Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

to masz kiepsko ale jak wraca to mozesz nadrobic stracony czas hehe ja wiem ze mialam owulacje bo temp spadła do 36,6 a nastepny dzien juz 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Ja tylko mam nadzieję że mi się owu nie przesuneła w tym cyklu bo troszkę się w pracy zaziębiłam 3 dni temu i jestem pociągająca nosem :( No ale nigdy raczej mi się to nie zdarzyło bo @ mam raczej regularnie, średnio 30 -31 dniowy cykl. Odnośnie wróżki to ja niestety nie jestem :) Ale własnie w tym problem że byłam miesiąc temu u świetnej babki, która wróży od wielu lat i jest znana w całym województwie zach-pom. Powiedziała mi, że zajdę w tym roku ,ale dopiero na jesieni, koło pażdziernika, listopada...i dlatego jakoś nie wierzę, że teraz zafasolkuje :( Aczkolwiek inna wróżka powiedziała mi jakiś czas temu, że miesiąc MAJ będzie sprzyjający więc się okaże po 20 maja kto miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ty masz dobrze ja tam nie mam wrozki nigdzie w poblizu i raczej sie nei dowiem od niej od wczoraj co jem sniadanie to mi sie niedobrze robi (mleko i jogurt) ale juz pisalam wczesniej ze nei naleze do grona szczesliwcow ktorzy maja wszystko co chca za 1 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wszystkie mamy nadzieje ze w maju wyjdzie niech i tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Ja z tą temperaturą jakoś nie mogę dojść do ładu. To trzeba mierzyć rano zaraz po przebudzeniu, a ja różnie się budzę bo róznie mam do pracy i czasem wstaje o 7.30 , a o 8 zaczynam lekcje :P więc nie mam czasu nawet kawki w domu wypić.....więc wolę metodę obserwacji śluzu, chociaż z tym śluzem też rózne bywa....żadko kiedy mam taki książkowy przezroczysty w dni płodne, przeważnie mam mleczny nawet lekko żółtawy ale za to choler...nie ciągnący i baaardzo duuuuużo go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz a ja z mala w domku siedze to sobie moge mierzyc a sluz zawsze mam przezroczysty nawet dzien po @ ale nie jest ciagnacy sie ostatnie pare dni nie mialam a dzis juz widze rzdki bialawo zolty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
U mnie wróżek jest dużo w okolicy :P Ale chyba nie można do konca im wierzyć. Mój mążsię śmieje ze mnie bo dostalam już psychozy ciążowej. Wczoraj po stosunku leżałam 30 min robiąc świecę, a potem położyłam sobie na brzuszek buciki maluteńkie różowiutenkie, które dostałam od kuzynki po jej córeczce, na szczęście oczywiście. 25 lat, pani nauczycielka ,a taka szalona jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
burza przeszla wiec moge z wami posiedziec:) no ja wlasnie tez nigdy nie moge zaaobserwowac sluzu owulacyjnego. widze tylko bialy ale nie ciagnacy sie. w zeszlum miesiacu mialam jakis stan zapalny i bralam globulki i to bylo mniej wiecej w czasie owulacji i przez to nie moglam go wykryc. a kobietki jak to jest z ta temp? trzeba mierzyc codziennie o tej samej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana kobieta jak chce miec dziecko to do wszystkiego jest zdolna :D ja swojemu nawet nie mówie czy podejrzewam ciaze czy nie nie chce mu nadzieji zrobic a w tym cyklu czarno widze ciaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w rozpaczy jakis duł mnie dzis zlapał z ta ciaza nie chce o tym myslec ale samo tak jakos wchodzi do głowy oj kiepsko kiepsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
