Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość przed okresem napewno
poczekaj daj mu czas , nie odzywaj sie do niego , mam juz troche lat , mysle ze odezwie sie pierwszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
chyba nie tym razem...to nie jest nasze pierwsze rozstanie...moze to i lepiej...tyle stresu mialam przez niego, ze nawet jak bym miala byc w ciazy to by sie pewnie przez to nie udalo... dziekuje za dobre slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed okresem napewno
Anaaaabel przykro mi z tego powodu ,ulozy sie jakos . Moze to zadne pocieszenie . Dziewczyny chcialabym przylaczyc sie do topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
juz sie przylaczylas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed okresem napewno
:( nie udalo sie tym razem , jestem tu nowa na forum kafeteri , staramy sie od 4 miesiecy niestety mysle ze tym razem rowniez sie nie udalo :( okres zbliza sie wielkimi KROKAMI - brzuch mnie nie boli , zadnych ukluc - piersi normalne , tylko postronnie troche obolale , tak jak przed okresem -suchosc w pochwie :( zadnych objawow by wskazywaly na fasolke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed okresem napewno
dodam ze mam 28 lat i bardzo ale to bardzo pragne dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
wiele kobiet bedac w ciazy ma takie same objawy jak na @ wiec jeszcze moze sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed okresem napewno
tak jestem tego swiadoma, lecz wiem ze nic z tego jakos to czuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
mnie tez brzuch zaczyna bolec jak na @ chyba wypije ta herbate tez czuje ze nie zaszlam i przynajmniej nie bede sie zwijac z bolu jak dostane, bo ona jest na bolesne miesiaczkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed okresem napewno
moze zazyj nospe ? a jesli jestes w ciazy ? nigdy nie wiadomo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
on do mnie nie wroci ani ja do niego, nie moze byc tego dziecka i tak bardzo jak go pragnelam tak teraz nie moge go miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed okresem napewno
teraz musze wziasc sie do pracy , fajny ten wasz temat napewno zajrze tu jeszcze dzis . Pozdrawiam Anaaabeel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANAAABEELL - może po prostu zrób test Jest szansa, że już coś wyjdzie jeśli jesteś w ciązy. NIe rób nic pochopnie. Ja już też zarazem doszukuje się objawów ciązy i objawów @. Czasem bywają podobne więc cieżko coś powiedzieć. Jeszcze ok 5 czekania. W sobote brzuch mnie pobolewal, tak jak na okres troche ale teraz juz nie boli. Sama nie wiem co lepsze. Maciej jakies objawy? Witam nową koleżankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
na test jest za wczesnie watpie, ze 5 dni przed wykryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Annnabeell - Bardzo mi przykro :( Trzymaj sie. Może jeszcze jest nadzieja ze wszystko sie ułoży ?? Chciałaś miec z nim dziecko, wiec może warto o niego walczyc, miłoś czasem jest slepa. I nie pij tej herbatki wstrzymaj sie, dopuki nie bedziesz miała pewności. przed okresem napewno - witam :D fajnie że sie dołoczyłaś ja tez juz wiem ze nic z tego. Pobolewa mnie juz brzuszek na @, w środe ma byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche jeszcze wcześnie jak na bhcg z moczu. W takim razie idz jutro do jakiegos laboratorium i oznacz sobie bhcg z krwi. jeśli jesteś w ciązy to już wyjdzie. Koszt ok 30 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
czesc dziewczyny :D Anabel - co sie stalo ? dlaczego sie rozstaliscie , przykro mi ale mysle tak jak 901501 ciekawa wstyrzmaj sie z ta herbatka powiatam nowa kobiete na naszym temacie i zycze powodzenia dziewczyny powiem wam tyle ze mi sie napewno nie udalo , poczytakam sobie osobe ktora wypisala ze ma sucho w pochwie itd ja mam podobnie czytalam ze jak sie zaciazy to jest sluzu duzo a ja mam jak poprzedniczka suchosc w pochwie , brzuch mi burczy jak na okres, nie mam wrazliwch piersi , no i ta moja potrzeba fizjologiczna jak zawsze co miesiac :O jedynie tylko jeden plus by byl ze nigdy nie jadlam sniadan a teraz od kilku dni musze cos zjesc aleeee 100% pewna jestem ze nic z tego . Testu nie zrobie bo to za wczesnie , do soboty jeszcze 5 dni zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANAAABEELL ja też uważam jak koleżanki. Odstaw tą herbatke jak najdalej od siebie. Teraz jesteś pod wpływem emocji a potem możesz tego bardzo żałować. Ja już sama nie wiem co myśleć. Nijak się czuję. piersi mnie nie bolą, śluz mam dzisiaj taki bialy, lepki.....już sama nie wiem jak to ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
