Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla mama xyz

WAZNE: Czy moge dac dziecku takie imie..?

Polecane posty

Gość MamaEnyi
campari tez tak uwazam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama xyz
no i super! :) campari - twoje imiona, przyznaje - bardzo odwazne jak na nasze polskie realia... moze oprocz tej Julii - cala reszta naprawde niespotykana. Ale ciesze sie, ze postawilas na swoim i sie nie dalas urzednikom :) ja mysle, ze dzieci nie maja problemow z wlasnymi imionami. Jezeli ktos ma problem sam ze soba i z samoakceptacja, to wine mozna zwalic zarowno na imie, jak i na rozne inne kwestie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maja problemu bardzo im sie podobają ich imiona choc najmłodszy dziś wolał by się nazywać INDIANA JONES ale ma dopiero 3 latka i kocha ten film mało tego dużo moich koleżanek które rodziły grubo po mnie podwiesiło się pod moje imiona i tez tak dały swoim dzieciakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama xyz
Enya - bardzo ladnie :) campari - a co ciebie sklonilo do nadania dzieciom takich, a nie innych imion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz gdybym była w ciąży i córę bym miała dałabym jej na imię LOURDES-TRINITY cudne imię nie poddawać się walczyć o imię dla dziecka tak jak mówię to wasz wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaEnyi
Moim zdaniem to wrecz za duzo imion typu maja,julia,amelia.Piekne imiona ,ale bez przesady.drogie mamy nie kierujcie sie moda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
solaris to taki autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak bo nie cierpię polskich imion wszystkie są okropne no zdarzają się wyjątki ale np.dla dziewczynek wszystkie kończą się na A nie podobają mi się od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażające jest to
że rodzice dają dziecku na imię tak jak im i tylko im się podoba. Szkoda tylko, że nie pomyślą, że to dziecko będzie kiedyś chodziło z płaczem do szkoły i wpadnie w kompleksy przez inne dzieci, które jak wiemy wszyscy umieją byc okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tragiczne imię zupełnie tak jak ta cała powiesc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgfrcg
A może by tak Jelcz- Beriet????: Świadomie krzywdzicie własne dzieci ..... żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaEnyi
Chcialabym miec na imie solaris,bardzo dostojnie brzmi:)dajcie spokoj z tymi autobusami.Bo np.maja to nazwa agencji towarzyskiej i co z tego?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Dagny to bardzo popularne imię w Norwegii. Przyszła mama xyz - Czy twoi rodzice pracowali w Norwegii zanim się urodziłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama xyz
ok, ja uciekam, dzieki campari :) pa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak autobus
Na 100% nie jesteś z Warszawy. A wiesz skąd to wiem? Gdybyś była to nie wpadłabyś na taki głupi pomysł, bo Solaris to firma produkująca m.in. autobusy. W większości w warszawskich miejskich autobusach jest napis Solaris i logo firmy. Nie dałabym dziecku na imię, które jest nazwą firmy produkującej m.in. autobusy. No chyba że tatusia dziecka poznałaś w takim i to na cześć miłości, dajecie tak dziecku na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwij ją
przynajmniej córka będzie miała za darmo bilety:p na drugie daj jej Empeka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wielkie mi halo moja koleżanka zapodała córce CARES a jak wiadomo to marka prezerwatyw i też nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwij ją
campari: Who Cares?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nandaryna9084
W Polsce imię musi wskazywać na płeć dziecka! Solaris jest rodzaju męskiego, dlatego wątpię, być mogła tak nazwać córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przesadzajcie
Imię ładne, ale w Polsce imiona kobiece muszą się kończyć na literę "a" (idiotyzm :o ). Chyba, że Twój M jest obcokrajowcem. Jeśli komuś Solaris kojarzy się tylko z solarium lub autobusem, to gratuluję "szerokich horyzontów" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama xyz
weszlam tu jeszcze dzisiaj, zeby zobaczyc, czy ktos cos madrego dopisal... dementuje, ze w Polsce wszystkie imiona kobiece musza sie konczyc na literke a, bo ja mam na imie Dagny. Moi rodzice nigdy nie byli w Norwegii :) owszem, nie jestem z Warszawy, tylko z Wroclawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×