Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diaratek

Mieszkania Warszawa?

Polecane posty

Gość diaratek

Cześć, mam pytanie czy spotkaliście może z jakimiś ciekawymi ofertami mieszkań w Warszawiw? Przyznam, że nie wiem nic o deweloperach, który jest dobry i godny zaufania, a którego trzeba się wystrzegać, więc za dodatkowe informację będę również wdzięczna. Co do lokalizacji to na pewno nie interesuje mnie centrum, bo mnie nie stać, ale poboczne dzielnice czy ewentualnie jakieś lokalizacje podmiejskie są jak najbardziej ok. Nie szukam niczego ogromnego, raczej przeciętnego jeżeli chodzi o metraż no i oczywiście tylko w nowym budownictwie, więc będę wdzięczna za linki podpowiedzi i sugestie. Pozdrawia, diaratek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaratek
Twój link nie działa =( Rembertów nie jest zły, a nie kojarzysz czegoś bliżej? No nie wiem Bielany, może Wola albo Ochota od bólu to i Ursynów nie byłby zły, ale jakoś ta dzielnica do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskka
Sa odpowiednie portale do szukania nieruchomosci typu: domiporta.pl;gratka.pl;oferty.net; szybko.pl;nawe zajrzyj na gumtree.pl- napisz, że szukasz mieszkania- oferty dostaniesz natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastian43210
jest tez otodom.pl odlotek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny_coralgol
Może napisz coś więcej o swoich preferencjach: która dzielnica Warszawy najbardziej Cię interesuje, czy też chciałabyś mieszkać gdzieś pod Warszawą? Czy szukasz mieszkania w bloku, w nowej kamienicy, bloku - plombie, czy ewentualnie mógłby to być domek jednorodzinny. Czy szukasz może mieszkania "pod klucz"? Czy szukasz czegoś do mieszkania czy po to, żeby później wynajmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaratek
Dzięki za namiary na portale, sprawdzę je sobie. Ogólnie to teraz jak się orientowałem to raczej skupiłbym się na Woli, albo Ochocie, bo to nie daleko centrum, a że z roku na rok można powiedzieć, że centrum się rozrasta to chyba byłoby to najkorzystniejsze, bo nawet jakbym chciał coś później sprzedać to większa kasę ewentualnie dostanę. Interesuje mnie tylko i wyłącznie mieszkanie w bloku o średnim metrażu, tak jak pisałem w nowym budownictwie. Rozejrzę się na podanych portalach i może coś tam znajdę, ale jakbyście mieli jakieś sugestie to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghana11
Wiem, że u zbiegu ul. Skierniewickiej i Kasprzaka powstał jakiś czas temu jakiś wysoki budynek. Fajnie wygląda z zewnątrz, taka nowoczesna architektura, nie wiem jak wygląda w środku bo nie byłam. Plusem na pewno byłby dobry dojazd do Centrum i pewnie możliwość zamieszkania od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaratek
A nie wiesz może jak się nazywa ta inwestycja, albo kto ja buduje?? To może znalazł bym jakieś konkretniejsze informacje w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WorldC145
Wiesz co to chyba chodzi o tą inwetsycje, http://dolcan.com.pl/wsprzedazy.php?i=14 os. skierniewicka, Dolcan to deweloper. Ale więcej raczej nie podam, bo widziałem tylko z zewnątrz przejeżdżając no i mieli jeszcze wolne mieszkania wg ogłoszenia na bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy_liu10
Tak, to inwestycja Dolcana. A ktoś orientuje się, jaka jest cena za metr? Ktoś był może w biurze u nich i rozmawiał z nimi? i oglądał mieszkania w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecytyna
ja nie byłam u nich w Biurze, ale rozmawiałam z przedstawicielem Dolcana na tych Targach Mieszkaniowych, które były w kwietniu. Ceny tam za metr są od 9000 zł. Jak na Wolę, to całkiem ok., bo ceny nowych nieruchomości na tej dzielnicy kształtują się między 8000 zł. a 12 000 zł za metr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaratek
Hmm...na ich stronie wygląda to całkiem ładnie, ale wypadałoby się chyba wybrać na jakieś oprowadzanie. Co do cenny to wydaje mi się nie najgorsza, oczywiście jakby było taniej to bym nie maił nic przeciwko, no ale w sumie to jest nie daleko centrum i dość dobra lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WorldC145
