Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

Nie spałam....musiałam pomyśleć.....:) Ale musze dzisiaj okropnie wyglądać.....profesorka na wykładzie zapytała mnie czy dobrze się czuje i czy wszystko w porządku.....niestetyy to nie pierwsza taka akcja:(....już nie raz słyszałam od obcych ludzi że mam emocje wypisane na twarzy...ale co mam na to poradzić....im bardziej próbuje je ukryć tym gorzej.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dammeran
lilka dalej szukasz smutnych piosenek? Mam taka jedna fajną. Rozstałas sie z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź sobą jesli jestes smutna to przecież nic wstydliwego nie musisz tego ukrywać. Kurcze nie znam smutnych piosenek przeszukałem moja liste ale nic nie potrafię znaleźć ...:( to może http://www.youtube.com/watch?v=kGRdaRujDKg lilciu jeszcze nadejdzie ten piękny dzień i wszystko bedzie dobrze nie bedziesz się martwić :) pomóżcie wysyłajcie piosenki dla lilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj popsuc radio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj popsuc radio
ostatnio slucham w kolko Lady in red i Love will come through obie sa super na dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green dzieki ale nie musisz się tak dla mnie starać...:) Już dawno nie suchałam Lennon'a, a U2 moja ulubiona to electrical storm... teraz słucham Coldplay- fix you:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj popsuc radio
ta ostatnia jest naprawde dolujaca, wlasnie sobie o nie przypomnialam ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ludzie:) większość znam ale dobrze jest je sobie przypomnieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomagasz....nawet nie wiesz jak bardzo.....większość znajomych wyjechała....nie mam z nimi praktycznie kontaktu....Ci co zostali odsunęli się...ale to raczej moja wina:( mieli dosyć takiego zmulacza:) no i teraz nie mam nikogo.....nawet nikt mnie w szpitalu nie odwiedził....no ale w sumie nie dziwie sie....sama jestem sobie winna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwalaj żadnej winy na siebie lilka przeciez nie wszyscy muszą być duszą towarzystwa. Za mocno zycie dało ci w kość żebyś jeszcze sie o cos obwiniała. Nie smuc sie tak bardzo księżniczko :) wszystko się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhghghghghghhhghmjkj
Gość hhghghghghghhhghmjkj
i widząc Twój nastrój samo się nasuwa unhappy girl Doorsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj popsuc radio
bo milosc jest najbardziej dolujaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×