiadomości, bo bez tego trudno się dyskutuje. :D:D:D:D jedna ma pięć kropek, druga trzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może w warszawce
A gdzie ja wspomniałam, że mieszkam na wsi i są u mnie tylko dwa sklepy? Dopowiadasz sobie, bo napisałam coś nie po twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha... wawcia
gówno prawda [wiadomo ze tam produkty sa gorszej jakosci i sa tansze czy to tak ciezko pojac???] jak zwtyjkle zabierasz glos, a nie wiesz o czym mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronkowa passa trwa.... Różne są Biedronki zapewne. Te trzy koło mnie są całkiem, całkiem. Jedną nazywałam najładniejszą Biedronką w Polsce, ale dostała konkurencję jakieś 300 metrów dalej w postaci innej Biedronki:) Jeszcze ładniejszej. Ale są też takie sobie...jak ta na Brochowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ten cymbał Tusk
tu nikt już nikt nie wie o czym mówi. Zubożenie społeczeństwa postępuję w szybkim tempie. Zasiłki nie są rewaloryzowane od 2004 roku, coraz więcej nie stać nawet na zakupy w Biedronce. Ale Kulczyk tam nie chodzi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może w warszawce
Różne są Biedronki zapewne. No i w tym jest całe sedno, ale niektórzy nie wiem czemu nie chcą tego zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Biedronce......
produkty sa tansze, sa gorszej jakosci, ale tez mniejszej pojemnosci, np. napoje w normalnym sklepie butelka 2 l a w Biedronce 1,75l, bardzo czesty przypadek, czemu probujecie zaprzeczac rzeczywistosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi po papierze do dupy z biedronki jak musze nawinac na reke pol rolki zeby palcow w dupe sobie nie wsadzic:D i tak jest z wiekszoscia tych produktow tanich czy z nr 1 moze to i tanie ale badziew i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może w warszawce
Ale pisałam już wcześniej, że w Biedronce są nie tylko produkty tego sklepu. Nię będę powtarzać wszystkiego o czym już pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ten cymbał Tusk
po to zaprzeczają aby udowodnić głupotę Jarka, przy okazji pokazują swoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może w warszawce
Na razie to ty udowadniasz swoją głupotę, bo nie przeczytasz na spokojnie tego co kto napisze, a bredzisz, bo Jarek. Napisałam gdzieś, że Jarek skłamał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Biedronce......
zaklamane scierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może w warszawce
Proste to są moje zdania. :D Albo mi się tak wydawało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ten cymbał Tusk
Na razie to ty udowadniasz swoją głupotę, bo nie przeczytasz na spokojnie tego co kto napisze, a bredzisz, bo Jarek. Napisałam gdzieś, że Jarek skłamał? skąd ta dyskusja o Biedronkach? każdy wie że tam chodzą dość ubodzy emeryci, są też nieco zasobniejsi z osiedla obok. Ale klasa wyższa (finansowo)tam nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawcia, Ty tam nie kupujesz...bo piszesz, że to badziew. Mają nabiał z Piatnicy, który po przebadaniu jakiś rok czy już dwa lata temu okazał się jednym z najlepszych w tym kraju. Śmietana 18% niech będzie tu przykładem. Łosoś wędzony. Wędliny z PMB. idź i zobacz, co jest na półkach...kiedyś był tam dramat, ale od czasu wchłonięcia przez Biedronkę nieodżałowanego Plusa żywność bardzo się tam poprawiła. Chemia gospodarcza też jest lepsza niż była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anouk ja kupuje wszedzie lidl tesco carfur piotr pawel delima zalezy gdzie jestem co piotrzebuje unikam sklepow osiedlowych bo ich po prostu nie lubie nie ze wzgledu na cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dziś w Biedronce badziew w postaci mięsa tatarowego z Morlin, oraz serki wiejskie Mlekovity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może w warszawce
Ale klasa wyższa (finansowo)tam nie zagląda. Oczywiście, że zagląda. Może nie u ciebie, stąd masz informacje o ubogich emerytach i zasobniejszych z osiedla. Ale ja od początku piszę co się dzieje u mnie. Już rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ten cymbał Tusk
oczywiście że nie zagląda- średniego statusu menadżer w korporacji czy właściciel firmy nie posługuje się gotówką. Zamawia żarcie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może w warszawce
oczywiście że nie zagląda Ja pierdzielę... :D Nie no, jak grochem o ścianę po prostu. :D Kończę już, bo pusty śmiech mnie ogarnia. :D Wolałam jednak dyskusję z wawcią. Trzymajcie się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średniego statusu menadżer w korporacji czy właściciel firmy nie posługuje się gotówką. oni pewnie suszi jedza:D swoja droga wkurwiaja mnie ludzie ktorzy nie maja przy sobie gotowki i za byle gowno placa karta i tworza mega kolejki buractwo nic wiecej nawet na napiwek w knajpie nie ma wiesniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne zestawy do suszi
były niedawno w Biedronce :classic_cool: Tylko wasabi jakieś takie chujowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×