Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzywy nochal kaśki

OPERACJA NOSA - do poprawki, jak, co poradźcie

Polecane posty

Gość krzywy nochal kaśki

Miałam tydzien temu rhinoplastykę czyli operację nosa. Po zdjęciu gipsu okazało się, że nie jest on zgpdny z moimi oczekiwaniami. Jestem zdruzgotana, bo jest taki sam duzi i grabaty, tyle, ze garb jest mniejszy. Proszę mi poradzić czy można do tego samego chirurga dokonywac korekty jego zabiegu nie płacąc za to? Zabueg kosztował bagatela 7.000 zł. Proszę o rady, pilnie potrzebuję pomocy. k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
hejka nie panikuj narazie nosek masz spuchniety poczekaj tak z 7 mcy bo ma szanse dojsc do siebie Ja mam tez problem ale raczej gorszy ROzumiem twoje obawy ale jesli nie jest duzo mniejszy to moze dojdzie ja kochana zaplacilam 11 tysiecy chcialam krotszy nosek a OKAZALO SIE ZE JEST POGRUBIONY OKROPNIE MAM DZIURKI NIE ROWNE NA INNYM POZIOMIE A CZUBEK OKRAGLY KARTOFLOWATY BYLAM LADNIEJSZA PRZED WIEM CZEKA MNIE POPRAWKA BO MI TEN NOS ZTCIE RUJNUJE DOKTOR CI BEDZIE KAZAL CZEKAC JAK PO OPERACJI BEDZIESZ TA 11MCY WTEDY BEDZIE MOWA O POPRAWCE JA MIALAM 8 MCY TEMU OPERACJE OD TAMTEJ PORY MAM DOLA A DO TEGO WSZYSCY ZGADZAJA SIE ZE LEKARZOM MOJ NOS NIE WYSZEDL WOGOLE CO SPRAWILO ZE JESTEM TYM ZALAMANA INNI LEKARZE ZA KOREKTE PO KIMS CHCA PODWOJNE KWOTY IDZ DO TEGO SAMEGO MUSI POPRAWIC DAJ mi znac ok?Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka z krzywym nachalem
kochana świnko... jak ja mam mu to powiedzieć? Prosze poradź mi, ja też jestem zdesperowana :(, Bardzo mi Ciebie żal, jestesmy w tej samej sytuacji..... powiedz mi tylko jak ja mam mu to powiedzieć? Czy zrobi mi to za darmo :(? buziaczki słońce i odpisz mi jak znajdziesz troszkę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka z krzywym nochalem
świnko -> to fakt mam jeszcze napuchniety nos, ale wiesz to widać, że jest orli, spillowal i pozostawil garba jako tzw fałde fizjologiczna. Boje sie ze mi powie kolejne 7 tysiecy :( nos wcale nie pasuje do mojej buzi. Ok 11 miesiecy moge go nosic, bo troszeczke jest lepiej, ale to nie to! a jak powie, ze inaczej sie nie dało? doradz cos kochana :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanwitalia
Jak co to mogę polecić mojego lekarza dr Skupin z Poznania. Operację miałam w październiku i jestem bardzo zadowolona. Mialam duży nos, taki kartofel a teraz mam mniejszy zgrabny taki pasujący do mojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka z krzywym nachalem
sanwitalia -> jesteś reklamującą a nie pacjentką, poza tym pytałam swnikę, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka z krzywym nachalem
halo? czy ktos mi pomoże w powyższej kwestii?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
Droga Kasiu zrobi Ci poprawke darmowa mnie tez to czeka Czasem mysle ze bylam naiwna myslalam ze operacja mnie uszczesliwi a tu prosze tylko zmartwienia Rozumiem Cie doskonale ja chce aby mi poprawil ten nos paskudny chce miec szczuply i dluzszy a nie dziurki takie widoczne Ciesze sie ze pytasz mnie o rade to mile Nadal nie mam pojecia jak do cholery wogole to jest mozliwe komus tak zycie zrujnowac przeciez powinni nam pomagac z walka z kompleksami bo po to tam sie wlasnie udalysmy w dodatku to nie byla decyzja podjeta w 5 minut TERAZ tylko napisz email do kliniki tak za 2mce opisz jak sie czujesz jak na gorsze to zmienilo Twoje zycie itd zeby wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
