Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diaratek

Mieszkania Warszawa?

Polecane posty

Gość inżyni3r
Wedlug mnie nowe mieszkania od Dolcanu na Woli są conajmniej warte uwagi. Lokalizacja: świetna, ale to nie wszystko. Osiedle zostalo bardzo ciekawie zaprojektowane, budynki wpadają w oko, dużo różnych mieszkań, każdy może znaleźć coś dla siebie. A te ogrody ? :D Coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikitka_545
Bez urazy ale widziałam lepsze projekty realizowane w tej okolicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaP.
Ja też widziałam lepsze, np. osiedle Kaskada, do którego mam zamiar się już niedługo wprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Natknęłam się na świetną wyszukiwarkę mieszkań http://www.adwerti.pl/misc/html/ Wypełniłam tam swoje wymagania i dostałam na maila przygotowane oferty wszystkie trafione w mój gust! Dodatkową gratką jest to, że do końca tego tygodnia każdy kto skorzysta z tej strony może wygrać 7 % rabatu na mieszkanie lub 10 000 zł na meble :) jak wygram, to kupuję to mieszkanie w ciemno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Natknęłam się na świetną wyszukiwarkę mieszkań http://www.adwerti.pl/misc/html/ Wypełniłam tam swoje wymagania i dostałam na maila przygotowane oferty wszystkie trafione w mój gust! Dodatkową gratką jest to, że do końca tego tygodnia każdy kto skorzysta z tej strony może wygrać 7 % rabatu na mieszkanie lub 10 000 zł na meble :) jak wygram, to kupuję to mieszkanie w ciemno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymu$
Może temat trochę stary, ale na pewno warty odnowy ;) Ja osobiście interesuję się projektem Murapolu na Białołęce, bardzo fajnie to wygląda, no i jak most północny ruszy to będzie też dobre połączenie do centrum. Poza tym ogólnie Białołęka się rozbudowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zie_Lona
Ja też interesuję się Białołęką, ale bardziej stawiam na Victoria Dom. Ładne, ustawne mieszkania, duże metraże i rozsądna cena. Zgadzam się z przedmówcą, że Białołęka rozwija się i z roku na rok będzie coraz bardziej atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek000
Od jakiegoś czasu szukamy segmentu w Wawrze. Przejrzeliśmy wiele ofert ale żonie najbardziej podoba się osiedle Przytulne w Wawrze. Jest dość kameralne a wokół zielono. Czy ktoś może napisać jak się mieszka w okolicy Wału Miedzeszyńskiego i w rejonie ulicy Kadetów w stronę Traktu Lubelskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sądzicie o loftach
na Woronicza, chaty fajne, ale loklizacja cienka. Najgorsze ze w centrum nie ma nic podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje znalazłam tu http://www.citydom24.pl/ mieszkanie z drugiej ręki, to fakt, ale nie chciałam w żadnym z tych strzeżonych osiedli - jak dla mnie to złote klatki. mam świetnych sąsiadów - naprawdę, mieszkanie w dobrym stabnie, tylko remont io meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewandów Leśny
Witam. Mieszkam w Lewandowie Lesnym "wybudowanym" przez Spółkę AGROMAN ul.Małej Brzozy i SERDECZNIE odradzam kupowanie u tego developera. Wiem że nie pomogłem Ci we wskazaniu u kogo kupić ale przynajmniej wiesz już gdzie się nie pchać. My już jesteśmy po zalaniu,rośnie nam grzyb,po zimie awarie wind to norma. W dodatku pojawiają się problemy z ciśnieniem H2O w kranach. I oczywiście AGROMAN nie poczuwa się do naprawy usterek mimo że mamy gwarancje,rękojmię itp.W dodatku wokół osiedla kwitnie samowolka budowlana a wewnętrzna droga zajeżdżana jest bezprawnie przez sąsiadów z J.W. Ot,polska rzeczywistość.. A spółka cóż-z udziałami Skarbu Państwa to ją stać :) Tylko telefony milczą więc trudno się tam dodzwania..Unikaj samochodów na F i developerów na A.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7612
Jest taka fajna agencja w Warszawie http://www.homebest.pl - mają oferty sprzedaży mieszkań w Warszawie z wirtualnymi wycieczkami. Oglądasz w domu i wiesz czy chcesz jechać obejrzeć czy nie. Zero rozczarowań na miejscu to ich plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merta_gra