jak masz białawo żółty to przyjdzie @ lada dzień :( JA MAM TAK: - od końca @ do tygodnia mam taki gęsty przypominający biały ser - od 1 tyg do 2 mam białawo żółty i dużo i taki budyniowaty - od 2 tyg do 3 ( czyli okres plodności) mam mleczno- żółtawy i baaaardzo ciągnący się, w dniu owu mam białawo przezroczysty lub wcale nie mam - potem mam taki żółtawy znów lub wcale i przychodzi @ Wczoraj jak się kochaliśmy miałam rano taki ciagnący się mleczny, wieczorem w czasie stosunku zauważyłam przezroczysty i się zdziwiłam. Dziś nie mam już nawet śladu po śluzie. nie wiem co z tego będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wydaje mi sie ze trzeba wszystko w kacie zostawic sluz temp owu i skupic sie na seksie co 2 dzien i bedzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze przyjdzie lada dzien dlatego sie nie łudze na dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Monia ja też mam deprechę z tego powodu. Mój ma już 30 lat więc stary byk, a ja 25 i co jakoś nie mogę zaciążyć!!! moje koleżanki już są mamusiami 2 dzieciaczków a ja nawet 1 nie mam!!! Gadają o kaszkach, papkach, szczepionkach itp, a ja mogę sobie tylko posłuchać :( Tak bardzo pragnę mieć synusia !!!!! :(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ostatnia @ mialam 27 kwietnia cykle mam co 28- 29dni czyli dzis jest moj 11dc i ani sladu sluzu owulacyjnego a nawet nie wiem kiedy on sie pojawia bo u mnie ciezko go zauwazyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam juz synka tylko zmarł bo mial wade serca teraz mam corke ale chce miec jeszcze syna mam 24 a moj 27 lat a tez zaciazyc nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka to trzeba go wyciagnac ja tez tak robilam dlatego zostalam tylko przy mierzeniu temp. To juz zacznij sie starac o dzidzie co 2 dzien napewno trafisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
W zeszłym cyklu też kochaliśmy się 15 i 16 dnia i nie udało się, dlatego teraz nie łudzę się, że zaciążyłam. Też bym chciała co 2 się kochać z mężem ale on jest kierowcą i nie ma go przez tydzien, a potem jest tydzień i tak w kółko. Musiałabym jeżdzić z nim w trasę :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ja mam 22lata a moj 26 i tez chcemy miec dzidziusia i nie moge przestac o tym myslec. moja siostra urodzila synka w wieku 20 lat a teraz ma 25 i ma synusia i coreczke. normalnie jak widze jej dzieci to az zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie chce to sie nie ma a jak nie chcesz to szybko bedzie:P glupia polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Przykro mi Monia z powodu synka:( Do INKA LINKA- zacznij łykać wiesiołek od pierwszego dnia @. Kup w aptece sobie i łykaj 2x po 2. Śluz bedzie lepszy. Powiedz mi jaki masz dziś śluz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panny ja uciekam z mala na dwor jutro sie odezwe Milego wieczoru zycze Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
no wlasnie my sie przytulamy co drugi dzien i mam nadzieje ze sie uda:) oj monia to przykro mi z powodu straty synka. ja tez chcialabym miec synka Adasia:) bo dla corki to nie mam imienia hehe. moj mi mowi ze bez znaczenia dla niego czy to bedzie syn czy corka, wazne zeby byl dzidzius bo stwierdzil ze stary jest i chcialby byc ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj 1 syn mial na imie Milosz teraz mam Klaudie a chce miec Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
PRAGNE BARTUSIA ja dzis sluz mam bialy i nie ciagnacy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
biologia jest skomplikowana - wiem bo uczę w podstawówce :P:P I wydaje mi się że im więcej czytam i się dokształcam to jestem głupsza :( INKA LINKA jesli masz 28 dc to masz książkowo 14 dnia owulkę, wiec teoretycznie za 2 dni powinnaś mieć szczyt owu. Śluż płodny powinien się już teoretycznie pojawić. Powiedz mi brałaś wcześniej tabletki antykoncepcyjne??? Po nich często jest zjawisko suchości błony śłuzowej w pochwie i macicy, nawet po odstawieniu. Organizm potrzebuje roku żeby oczyścić się z tego świństwa. Nie polecam szczerze tabletek anty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×