Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość ANAAABEELL
uuu 10 latek:):) niezle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a myslicie o wiesiolku ? czy testach owulacyjnych ? oraz kwasu foliowym ? u mnie w Niemczech nie ma go , ale sa witaminy . Przyznam sie szczerze ze ja aktualnie nic nie biore . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ja rowniez nic nie biore bo w sumie staran nie bylo jako takich:) jak bedzie to w sumie wpadka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nick.......... ...........ilość cykli..................data@......... magdalen1981................ 4 ............ ........ 09.05.2010 901501 - ciekawa ......... 0 ..................... 01.06.2010 ANAAABEELL....................0......................08 - 09.05.2010 czy czy czy czy .............. 0...................... 08.05.2010 monia231........................1......................9-11.05.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore kwas foliowy od 3 miesiecy lekarz zalecil skoro współzyjemy z mezem bez zabezp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och... okropny dzien dzis spac mi sie tylko chce i jem jem i jem jakby zima szla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
mi tez sie spac chce...tak sobie drzemie co chwila...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabell to tak jak i u mnie , planowane nie bylo tylko nie wiem czy u nas wiesiolek jest bo ja ogolnie malo sluzu mam ;) monia- ja tak mialam z jedzeniem ale nie na zime tylko na wiosne jadlam jadlam i bym jadla :D rok temu mi przeszlo :P a jadlam tyle co druzyna pilkarska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo sluzu tez mam ale.... naszczescie mi to nie przeszkadza:D a nop trzeba sie hamować z jedzeniem lato w koncu idzie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ja z kolei jesli mowa o sluzie plodnym mam go baaaaardzo duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
monia231 - bo ja sie tak kazdej wyppytuje heh czy Ty bedac w ciazy mialas bole miesiaczkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wy sobie radzicie z tymi kilkoma dniami niepewnosci bo mnie szlag trafia nie wiem co robic a czas jak na złosc sie dłuży. A jak plodny to tez go widac ale minimalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do 7 tygodnia nic nie wiedzialam nawet mi piersi sie nie powiekszyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabell to dobrze ze jest rozpoznawczy :P sluzik wiecie co a co do szyjki macicy znacie sie ? :P temperatury nie mierze bo szczerze powiem ze to mi za dlugo trzeba obserwowac , ale z checia od teraz bede badala szyjke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie umiem badac szyjki a temp mmierze i poki co to wiem ze owul mialam 20dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rzadko z tym sluzem plodnym bo ja go rzadkooo widuje :( dlatego pomyslalam o wiesiolku :P szybko chcialabym by byla juz sobota i by jasnosc mialam :D dluzy mi sie milosiernie i licze dni i godziny :P nie lubie czekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie moja szyjka jest otwarta i nisko ulozona to raczej powinnam dostac okres :) ale jak juz go dostane po okresie dzienne badanko przeprowadze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie az tak nie zagłebiam w to jak czytalam o NPR to az mnie glowa rozbolala za reszte dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
kiedys probowalam badac szyjke ale dalam sobie spokoj:) co doo temp. to nie nadaje sie do tego hehe kieruje sie tylko sluzem:) jak juz pisalam mam go bardzo duzo, wiec problemu nie ma:) monia231 - do 7 tyg to dosc dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze dlugo pewnie bym dalej nie wiedziala ale zaczelam plamic i groziło mi poronienie ja do lekarza a lekarz mnie do szpitala. Milo bylo cale 6 dni w szpitalu przesplam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
monia231 - uuu to nieciekawie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zapomnialam bylo minelo. Teraz moze bedzie lepiej jak sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
oby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby ale raczej nie bedzie tak kolorowo. A jak z Toba masz juz dziecko czy to starania o pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez oby sie udalo :) co do temperatury wstaje o roznych porach :( ale myslalam juz nad kupnem testow owulacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
nie...ja dziecka nie mam:) a jak juz pisalam jesli teraz bedzie to wpadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslałam tylko pewnie moj maz by widzial a nadzieji mu nie chce robic narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×