absolutnie nie plac nic z tego poszlas tam miala byc 1 operacja nosa to jemu nie wyszlo NIE podoba Ci sie nos to nie jest Twoj wybryk on nie pasuje do Twojej buzi tak jak moj nos LEKARZ NIE WYKONAL POPRAWNIE SWOJEJ PRACY WIEC NIECH POPRAWIA I TYLE Pamietaj beda nami manipulowac ale wez pod uwage ze zarabiaja ok50tysiecy dziennie a nawet duuuuuzo wiecej wiec nie zbiednieja jak poprawia swoja spartaczona prace Ja kochana jestem teraz bardzo silna i nie popuszcze tego Tyle miesiecy wylanych lez unikania spotkan ze znajomymi bo juz dosyc mialam pytan na temat ze jak taki lekarz mogl mi to zrobic itp Nadal sie maluje oczywiscie ale nosa nie zatuszuje PRZYKRO MI KOCHANA ZE TEZ TAK SIE CZUJESZ BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
IDZIEMY NA POPRAWKI i juz niech nam zrobia takie noski jakie powinnysmy miec Jak tam samopoczucie???????SORKA ZE TAK DLUGO NIE ODPISYWALAM pisz bede zagladac kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
juz nie mowie o tym ze po operacji mialam wrazenie ze nos mi na boki sie przemieszczal jak glowa bardziej ruszalam i cala to przygoda nie byla fajna setony okropne to bylo i szwy tez wszystko by sie jednak oplacalo gdybysmy teraz byly szczesliwe z rezultatu a tu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka z krzywym nachalem
hej swinko. Teraz dopiero zajrzałam na topik. Tak mi jest przykro z twojego powodu... bo na pewno masz gorzej ode mnie. Widzisz moj nos nie jest tragiczny, da sie z nim zyc, ale nie mam zielonego pojecia dlaczego on mi go nie pomniejszyl tylko zostawil takiego duzego kartofla :(. Wygladam ładniej niz przedtem to na pewno, ale to nie byl taki efekt o jakim myslalam, Ja mam taki charakter ze szybko sie godze, ale nie wiem czy dam rade.. nie wiem jak mu to powiedziec. W kazdym razie spróbuje.zagladaj i trzymaj sie swnko, pisz, ja zawsze bede tu zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
ciesze sie ze ma mnie kto wysluchac dziekuje Ci bo w domu to sie juz nasluchali a i kolezankom sie pewnie nie chce na ten temat dyskutowac bo ile mozna ????Ciesze sie ze ladniej wygladasz po operacji chociaz nie do konca wyglada jak powinno Poczekaj za kilka mcy jak nie poprawi sie to powiedz to lekarzowi Bo naprawde szkoda gdybys to trzymala w sobie kochana Tez nie wiem czemu Tobie nie zrobil tak jak bys chciala Przeciez sa ludzie po operacjach ktorzy sie niezmiernie ciesza prawda?Buziaczki i milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
poczekaj az opuchlizna troche zejdzie potem mu powiedz ze myslalas ze ci nosek zmniejszy bardziej i nie bedzie mial garbka Zobaczymy co Ci powie zaplacilas duuuuuuzo pieniazkow nalezy Ci sie piekny nosek mi tez!!!Nigdy nie myslalam ze tak moze byc po operacji upiekszajacej he he BRAK MI SLOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gengraa
nie ma to jak beznadziejna reklama na forach i gadania o lekarzach cudotwórcach... po prrostu porazka! kacha, nie przejmuj się - opuchlizna powinna Ci zejśc i mam nadzieje ze bedzie lepiej.. pamietaj, aby domagac się swoich praw - dostałaś jakiś pargon/rachunek po zabiegu? to podstawowy element reklamacji głowa do góry dziewczyno! mój nos tez na początku nie byl ideałem. ale minęły dwa miesiace i jest naprawde ok! pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka z krzywym nachalem
