Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Ja tam na sluz nie zwracam uwagi bo i tak nie jest taki jaki bym chciala by był:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w depresje zaczynam wpadac co chwilke mi sie plakac chce:(( i smutno mi jest:( poki jestem poza domem jest ok ale jka juz w domku jestesmy to zaczyna sie to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Eh z tym śluzem to zgadzam się z wami.....też nie mogę dojść do ładu !!! wczoraj miałam już suchutko a dziś znów żadki i przezroczysty. Teraz nie wiem czy owu już była czy dopiero będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
JoannaJ Dzięki za pomoc....masz podobne cykle jak ja :) przeważnie wahają się 29-31. Skoro Tobie się udało w tych dniach, które wymieniłaś, to ja myślę że może 16 dc udało mi się zaciążyć. Swoją drogą plemniki potrafią ponoć przeżyc 72 h w płodnym śłuzie więc jestem pełna nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
wiesz co wydaje mi się że codziennie to nie jest wskazane, bo osłabia plemniki...Najlepiej jest co 2 dni. Plemnik musi dojrzeć, tak gdzieś wyczytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek nie oszalejesz;) przytulajcie sie co 2 dzien i bedzie dobrzze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pocieszenie ale ja juz obsesyjnie sprawdzam sluz za kazdym razem jak jestem w toalecie, a to juz chyba jest obsesja az boje sie myslec co sie stanie jak sie nie uda......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Hej Wam trzymam za Was kciuki ja dostałam @ i wygląda na to że cykl mi się wydłużył uzupełaniam tabelkę i proszę również Was o to ...nick.......... ...........ilość cykli..................data@......... magdalen1981................ 5 ............ ........ 14.06.2010 901501 - ciekawa ......... 0 ..................... 01.06.2010 ANAAABEELL....................0......................08 - 09.05.2010 czy czy czy czy .............. 0...................... 08.05.2010 monia231........................1......................9- 11.05.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja sobie dalam spokoj narazie czworaj bylam smutna przed @ a jak przyszla to mi przeszlo wszystko Puszek to nie jest najgorsza obsesja jaka mozna miec przejdzie Ci wkoncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
ja też odpuszczam poczekam aż mi się wszystko unormuje jedynie co to będe temperature mierzyć bo to się zawsze przyda jestem poprostu psychicznie wykończona teraz relaks i tego WAM również z całego serca życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
będe śledzić Wasze postępy i Wam dopingować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalen masz w zupełnosci racje ja przy temp tez zostane. #mam kciuki za ciebie i wszystkie kobietki ktore chca miec dzidziusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
monia my mamy się o tyle dobrze że mamy już pociechy:):):) współczuje dziewczyną, które nie posiadają tych małych istotek, które dają tyle emocji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nick.......... ...........ilość cykli...............data@......... magdalen1981................ 5 ............ .........14.06.2010 901501 - ciekawa ......... ..0 .....................01.06.2010 ANAAABEELL...................0......................08 - 09.05.2010 czy czy czy czy .............0......................08.05.2010 monia231......................1......................9- 11.05.2010 Puszek666.....................1.....................29.05.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
dopisuje sie:) ...nick.......... ...........ilość cykli..................data@......... magdalen1981................ 5 ............ ........ 14.06.2010 901501 - ciekawa ......... 0 ..................... 01.06.2010 ANAAABEELL....................0......................08 - 09.05.2010 czy czy czy czy .............. 0...................... 08.05.2010 monia231........................1......................9- 11.05.2010 inka linka........................1.......................25.05.2010 ja rowniez wrzucam na luz. co ma byc to bedzie:) chociaz nad domem dzis lataly bociany i przyszla tesciowa sie smieje ze moze los w koncu przyniesie jej upragnionego wnuczka/wnuczke hehe.pozdrawiam wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz mamy a wy tez sie doczekacie nic na sile na wszystko ma swoj czas. na moje malenstwo tez mam nadzieje przyjdzie czas byle nie za dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatnio jechalam na wycieczke to sie za bocianami rozgladalam a jeden nam nad autem latał i d... z tego wyszla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
inka musisz dopisać się do tej tabelki od puszek bo w twojej jej nie ma , trzeba się dopisywać i zmieniać w tej najbardziej aktualnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy czy a mowilam nie ma co sie podłamywac tylko trzeba czakac niestety jak na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie ...nick.......... ...........ilość cykli..................data@......... magdalen1981................ 5 ............ ........ 14.06.2010 901501 - ciekawa ......... 0 ..................... 01.06.2010 ANAAABEELL....................0......................08 - 09.05.2010 czy czy czy czy .............. 1...................... 06.06.2010 monia231........................1......................9- 11.05.2010 inka linka........................1.......................25.05.2 010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak mam ze szybko sie z kolan podnosze jak cos mi sie nie udaje;) co nas nie zabije to nas wzmocni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nick.......... ...........ilość cykli..................data@......... magdalen1981................ 5 ............ ........ 14.06.2010 901501 - ciekawa ......... 0 ..................... 01.06.2010 ANAAABEELL....................0......................08 - 09.05.2010 czy czy czy czy .............. 1...................... 06.06.2010 monia231........................1......................14.06.2010 inka linka........................1.......................25.05.2 010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom :D teraz nie bedzie sie zmuluj :P bedziemy celowac nie 2 dni przed (oczywiscie tez ) ale i w i dni po :P:D by sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×