Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

W zasadzie objawów ciąży nie mam raczej. W poniedziałek miałam jakieś dziwne skurcze brzucha ( 3 dni po stosunku). Nie mogłam chodzić bo tak mnie kuło coś w dole brzucha.Wcześniej nigdy tak nie miałam raczej. Wzięłam no spę i przeszło. A dziś rano też mnie tak trochę brzuch w dole pobolewał jak na @, ale potem samo przeszło....Poza tym nie zauważyłam nic szczególnego. Czasem mnie coś tam zakłuje w dole brzucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka wiesz moja kolezanka cala ciaze pila i palila i synek zdrowy sie urodzil ale nie kazdemu sie tak moze udac. Zreszta na poczatku ciazy zaraz odrzuca od papierosow ja tak mialam i jak je czulam to wymiotowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne, palic w ciazy !!! niektore kobiety nie potrafia docenic tego co maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ja kiedys mialam co 25-28dni teraz mam 28-29 takze tez troche mi sie wydluzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze to takie dziewczyny (nie obrazajac zadnej z was) ktore wpadaja i nei zbyt im to na reke jest albo to kolejne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już Ci się nie powinna skrócić. W sumie wolałabym mieć krótszy cykl, taki 26-27 dni, a ja mam 30-31 wrrrrr. I zawsze muszę dłużej czekać na te płodne dni.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
fakt faktem ze miala wtedy 18lat no ale przeciez w tym wieku juz jakis rozum jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 lata temu lezala ze mna dziewczyna na juz miala skurcze za 15 min poszla do porodu a w miedzy czasie paliła w ubikacji nic tylko zyczyc zdrowia dzidziusiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja też od razu papierochy wek jak się dowiem o ciąży :) Kumpela mnie ciągnie dziś na aerobik, kurdę nie wiem czy powinnam, chyba nie zaszkodzi to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz oderwiesz sie troszke sport jest jak najbardziej wskazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie z nerwów paliła, wiem po sobie że jak mnie dzieciaki wkurzą w szkole to muszę zapalić w pokoju nauczycielskim bo muszę jakoś odreagować wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale ja się boję że jak będę skakać tam na tym aerobiku to się to jajeczko świeżo co zagnieżdzone jeszcze poroni.......Chociaż mam znajomą która do 3 miesiąca nie wiedziałą że jest w ciąży i akurat w tym czasie mieli remont i meble nosiła i nie poroniła więc chyba mi nie zaszkodzi jak sobie trochę nogą pomacham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie powinno zaszkodzic ale jak masz sie bac to lepiej nie idz tylko posiedz sobie w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
a na solarium mozna chodzic czy sie nie powinno? wiem jak to jest w ciazy ale nie wiem jak z tym zaplodnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to chyba powinnam żyć normalnie do 20 maja i nie myśleć wcale o tym. Oki ja uciekam już kobitki, trzymajcie się.... Może do jutra zaobserwuje jakieś objawy to wam napiszę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
poszlam 2 razy przed dniami plodnymi teraz wlasnie boje sie pojsc. poczekam do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka ja nie wiem czy szkodzi czy nie ale dla pewnosci i bezpieczenstwa fasolki poczekaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
pewnie ze poczekam w lipcu mam 2 wesela. pierwsze jest 2 czy 3 lipca i jestem druchna az sie boje gdy bede w ciazy i bede miala wtedy mdlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoim slubie bylam w 6 miesiacu i jak stalam to musialam usiasc bo bym zemdllala a ksiadz sie pytal czy wody nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
kurcze DRUHNA:) ale byka strzelilam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
wlasnie kurcze jak w razie bym byla w ciazy to chyba lepiej zrezygnowac z takiego przywileju bo sama sie boje co moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja nie bylam w takiej sytuacji jak sama wolisz ja bym tam podjeła wyzwanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zrezygnowala, dla dziecka WSZYSTKO! Z ciekawosci zmierzylam sobie temperature i mam 35,8 wiec raczej w ciazy nie jestem bo w ciazy ma sie podwyzszona ok 37 stopni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
moze masz racje:) poki co musze wyluzowac bo za bardzo sie nakrecam. tak jakbym juz w tej ciazy byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×