cześc dziewczynki. Wlasnie bylam u mojego chirurga, powiedział, w zasadzie sam mi zaproponowal ściagniecie tego mini garbka... bo nos tako taki mam prosty, ale lekko mam sfałdowany i xle się z tym czuje. Powiedział, ze widzimy sie za 8 miesiecy na poprawce. Jestem szczesliwsza. Nie mam wypisu, bede u niego za miesiac, wtedy wezme sobie wypis ze szpitala. Mysle, ze mnie nie oszuka. Szkoda, ze drugi raz bede musiala sobie rozpłatac nos, ale wiecie jak to ma wygladac zebysmy były szczesliwe, a nie chodzily z miną, jaka to nie udana operacje przeszłysmy... lekarz powiedzial, ze skoro go nie akceptuje, to poprawimy. Swnika co u Ciebie złotko? To widzisz czeka nas poprwka, w sumie to lepiej niz tak życ jak do tej pory. Do poprzedniczki - > tak ciagle sie pisze o lekarzach "cudotwórcach, a to są tylko ludzie". Ja nie powiem, ze tak super nie wyszło jak u swinki, bo wyszło, jest lepiej niż przedtem, ale to nie jest rezultat prostujący moj kompleks całkowicie. Ktos powie, Ty durna babo! I czego jeszcze chcesz... bo ludzie z prostymi nosami, nigdy nie zrozumieją ludzi z kompleksami, bo to siedzi w głowie, to nawet zakrada na kompleks bardziej psychiczny, ja sobie z tego zdaje sprawe.,To tak jak syty nie zrozumie głodnego i na odwrót. Piszcie dziewczynki, a swinko, nikt Ciebie nie zrozumie tak dobrze jak osoba w podobnej sytuacji. Trzymaj się dzielnie i pisz, ja tu będę zaglądać. jak Ci coś leży na serduchu, choć powspierajmy się!!!!! Buziaczki miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
wspaniale!!!!Tak sie ciesze ze tam bylas i rozmawialas i ze zrobi poprawke ja wyslalam maila i tez sie tam udam Mam udowodnic ze jestem tym zalamana to mi zrobi poprawke a ja wystarczy ze tam pojade to sam sie przekona Wiem ze zrobi mi bo inaczej poprostu sie nie da nawet jakby mial to byc implant wzdluz to i tak chce i koniec Dzis nawet mam fajny dzionek Mile bo zazwyczaj nie mam to przez ten nos!Lece zjesc obiadek buziaczki SZkoda tylko ze nam za 1rwszym razem nie wyszlo Ja tez czytalam komentarze dziewczyn fakt nos powinien dojsc do siebie po kilku mcach ale jak poprawy nie bylo to wtedy juz wiedzialam ze cos nie wyszlo a co do tej kolezanki ktora tez odpisala to sie ciesze ze Jej wyszedl nosek BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniiia
widze, że nie jestem sama. Ja jestem po poprawce. Początkowo miałam usuwany garb, skracany nos, obnizany grzbiet poprzez łamanie kości i prostowanie przegrody (nos skrecał w prawo). Koszt 9 000 zł. Po operacji zapadł mi sie grzbiet nosa - wygladało to naprawdę kiepsko a do tego nos bez zmian skręcał w prawo. Po 6 miesiącach na wizycie kontrolnej lekarz sam przyznał, ze konieczna będzie poprawka. Zapłaciłam tylko za anestezjologa 1 500 zł. Poprawkę miałam robiona 3 tyg temu (rekonstrukcja grzbietu poprzez przeszczep chrzastki oraz prostowanie przegrody). Przegroda faktycznie jest już prosta, ale za to zrobił mi się garb. I to nie na części chrzęstnej, która była przeszczepiana, tylko kostnej. Nie mam pojęcia dlaczego ten garb mi się pojawił... Czy jest szansa, ze on się wchłonie? Trzeciej operacji nie zniosę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska90
aaaniiia jesteś krótko po operacji, więc takie rzeczy jak opisujesz mogą mieć miejsce. Myślę, że garb się wchłonie. Ja też jestem 3 tygodnie po operacji i z moim nosem dzieją się różne rzeczy. Raz jest zadarty i jak kartofel, innym razem jest za bardzo "zrośnięty z czołem". Biorę rutinacea i aescin i to zdecydowanie zmniejsza obrzęk. Bądź dzielna, mam nadzieję, że teraz wszystko będzie dobrze. U kogo miałaś operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniiia
