Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

green jeszcze góra 2 dni depresji, potem pare w amoku, i jakoś stanę na nogi.....pozbieram się szybko, zobaczysz:) to chwilowy stan, musze jakoś wyrzucić z siebie te wszystkie emocje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee co by tu ...
13 - river of tears Erick Clapton muzyka z filmu iguana blue moja do płakania Antonio Orozco -Se deja llevar z filmu nimfomanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najsmutniejszy, najbardziej dołujący,wzruszający film jaki widzieliscie..... ja pierwsza: control- świetny:) edward nożycoręki-rycze za kazdym razem plac zbawiciela teraz wy......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak dawno leciał film " W pogoni za szczęściem " a ostatnio wzruszyłem sie na filmie " Szkoła uczuc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałam.... fajny, naprawde...ale jak dla mnie najlepszy film z Deepem to właśnie edward nożycoręki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green - polowałam na tę piosenke kilka lat hehe... już mysłalam ze nigdy jej nie odnajde, a zakochalam sie w niej od pierwszego uslyszenia :) "Ostatni mochikanin" - jesli sie nie myle, to plakalam na nim okropnie... "Lolita" - moj ukochany film, mimo tego, że to wszytsko s się w nim dzieje jest absurdalne i wypaczone - tez mnie wzruszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green- wiesz że jesteś kochany??????mozna na Ciebie liczyć....:) Kiedy znowu będziesz miał doła, masz walić prosto do mnie,rozumiesz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka dziękuje ci za tak miłe słowa :D, ale przesadzasz. Pewnie że do ciebie przyjde z jakims poważnym problemem ja także na ciebie zawsze moge liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green pamiętasz jak Ci mówiłam o jednej piosence placebo której nie mogłam znaleźć????? No wiec udało mi się, ale nie było łatwo.....tylko że nie podziele sie nią z Tobą niestety...:( to piosenka instrumentalna....nie ma tekstu....ale uwielbiam ją.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz do niej linka to chętnie posłucham ja bardzo lubie same brzmienia nie koniecznie musi być tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×