Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Monia dolacz do nas :D my tu wszystkie sobie dopingujemy :P zapraszamy do tabelki :P kotka mruczka - ja jeszcze nie zakupilam testu chwala Bogu za to :D ale pewnie gdybym mijala apteke to bym kupila , a jak bym juz kupila to bym jak i ty zrobila :D czekam do soboty ladnie grzecznie ;) Co do farbowania dziewczyny hmmm... mysle ze mozna tylko jakies delikatne farby , bez amoniaku napewno nie zaszkodza :) tak nie mowcie hop siup :P bo co ja bym zrobila jak juz w moim wieku siewe wlosy mam :( :D milego dnia all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
witam nowa kolezanke:) dziewczyny jak samopoczucie?? te dni juz tuz,tuz...u mnie nadal sie nic nie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) samopoczucie dobrze ;) jak narazie jeszcze dwa dni i bedzie wszystko jasne :) aktualnie pije kawe i mi sie nudzi ! moze jest tu jakas kolezanka ;) i przylaczy sie do pogaduchow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko moje slawne burczenie ale rzadko :D a tak pozatym to nic zero bolow , nawet piersi nie sa uciazliwe jak zawsze przed @ ;) wogole prawie nic a nic nie bola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
czy czy czy czy - a to nie dziwne ze piersi nie bola jak zawsze?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ani troche :D jeszcze tylko 2 dni :P ale kiedy tez tak mialam ze mnie nie bolaly a okres mi sie spoznil :P a test negatywny byl moze powtorka z rozrykwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
A u mnie też cisza przed burzą:) żadnych objawów, jedynie temperatura wysoka bo 37,1C a ja oczywiście znowu jem... trzymam za Nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
mnie to nawalaja grubo hehe...ja to juz wiem na bank ze lipa, kochalam sie dzis z chlopakiem i brzuszek po tym bolal w ciazy watpie zeby tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalen1981 A u mnie też cisza przed burzą żadnych objawów, jedynie temperatura wysoka bo 37,1C a ja oczywiście znowu jem o to dobry znak temperatura wysoka :) nie chce zapeszac :P ... trzymam za Nas kciuki 16:23 [zgłoś do usunięcia] ANAAABEELL mnie to nawalaja grubo hehe...ja to juz wiem na bank ze lipa, kochalam sie dzis z chlopakiem i brzuszek po tym bolal w ciazy watpie zeby tak bylo eee tam jeszcze nie wiadomo czy lipa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Kurcze Anabel nie wiem co Ci życzyć?:) Kobitki a jaki macie śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
aaaa jakas nadzieja jest...ale wiem, ze to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ostatnim czasy mialam go malo :) wczoraj byl taki bialy jak kaszka manna , :D a dzis taki sliski normalny przezroczysty :D sorry ze tak doglebnie ale w te sluzy ja nie wierze :D rok temu myslalam ze jestem w ciazy , i napisala na kafe bo okres mi sie spoznial itd i mialam sluz ciazowy , i wiele osob go mialy , ale ten sluz to wksazywal na pojawienie sie @ mysle ze kazda przechodzi inaczej :) jedne beda mialy inne nie . Tak samo jak z bolami , mdlosciami jedna ma inna zero :) a ty jaki masz ? :D:D jak sie czujesz ? boli cie cos? piersi jak ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] ANAAABEELL aaaa jakas nadzieja jest...ale wiem, ze to bez sensu ja zycze tobie tego czego ty sobie zyczysz :) a oc by bylo jak teraz jestes nastawiona ze nic z tego nie wyszlo a tu bum :D ;) moze tak byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ja mam bialy,rzadki jak przed kazda @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
hehe a no byloby bum:) nie uwierzylabym:) a wierzycie w te bole identyczne jak na @ we wczesnej ciazy??jakie macie zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANAAABEELL hehe a no byloby bum nie uwierzylabym :D a wierzycie w te bole identyczne jak na @ we wczesnej ciazy??jakie macie zdanie na ten temat? wierze w to ze kazda kobieta jest inna i ma inny organizm , sa kobiety ktore szybko mialy objawy sa takie ktore dowiedzialy sie w 3 miesiacu ;) wszystko jest mozliwe , wiec takie bole jak przed @ jak najbardziej moga byc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
ja mam taki biały gęsty w sumie zawsze miałam śluz przed okresem, ale nie tak dużo(a może się wkręcam) a objawów żadnych tylko jedyne co to ból głowy, ale to też często się pojawia albo przed okresem albo po acha i jeszcze jedno, mój syn właśnie przechodzi ospę, i nie macie pojęcia jak to mnie męczy, kurcze boje się nie zarazić od niego(różnie to bywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
magdalen1981 - no to faktycznie obys sie nie zarazila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
hihihi bum to by był strzał w 10 tylko do pozazdroszczenia!!!!!! anabel ja miałam normalne bóle przedmiesiączkowe czyczyczy tak zgadzam się z Tobą każda kobieta jest inna.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
nooo juz tylko kilka dni...:) ale bede sie cieszyc jak ktorejs z was sie uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ciekawe ktorej sie uda :D ja to juz taka niecierpliwa jestem ;) pewnie ja tez bede sie cieszyc jesli ktorejs sie uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
kurcze ospa to jeszcze do przejścia, a półpasiec, właśnie nie dawno mój znajomy na to chorował no masakra jak on to przeszedł także strach jest no ale trudno wszystko okaże się za 2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ale smiesznie, ze wszystkie maja praktycznie ten sam termin:) a jesli moge wiedziec ile jestescie ze swoimi partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
ja 10 latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
no u mnie nie liczac przerwy to w pazdzierniku bede 2 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×