Dzieki za słowa otuchy. Te nerwy stąd, że to już druga operacja. Poprzednim razem z kazdym dniem nos wyglądał coraz gorzej tzn. to zapadniecie grzbietu w części kostnej powiekszało sie z dnia na dzień i tak zostało a część chrzestna tak dla kontrastu stawała się coraz wieksza kulką :) Wyglądało to koszmarnie. Operację robiłam w Warszawie u dr Sz. Ma on dobre opinie, więc wydaje mi sie, że wynik operacji w 50% to cecha osobnicza. Na mnie widocznie gorzej się goi i może lekarz miał gorszy dzień.. :) Widziałam w klinice dziewczyny z jego nosami i naprawdę wyglądały super. Teraz tylko marzę o wchłonieciu się tego garbka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniiia
Niestety garb się powiększał, powiekszał i nie zniknął :( Okazało sie, że przeszczep się przemiescił i czeka mnie trzecia poeracja czyli druga poprawka. W dodatku nos mi sie przekszywił tym razem na stronę lewą - żartowniś ;) Już za miesiąc mam korektę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30 stce
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taz mam taki problem mailam operacje prostowania nosa i sciecia tego okropnego garba jak nos byl napuchniety to garba nie bylo a teraz zeszla opuchlizna i jest garb juz nie taki duzy ale jest a nie po to dawalam tyle kasy bo 8tys zeby nie miec idealnego nosa jestem zla i niewiem jak to powiedzie chirurgowi ze chce poprawke jestem pewna ze cos wymysli zeby jej nierobic np ze sie go juz dalej spilowac nie da bo nos sie zapadnie czy cos w tym stylu.Przeciez po to biora kase i maja taki zawód zeby to dobrze robic a nie partaczyc w takich zawodach niemoga byc pomylki wiec jesli sie do tego nienadaja to po co w tym pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te nosy figle robią
Czemu przed op wszyscy zachwalają,a potem taka dupa... jak mam jakies kosteczki po nosie -takie garbki,krzywa przegrodę i wgłębienia... poprawka nic nie pomogła...już dość tego...a miał być tak pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 nosy na 10
się nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mówiłam
operacja nosa to ściema, kilka miesięcy temu opisałam swoje spostrzeżenia, ale widocznie nie do wszystkich dotarły. Generalnie dla mnie operacje plastyczne są głupotą, zastanówcie się , czy jest sens ryzykować zdrowiem, a nawet życiem "piękny" wygląd? A jakie będziemy niestety nie wiadomo, czy operacja nam pomoże czy oszpeci. Więc gdzie jest sens takich zabiegów? Jeszcze nie raz usłyszymy o oszpeconych osobach szukających pomocy, niestety odwrotu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operacja/
Czuję się osobą poszkowdowaną przez tak zwane jak tu o nich piszą zakłamane naciągaczki , niestety zignorowanie postów innej pacjentki skończyło się dla mnie powtórną operacją za pewien czas. Na pewno poprawka odbędzie się u kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola 303
Cześć. Piszcie o partaczach , aby ostrzec innych. Nie dajmy tym niby lekarzom naiwnych pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i tak nic nie pomoże
z operacji będzie korzysta okreslona grupa społeczna. Może tak ci co nas "upiekszają" zastanowiliby się na naszym życiem, bo są po to, żeby ratować nam zdrowie i życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczyłoby mówić
prawdziwe informacje o komplikacjach a ludzie przejrzeliby na oczy w co się pakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×