No ja natomiast przymierzam się do kupna Na Sowińskiego. Czy któraś z was już tam kupiła? Szperałam trochę wcześniej bo udało mi się w końcu sprzedać domek po dziadkach więc mogę wreszcie zainwestować w mieszkanie, a mieszkania w tym budynku są takie fajne i w sensownych cenach i do tego standard będzie niezły, przecudne są te wielkie okna. Oglądałam kilka osiedli w okolicy Jana Kazimierza ale wolę trochę poczekać i mieć zielono za oknami. W końcu będzie moje własne M, jeszcze tylko trochę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
ja mam do sprzedania przy Al.Niepodległości,47m,2pokoje w ceglanym budynku.Budynek po remoncie,nowa winda.W okolicy ul.Różanej.200m do stacji metra Racławicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraKlich
Nowy kompleks teraz powstał w w Wawrze przy ul. poprawnej. podobno nowoczesny luksusowy a wcale nie drogi bo mniej niż 5 tyś za metr. Podobno jedzie się około 15 minut do centrum. Na pewno nie kupujcie mieszkań w centrum, to strata pieniędzy i mniejsza powierzchnia, bez garażu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoila
Niektórzy jednak chcą mieszkać w centrum i po prostu ich na to stać :). Dobrze wybrać miejsce z dobrym dojazdem, bo wiadomo ceny spadają wraz ze zwiększającą się odległością od centrum :). Teraz dobrze popatrzeć na plany nowej linii metra i kupić coś w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samowola
a co myślicie o inwestycjach Milowicza? pomiędzy Ursusem a Piastowem teraz Gród Piastowski powstaje, wygląda to całkiem ciekawie, może warto się zainteresować? co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokkaido
na Woli powstaje teraz fajna inwestycja - Na Sowińskiego. blisko parku i centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantana
Wola - fajne miejsce do życia:) Sama tam mieszkam:) A co do mieszkań, to powiem Wam tak szczerze dziewczyny, że nie patrzcie aż tak na te ceny w ogłoszeniach, bo zazwyczaj przy dobrych negocjacjach da się sporo z tej ceny zejść:) A jak ktoś potrzebowałby pomocy przy negocjacjach to polecam negocjatora z http://negocjator.warszawa.pl - mnie pomógł wytargował 20-procentową obniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremiasz
ja mieszkam na Wawrze w segmencie od 2 lat i sobie chwalę. Ceny mają tam dobre, ja akurat w Avalon Development - teraz chyba coś około 4tys/m2. Fajne osiedle. Duży balkon i dobry dojazd. polecam sie zastanowić nad prawobrzeżną warszawą - żyje się tu o wiele bardziej komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narekel
przy takich cenach jak ma avalon - od 4300 za metr to nawet najlepszy negocjator raczej niewiele z działa. to chyba najlepsza cena w miescie jesli chodzi o ten standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkusR
Rozpoczęty II etap inwestycji Residence Avalon zakłada wybudowanie kolejnych 13 domów o powierzchni użytkowej 165 m2 z dodatkowa możliwością zagospodarowania poddasza. Segmenty usytuowane są na działkach o powierzchni od 201 do 671 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-u-d-i
polecam zajrzeć na stronę www.morizon.pl/warszawa - jest to wyszukiwarka nieruchomości, w której znajduję się mnóstwo ofert deweloperów oraz osób indywidualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robercto
ja urodziłem sie na prawobrzeznej warszawie i nie wyobrazam sobie mieszkania po zachodniej wawer jest bliski sercu ale cała okolica jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frenek
to przy 165 metrach wychodzi około 700tys za segment. całkiem niezle. jesli dodac do tego działkę, miejsce parkingowe, duzy balkon, garaz to wychodzi korzystnie. i chyba to jest jeszcze podwyższony standard. dobrze, ze jeszcze ludzie tak nie wiedzą i nie rzucili sie na ten wawer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankoM
jeśli chodzi o wawer i developera - avalon to oferuje 180 i 220 metrowe segmenty o podwyższonym standardzie developerskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×