Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diaratek

Mieszkania Warszawa?

Polecane posty

Gość danny90
Tam na Skierniewickiej mają chyba jeszcze w sprzedaży mieszkania pod klucz, więc remonty i urządzanie ma się z głowy i można się od razu wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziaqq
Mogłaś nie słyszeć o gancie, bo to devel ze Śląska. Na Sokołowskiej stawiają swój pierwszy budynek w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobunaga
Też jakoś o nich nie słyszałem nic. A z mieszkań które ostatnio widziałem w warszawie i mi się podobały to chyba na Skierniewickiej Dolcana, najbardziej podobało mi się mieszkanie już wykończone na bodajże 6 piętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopper
Hmm...nie byłem jeszcze na zwiedzaniu, więc nie wiem co jest na 6 piętrze, ale może się przekonam w końcu w przyszłym tygodniu skoro mówisz, ze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka___lenka
Jeszcze wykończone mieszkania są na 2,3,4 piętrze, ale nie wiem, czy są jeszcze w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobunaga
No i zdecydowałem się w końcu, kredyt pomogli mi załatwić i w poniedziałek podpisuje umowę bo właśnie ją przeglądam i warunki są bardzo dobrego z tego co się tu doczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopper
Jak będę się tak ociągał to nic dla mnie nie zostanie. Dzięki za informację, na pewno w poniedziałek do nich zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeek
Z tego co widzę to można tylko się decydować na kupno, bo inaczej nic nie zostanie dobrego. Ostateczna decyzja należała do mojej Pani, no i się zdecydowała. Teraz tylko trzeba podpisać umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba trzeba, promocje niedługo się skończą, a później to już raczej drożej będzie, pisałam, że na promocjedeweloperów.pl są opisy promocji u konkretnych deweloperów, np. w asbudzie 10-15% zniżki i miejsce na parkingu za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa222
Mnie się bardziej podoba osiedle na Zaciszu, budowane przez Dolcana. To jest fajna sprawa, te domki bezczynszowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziaqq
U jednych się kończą, u innych dopiero się zaczynają :) Polecam rozeznać się też w innych lokalizacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolender
@melisa222 o co chodzi z tymi domkami bez-czynszowymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahoma
Wydaje mi się, że po prostu jak kupujesz dom to nie płacisz za niego co miesiąc czynszy tak jak w przypadku mieszkania. Jest tylko chyba raz na rok jakaś mała opłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolender
Brzmi to bardzo fajnie. Zobaczę na stronie dewelopera, albo samej inwestycji może znajdę tam więcej informacji na temat tych bez-czynszowych domków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelion
Rany, ale upały aż nic się nie chce dobrze, że wszystkie informacje można znaleźć w internecie i nie trzeba nigdzie wychodzić. Przynajmniej ja znalazłem wszystkie najistotniejszy informacje na stronie Dolcana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolender
Tak jest to duży plus. Chociaż i tak i tak dobrym posłem jest skontaktowanie się z biurem sprzedaży, bo oni zawsze jeszcze są w stanie coś dopowiedzieć, a poza tym rozmowa z kimś twarzą w twarz jest jednak praktyczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa222
Zgadza się, Tahoma. I zawsze jest to jakaś oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahoma
Pewnie, ja od zawsze chciałem mieszkać w takim domku. Mi się osobiście ta inwestycja bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukałam w nowym budownictwie i jedyne możliwe to w cenach ok. 10 tys za metr, a reszta nie jest do mieszkania- np. całe mieszkanie jednostronne, a do tego od północy, kuchnia ZAWSZE z salonem, duże przedpokoje i łazienki a małe pokoje, budowanie okno - w okno. wszystko słychac przez ściany :/ (wiem bo mieszkałam w nowiutkim bloku 5 miesięcy :/ niestety budują na ilość a nie na jakośc i kupiliśmy po dłuuuugich poszukiwaniach stare mieszkanie i jestem zadowolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia jest tego typu, że trzeba poprostu dobrze poszukać wiadomo, że w centrum może poniżej 10tyś nie bedzie nic, ale z drugiej strony po co koniecznie sie pchac do centrum? nie lepiej w pewnej - rozsądnej odległości mieszkać, grunt żeby dojazd był dobry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Ilona-
W stricte centrum ciężko znaleźć coś poniżej 10 tys. ale np. na Woli (10 min od centrum) można kupić mieszkanie poniżej 8tys za metr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobuk
A możesz podać jakiś konkretny przykład takiej inwestycji? Jakiś link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Ilona-
Ja tylko spojrzałam na link, który podesłała Jadziaqq. Sprawdziłam stronę tego developera i oni oferują mieszkania już od 7400zł za metr, nie wiem jak inni w tej okolicy wypadają ale 7,5 tys to już dawno nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norbertok
A o jakim deweloperze mówisz? Cena wygląda całkiem okazjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahhahaha
Właśnie odkryłam coś fajnego na stronie Dolcana - karta rabatowa na wykończenie mieszkania i to praktycznie na wszystko w wybranych hurtowniach w tym jedna w Wawie i 2 w okolicach. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Ilona-
Chodzi o Gant Development dokładnie osiedle "Kaskada na Woli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja już wolę od Woli właśnie wspomnianą przeze mnie białołęke - spokojniej jest a i okolica ładniejsza :) do tego poprostu taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×