Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diaratek

Mieszkania Warszawa?

Polecane posty

Gość konwoletka
No myślałam o czymś w Warszawie blisko Centrum. Pod Warszawą myślę, że bym się zamęczyła bardzo szybko dojazdami do niej. Zresztą wszystko jest bliżej mieszkając w samym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikcson
Ja tak samo preferuje gdzieś w samej warszawie. Całe życie mieszkam na Woli i jak będę teraz szukać mieszkania to tez w tej okolicy. Oczywiście tylko gdzieś w nowym budownictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whyyy
Z tego co kojarzę Dolcan coś buduje na Woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka_L
Tak, tam na ul. Skierniewickiej. A ktoś może zwiedzał te mieszkania lub był w biurze u Dolcana i rozmawiał z deweloperem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frofar
Ja oglądałem mieszkanie przy Skierniewickiej miesiąc temu i podobało mi się bardzo. Widać, że pracownicy Dolcanu przyłożyli się do wykończeń w nowych mieszkaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka_L
I jak, zdecydowałeś się na zakup tego mieszkania? czy dopiero szukasz, czy zdecydowałeś się na inne - gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonkowy
Generalnie to już od kilki osób, które kupiły lub oglądały mieszkania od tego dewelopera słyszałem, ze mają dobre wykończenia. Generalnie mało firm budujących przykłada się do tego, a w sumie to jest ważne przy odbiorze mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidżamma
Trzeba się jakoś umawiać z deweloperem na odwiedzenie osiedla czy można tak po prostu sobie pojechać i zobaczyć inwestycję? Też bym zobaczył z ciekawości jak to wygląda. Wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie przed oddaniem to chyba na plac budowy wchodzić nie można, ale jeżeli budynek czeka jedynie na odbiór to nie powinno być problemów. ostatnio oglądałam właśnie bloki na białołęce i wyglądają na gotowe, chyba tylko muszą jakiś odbiór zrobić, nie wiem kto to buduje chyba Asbud? żeby był kredycik to sama bym kupiła takie nowe mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKa_____eMKa
A może przydałby Ci się rejestrator audio + video? Jest tylko nieco większy od monety 5zł :) Zobacz co Twój Facet/Twoja Kobieta robi jak nie ma Cię w domu ;) będziesz mieć doskonały dowód! http://www.e-mdsk.pl/product.php?id_product=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legieniovy
A jak okolica przy ul. Skierniewickiej gdzie o jest budowane? I jaki stamtąd jest dojazd do centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma_las
Z tego, co się orientuję, to dojazd ze Skierniewickiej do Centrum jest świetny. Niedaleko ul. Kasprzaka, i przystanek tramwajowy przy Płockiej. Tam kiedyś w pobliżu pracowałam i pamiętam, że nigdy nie było problemów z dojazdem z Pragi Południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma_las
A w ogóle to przypomniało mi się, że słyszałam gdzieś, że w ciągu kilku lat na warszawskiej Woli ma powstać druga linia metra. Teraz jest stamtąd dobry dojazd, ale wtedy będzie już naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaddyB
Czyli lokalizacje mają dobrą. A jak wyglądają ich projekty pod względem wprowadzenia się z rodziną i dziećmi, są jakieś place zabaw? I czy osiedle jest odpowiednio "zabezpieczone"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopper
Proponuje Ci odwiedzić stronę samej inwestycji tam na ogół mają szczegółowe opisy co będą zawierały ich kompleksy, albo co jest w pobliżu z udogodnień. Ale z tego co mi wiadomo to place zabaw i trochę zieleni to teraz musty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennen
A tam niedaleko nie ma przypadkiem Wola Parku? Jeżeli tak, to blisko na zakupy i do obiektów sportowych, typu siłownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bektor
Tak, jest blisko Wola Parku. Ogólnie jest dobry dojazd do Centrum w sumie nie jest jakoś daleko do Blue City. Wszystko masz prawie pod nosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuczerka
Mnóstwo ofert można znaleźć tutaj: http://www.domoklik.pl/ piszą, że najwięcej w sieci. Fajne jest to że są od agencji i bezpośrednie. Super jest opcja wirtualnych wizyt, niestety nie wszędzie dostępna, ale można sobie gdzieniegdzie zobaczyć mieszkanie na kompie, zanim podejmie się decyzję o zobaczeniu na żywo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest też coś takiego jak promocjedeweloperów.pl - zniżki nie zniżki i inne bonusy - można sobie poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrio 19
Lennen, tam niedaleko jest jakiś ośrodek sportowy Delfin. A ktoś był na zwiedzaniu? Ciekawią mnie zwłaszcza te mieszkania wykończone "pod klucz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopper
No macie racje z tym Wola Park, nie daleko jest też hala Wola i tam można za nieduże pieniądze fajne rzeczy kupić i smaczne świeże pieczywo :) Lokalizacje można powiedzieć idealna. Wynajmowałem w tamtej okolicy mieszaninie jakiś rok temu to wiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokichot
A kto w ogóle buduje to osiedle przy ul. Skierniewickiej? Nie za bardzo mogę odkryć ten fakt z poprzednich wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacz
Ta inwestycja Dolcana. Przynajmniej tak pokazuje google;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacz
O sorry, za mało precyzyjną odpowiedź. Właśnie wyczytałem w googlach, że wykonawcą budowy na dwóch osiedlach budowanych przez Dolcan jest Strabag, zdaję się na Osiedlu Tęczowym i na tym nowym Osiedlu przy Al. Krakowskiej. Natomiast nie wiem, czy Strabag budował też osiedle przy Skierniewickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia98
Tak, wykonawcą osiedla przy Skierniewickiej też był Strabag. Widocznie obie firmy współpracują z sobą od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopper
Nie słyszałem wcześniej o Strabag ale nie należę do osób super ogarniętych w temacie, ale co do Dolcana to wiem, że to dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahoma
U Dolcana kilku moich znajomych kupiło mieszkanie i nie narzekali na ani wykończenie, ani nie mieli żadnych opóźnień w budowie. To w sumie zawsze na plus dla dewelopera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolak
jeżeli chodzi o Wolę to lepiej już kupić od Ganta na sokołowskiej.lokalizacja ta sama a deweloper pewniejszy i tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopper
Pierwszy raz słyszę o tym Gant, a o Dolcanie to słyszałem nie raz. Najfajniej to by było kupić coś co już jest gotowe, w sensie, że można by było się praktycznie od razu wprowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×