Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

Nikt mi nigdy nie powiedział że mnie kocha...:( nawet matka....ona była zwolenniczką twardego wychowania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka znajdziesz i takiego który bedzie cię wspierał w trudnych chwilach, zawsze bedzie z tobą (nawet jeśl nie bedzie przy tobie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIlka 19 -----> Miłość ( ta prawdziwa ) jest tylko jedna. Nie od Ciebie zależy kiedy Ona się pojawi w Twoim życiu ... Ale gdy już przyjdzie ... oszalejesz ze szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy....ale nie robie sobie nadzieji...... Green-duchowe wsparcie ty moje, czy ty nie musisz iść spać??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim....Z tym pozytywnym nastawieniem to rzeczywiście prawda....tyle że trudno jest je zmienić po 20 latach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka rano trzeba się zmierzyć z rzeczywistością ale dobrze mi pisząc tu z wami jeszcze troszke posiedze jeśli pozwolicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theone83-warwick avenue znałam wcześniej...całkiem nieźle to śpiewam....bo amatorsko też tym się zajmuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green jak dla mnie możesz tu siedzieć ze mną do rana.....byłoby bardzo miło ale wiem że musisz rano wstać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,daje czasem......tylko mi:) a Evora znałam wcześniej ale chyba nie jestem jeszcze gotowa na takie zmiany....swego czasu miałam fazę na francuskiego rocka ale jakoś ostatnio nie mam ochoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale egoistka ze mnie....my tu o mnie, a ty też masz przecież problemy....Coś sie zmieniło Green???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tam egoistka to topik związany z tobą :) ja miałem swój temat. Niestety nic się nie zmieniło, Sara tzn moje marzenie nie jest dla mnie piszemy do siebie co raz mniej niestety moja nieśmiałośc nie pozwala mi na wiele, ona także jest troche nieśmiała Dzisiaj zebrałem sie na odwage zaprosic ja gdzieś... ale niestety kiedy juz chciałem napisac poszła z gg może to znak że i tak nic z tego by nie było. Taj naprawdę to zrozumiałem że nie zasługuje na nią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pierdzielisz!!!!!! Jak to nie zasługuję!!!!!!!Jeżeli ty na nią nie zasługujesz, to kto tak??????? Jakiś napalony ch. który będzie chciał ją tylko przelecieć???????przestań....możesz dać tej tyle ciepła, bliskości, i tyle miłości ile nikt na świecie....więc przestań gadać że TY na nią nie zasługujesz.....tacy wrażliwi faceci jak ty są na wymarciu, wiesz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×