Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

dzięki lilka własnie może połuchaj czegos weselszego Świat się nie kończy jesteś młodą i bardzo fajna dziewczyną nawet najbardziej beznadziejne życie jest piękne jestem tego zdania a twoje zawsze może sie zmienic na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie do CV- dzięki:) tylko widzisz to nie jest takie proste.... Co do moich osobistych problemów to interesuje się psychologia i mam zamiar ja studiowac (mam nadzieje że sie uda) przeczytałam mase ksiażek na ten temat( polecam wszystkim nieśmiałym "Nieśmiałość" philipa zimbardo- naprawde świetna, chociaż niektóre ćwiczenia troche beznadziejne)i jakoś nieszczególnie mi to pomogło.....ale dzięki za zainteresowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie do CV wiem że to świetna piosenka bardzo mi się podoba do niej teledysk ale nie ma go na youtube:( szczególnie motyw ze znakiem zapytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z natury jestem nieśmiały. Ale to można łatwo pokonać ! Myslenie , myslenie i jeszcze raz myslenie !!! To jak myślisz decyduje o jakości Twojego życia :) Green wkleił Ci link z super piosenką Daniela Powtera - Bad day ! Właśnie słucham tego po raz trzeci i czuję że żyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie z tego powodu....chyba na więcej nie mam ochoty....i tak jestem już lekko rozmiekczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prawie wszystkie piosenki placebo.....ale słucham ich praktycznie bez przerwy....poterzebuje czegoś nowego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie włączę Edwarda nożycorękiego i będę ryczeć całą noc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green -----> Ależ Ty masz gust !!!! Właśnie słuchałem pierwszej Twojej piosenki ze stopki "Spadam". Kolejny hicior jak dla mnie :D No no ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabel łęcka-dzieki:) fajny klimacik....tylko nie na dzisiaj....ale dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo green ale dałeś!!!!!! uwielbiam tą piosenkę Cohen'a, czasem sobie nucę pod nosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green byłam na comie 2 lata temu, ale jakoś mnie nie zachwycili.... piosenka jest treściwa i całkiem niezła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green wybacz...wiem że to jeden z twoich ulubionych.....może to przez ten koncert....jakoś nie bardzo sie postarali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne lilka kazdy ma jakies swoje melodyjki. Ja tobie dziekuje za placebo :) (nie pomijając innych piosenek z topiku (Tonąc w smutku) i za to że wspierałaś mnie w tych najcięższych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie wykonania na koncertach często bywaja gorsze lilka ja ci nie mam czego wybaczać nic nie przeskrobałaś :) Ty jesteś chyba ostatnia osobą która miałaby za cos przepraszać tyle dobra w tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green- dalej bede Cię wspierać.....:) dobrze że chociaż problemy miłosne mam z głowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×