Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diaratek

Mieszkania Warszawa?

Polecane posty

jak dla mnie bardziej oplaca sie brac od dewelopera i zakladc wspólnote, wiadomo - panskie oko koni tuczy :) grunt żeby wybrac dobrego dewelopera, żeby mieszkania były bez usterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cklocus
To prawda. Warto wybrać dobrego dewelopera, który robi mieszkania solidnie i na czas. Ja przed kupnem swojego mieszkania sporo szukałem dewelopera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia577
Cklokus, i od jakiego dewelopera kupiłeś mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closeur
A jak szukałeś swojego wymarzonego mieszkania i jak je znalazłeś, no i ponawiam pytanie od kogo kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość player452
A co myślicie o osiedlu na Zaciszu, które buduje Dolcan? Ktoś tam kupował mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o dolcan to nie polecam a jesli piszesz o osiedlu na zaciuszu, obok łodygowej to tym bardziej nie polecam. tam tereny sa podmokle, kiedys mozna bylo budowqac max 2 kondygnacje, niestety to sie zmienilo. te bloki (o ktorych pisalam wyzej) pekaja, mimo, ze dopiero postawione, nawet mieszkania jeszcze w sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozusia
a ty skąd tyle wiesz? Moja kuzynka kupiła od Dolcanu mieszkanie jakieś 2 lata temu i nadal tam mieszka i jest bardzo zadowolona z zakupu. Nigdy nie słyszałam, żeby wspominała, że coś jest nie tak, ani że jej sąsiedzi się skarżą, a wiedziała by o tym bo ma z nimi dobre stosunki a ja z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwefafe
kolejna wieśniara chce się do wawy przenieść a won!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość player452
Madz, to mówimy o innej inwestycji. Tam mają być wybudowane domy jednorodzinne, a nie bloki. Poza tym ul. Codzienna nie jest tak blisko ul. Łodygowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesław
Madz, a skąd masz takie informację? Bo wiesz, tak sobie każdy może napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochu
Chyba coś się madz pomyliło o_O .....i to tak poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otreb
Obok osiedla Dolcanu też coś sie buduje i deweloper z tego co wiem w trakcie budowy podniósł cenę mieszkania.To sie nazywa chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netgearka
Otreb, a skąd masz takie informacje? I chodzi o tego drugiego dewelopera czy o Dolcana? Bo nie za bardzo zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amily
To raczej tamten drugi deweloper, bo nie sądzę, żeby to był Dolcan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otreb
Nie to nie Dolkan, przecież napisałem :) Obok nich też się jakiś deweloper buduje i to o nim pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochu
Czyli to jednak było jedno wielkie nie porozumienie, to nie chodziło o Dolcan tylko o tego drugiego dewelopera :) Trochę mnie przeraża cała ta zabawa z papierami i kredytami, dobrze że Dolcan w tym trochę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkee
Mieszkanie w Wawie to tylko na Woli, przynajmniej jeżeli chodzi o mnie...ooo nie wiedziałem, że Dolcan pomaga w załatwianiu formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawellec
Mnie to bardziej interesuje ta inwestycja Dolcana w Ząbkach. A jeśli chodzi o inwestycję na Woli, to chyba lepiej się pośpieszyć, bo już jakiś czas są te mieszkania w sprzedaży i nie wiadomo ile ich jeszcze zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkee
Najpierw to ja umówię się jeszcze na oprowadzanie, nie że wątpię w rzetelność dewelopera, ale po prostu chcę sobie obejrzeć to co kupuję...ale dzięki za info na pewno się pośpieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawellec
Nie no wiadomo, że nie kupuje się kota w worku, najpierw trzeba dane mieszkanie obejrzeć. I jak było na oglądaniu? Dużo mieszkań zostało na Woli, czy już niewiele, tak jak myślałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimikimi31
ja juz tak chodze i w jednym mieszkaniu nawet dwa razy bylam i dobrze, bo okazalo sie, ze bylo pare "drobiazgow" ktore przesadzily u niekupieniu mieszkania. jutro zamierzam dzwonic do dolcana i umowic sie na zwiedzanie mieszkanka na woli, zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimikimi31
anonse anonsami jednak tam wszystkiego sie nie dowiesz, a na kursach pomiedzy kolejnymi mieszkaniami tez nie dowiesz sie wszystkiego, bo czasem brakuje czasu, albo czegos zapomnisz i wyleci z glowy. warto tez wiedziec na ktore mieszkania bardziej mozna zwrocic uwage. a na przyszly tydzien umowiona jestem z dolcanem, zobaczymy te ich mieszkanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawellec
Tak jak pisałem mnie to bardziej podoba się ta inwestycja w Ząbkach. Czas oddania też mi odpowiada: pod koniec tego roku. Chyba muszę się do nich przejechać do biura i dowiedzieć się więcej o tej inwestycji. Wprawdzie dużo informacji jest na ich stronie www, plany mieszkań, itp., ale jak tam pojadę, to może doradzą mi, jak najszybciej i najlepiej załatwić formalności związane z kredytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambiwalentny
" Dużo mieszkań zostało na Woli, czy już niewiele, tak jak myślałem? " Na stronie www. Dolcana masz wyszukiwarkę inwestycji i możesz dokładnie zobaczyć, ile zostało jeszcze wolnych mieszkań w interesującej Cię inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimikimi31
na woli jest jeszcze troche fajnych mieszkan, jutro jade to zobacze to co mnie interesuje i z mezem tez pomyslimy nad kredytem, juz po kryzysie wiec nie powinno byc problemu z przyznaniem, zwlaszcza, ze niezle zarabiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkenss
heja kimikimi31 i jak tam oględziny? własnie szukam informacji na necie na temat tego osiedla!! mieszkanka warte swojej ceny?a moze widzialas cos lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimikimi31
no, bylam i wrocilam. nie powiem, jestem zadowolona. swietne wykonczenia, na osiedlu panuje calkiem przyjazna atmosfera. sama obsluga byla profesjonalna i bardzo pomocna. teraz z mezem podliczamy czy starczy nam na wszystko pieniazkow i jak dobrze pojdzie juz niedlugo bedziemy mieszkac na woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkenss
ooo super, mowisz dokladnie o tym big apartamentowcu ktory podobno jest full wypas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimikimi31
tak, tak, wlasnie o nim. jest super, zimowe ogrody, i hotelowy standard zrobily na mnie mega wrazenie. dzis bylam w banku i czekam na decyzje o przyznaniu kredytu , jak dobrze pojdzie to juz niedlugo zamieszkam na skierniewickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×