Niestety z tego co teraz na rynku jest nie będzie taniej, raczej drożej. A projekt i zdjęcia naprawdę robią wrażenie. Jakby ktoś szedł na oprowadzanie to jakby mógł to tutaj coś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didididi
Mnie osobiście wydaje się, że to nie jest dużo tym bardziej, że zbliża się 2012 czyli podwójne Euro i pewnie wszystko jeszcze pójdzie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tofic12
No to że pójdzie wszystko w gore to jest pewne akurat, tylko zastanawia mnie ile to będzie. W sumie to teraz jest najkorzystniejszy czas żeby kupić mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecytyna
Diaretek, to jak wybierzesz się na oprowadzanie, to opisz to. Poza tym też zawsze możesz próbować negocjować cenę, choć tutaj raczej nie jest wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawel
Negocjować cenę można w sumie zawsze:) A wiesz może jak one się kształtują u tego dewelopera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecytyna
Na Woli od 9000 zł. za metr, a w innych miejscach - pewnie różnie. Na pewno to zależy od lokalizacji i od standardu. Oni mają na stronie www wyszukiwarkę, w której możesz wpisać rodzaj mieszkania, ilość pokojów lokalizację i cenę i dowiesz się jakie są propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuut
Proponuje CI sprawdzić na ich stronie internetowej, tam na prawdę można znaleźć sporo przydatnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappa
@uuuuu miałeś/aś rację na stronie na prawdę jest sporo przydatnych informacji, między innymi wizualizacje, które z pewnością pozwalają dokładnie przeanalizować ich ofertę, ale i tak i tak będę musiał wybrać się na oprowadzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolong56
Naprawdę można negocjować ceny, a to nie wiedziałem. Przyznam, że podoba mi się ta inwestycja o której mówicie (sprawdziłem ja sobie u nich na stronie jak ktoś polecił). Cena wydaje mi się znośna jak na to co proponują, ale na pewno nie miałbym za złe jakby cena ostateczna okazała się trochę niższa...no nic muszę chyba się wybrać na spotkanie, bo przez tel to nic nie załatwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mende
Zawsze można negocjować. Szczególnie jeżeli masz zapłacić tak wysoką cenę jaką jest za mieszkanie. Jeżeli chodzi o sam Dolcan to moim zdaniem oni mają przystępne ceny jak na rynek mieszkaniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiodor12
Moja mama kiedyś kupowała mieszkanie i udało jej się trochę obniżyć cenę za miejsce parkingowe w garażu. Wiesz konkurencja na rynku jest spora, wiec deweloperzy na pewno są otwarci na negocjację w granicach rozsądku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molenda_xp
Mój znajomy chyba ze trzy - cztery lata temu kupował od nich mieszkanie w Ursusie. Mówi, że jest zadowolony. Wszystko porządnie wykończone, itp.i wcale nie zapłacił jakoś super dużo jak na tamte czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdspu
No teraz ceny mieszkań od Dolcana też nie są wysokie w porównaniu z innymi mieszkaniami w analogicznym miejscu. Ceny mieszkań nie tylko można, ale wręcz trzeba negocjować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotek
Czyli mówisz, że deweloper sprawdzony, to dobrze. Ogólnie wydaje mi się, że jeżeli chodzi akurat o Dolcana to oni są duzi i chyba też są dość długo na rynku, więc mają już doświadczenie i fuszerek na pewno się nie dopuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norik
Też mi się wydaje, że warto negocjować nawet jakby się okazało, że zejdą tylko z ceny miejsca parkingowego...ale zawsze jesteśmy do przodu o te parę złotych, które możemy na przykład przeznaczyć na wykończenie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwoletka
A jakie teraz według was są dobre lokalizacje nowych mieszkań wybudowanych przez deweloperów w Warszawie? Powoli przymierzam się do kredytu na pół życia:) i zaczynam o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegas
To zależy tak naprawdę od tego czego szukasz. Czy w samej Warszawie czy na jej okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×