Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

Myśle że zbytnio ją idealizujesz, chociaż rozumiem to bo jesteś w niej zakochany...ale pamiętaj że to też jest człowiek, ma wady i zalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bez powodu wymarli, świat sie zmienia. Naprawdę nie jestem tak świetnym facetem, jestem troche wrażliwy ale tylko tym kobiety sie nie zdobędzie. Pozatym ona chyba traktuje mnie jako kolege dla mnie to i tak bardzo, bardzo dużo. Ale dziś zajmujemy sie twoimi problemami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność...
lilka19 - ja to kocham the knife ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra....nie zaczepiam....Ale jeśli cię to pocieszy.....moja koleżanka miała kolegę który przez lata za nią latał, ona traktowała go jak kolegę....a po 4 latach (od kiedy za nią latał) wzieli ślub i teraz mają ślicznego syna...jeszcze pamietam jak się zapierała że nigdy z nim nie będzie i że to tylko kolega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to głupie i banalne co teraz napisze ale mysle że jesli jest Ci przeznaczona to jeszcze będziesz z nią szczęśliwy.... Ja nigdy nie byłam zakochana więc dokładnie nie wiem co czujesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green co Ci jest przeznaczone-tego nie wie nikt.....:) Smutasie jutro gadamy o twoich problemach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jedyną osobę którą kocham z całego serca i gdyby nie ona to chyba ju dawno pożegnałabym sie z tym światem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam moje problemy niech sobie cicho mieszkają we mnie nie chce innych jeszcze dołować. One sa związane z moim charakterem o taką dziewczyne trzeba walczyc jak lew. Ja niestety nie potrafie chyba zbyt szybko sie poddaje. Lilka spadam spac bo juz puźno a ja musze rano wstac trzymaj sie ciepło pamietaj jesteś wspaniałą osobą i wszystko będzie dobrze! papa wszystkim miłej nocy :) i dobrego poranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz lilka dobrze że sa wśrud nas osoby które kochamy, które podtrzymuja nas na duchu gdyby wszyscy byli smutni tak jak my to było by to wszystko okropne. Im więcej radosnych ludzi tym więcej szczęścia na świecie bo przelewa sie ono na innych :) papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green- dzieki za wszystko:) Idź spać bo będe miała wyrzuty sumienia....dobrej nocy...Ja już nie pije ale ide jeszcze wypale paczke malborasów i przemyśle parę spraw.....jeszcze raz wielkie dzieki wszystkim (w szczególności green i zdjecie do CV) miłej nocy wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że moje szczęście ma roczek:) to moja siostra.....racczej oparcia na razie w niej nie mam ale za to daje mi mnóstwo radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Myśle że zbytnio ją idealizujesz, chociaż rozumiem to bo jesteś w niej zakochany...ale pamiętaj że to też jest człowiek, ma wady i zalety} Każdy ma wady i zalety, ale u kogoś kogo się kocha nie wpływają one na jego ocenę.. co najwyżej można żałować że się coś poczuło .. tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nevermore - Dreaming Neon Black Alice in Chains - Your Decision I naturalnie Metallica - Fade to Black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż.....dzisiaj poprosze o to samo.....najsmutniejsze, najbardziej dołujące piosenki jakie znacie.......jeszcze pare dni i jakoś się pozbieram.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×