Ol4 - tak jak i u mnie sama nei wiem co mam myslec , z jednej strony bylo by mi przykro i mojemu partnerowi tez a z tym sluzem to sama nie wiem , napewno kazda kobieta jst indywidulana jedna ma objawy druga moze zadnych nie miec :( taki to rozny organizm jest . wie jedno ze chcialabym by byla juz sobota :D i wylozyc kawe na lawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mordę jeża!!! Nic się nie zgadza i nic nie jest tak jak u drugiej! Ja, jak nigdy miałam śluz cały czas, do wczoraj, kiedy dostałam @. Taki przezroczysty na pół z żółtym. Teraz to już całkiem zgłupiałam. Okres mam tak łagodny i bezbolesny niemal, jak nigdy w życiu. Zazwyczaj to umieram, mdleję i Bóg wie co jeszcze, a leki i tak nie pomagają. Choć już profilaktycznie, jak to mam w zwyczaju, wzięłam ibum, bo potem to już by nic nie dało, jak już boli. To wszystko jest chyba bardzo indywidualne... A najgorsze jest to, może się powtarzam, nie wiem, że moja sąsiadka miała do trzeciego miesiąca ciąży okres... I dopiero przy badaniu u gina on ja oświecił, że jest w ciąży i wyszło że trzeci miesiąc... Więc widzicie, że to nie takie proste... Anabel, a co się stało, że się rozstaliście tak nagle? Może to dziwnie zabrzmi, ale mam nadzieję, że nie kochasz go jakoś mocno i szybko zapomnisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
z tymi sluzami to napewno u kazdej inaczej pamietam jak rok temu :P co juz pisalam myslalam ze jestem w ciazy bo okres moj jak w zegarku szwajcarskim sie spoznial i spoznial i mialam taki sluz bialy , taka kasza manna cos podobnego (przepraszam ze tak doslownie) to na kafeteri pisaly ze mozliwe ze jestem w ciazy bo u nich wlasnie taki wystepowal ale okres sie przesunal ten jedyny raz , i taki sluz mogl wskazywac na przyjscie okresu . Ale co kobieta to inaczej bedzie odczuwala ciaze , jedna bedzie miala sluz druga nie , sprawa indywidualna no nie wiem sama z tego glupia wszytskiego jestem hehe a chcialabym byc powiem wam szczerze ;) moj sie napalil strasznie i mnie tym zarazil :D tylko ze zadnych (szkoda) objawow nie mam :D oprocz sniadan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co tam jest na tej stronie, to ja powinnam być w ciąży. Śluz był książkowy, plamienie różowawe było i gówno z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka Mruczurotka to może Ty w tej ciąży jednak jesteś? Skoro okres też masz jakiś taki inny niż zwykle?? No i jak sama mówisz bywają przypadki, że ten okres wystepuje. Robiłaś test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
oprocz sniadan to zn . ze nigdy nie jadlam sniadan ogolnie jestem niejadkiem :P a teraz kilka dni musze no msuze sniadanie zjesc chocby kromke chleba :D ale to nic nie znaczy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam testu w domu, bo już świrowałam non stop je robiła i teraz postanowiłam czekać na...brak okresu...:O A już mam to gdzieś! Zaraz włączam simsy, tam przynajmniej można łatwo zajść :P Wiem, ambitna gra jak na prawie trzydziestolatkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie tez juz pogubiłam z tym śluzem, ja teraz w tym cyklu mam tez sucho, i powiem szczerze ze nie pamiętam zebym wczesniej tak miała... juz sama niewiem. Ale czytałam wczoraj na jakiej stronie gdzie położna odpowiada na rózne pytania ze może byc sucho a w środku może byc wystraczająca ilośc śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zrób, jakas szansa według mnie jest :) Co do simsów to fajna gra :D A ja ide poczytać książkę, przynajmniej czas szybciej zleci. Księżyc w nowiu :) - jeśli ktoś lubi taki typ literatury to polecam :) Oprócz tego kupiłam sobie jeszcze "zaginiony symbol" i "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" :) do piątku wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×