Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzywy nochal kaśki

OPERACJA NOSA - do poprawki, jak, co poradźcie

Polecane posty

Gość Smarkula lula
Tak to nic nie da bo nie ma takiego pojęcia partacz....jakaś dziewczyna z tego forum operowała się u Szczyta-niby taka gwiazda...to tak jak z tym Sankowskim...swojego czasu naprawił jakiś nos takiemu chłopakowi co to nawet w swojej książce opisał i też wcisł się do telewizji...to wszyscy tam chodzili..teraz taka sama sytuacja jeste z tym Szczytem...gdyby nie robuł pomyłek to dziewczyna nie miałaby zapadniętego nosa i 2 poprawek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc odradzajcie
szkoda życia, ja po kerekcie nosa postarzałam się z 10 lat, stres i zmartwienia robią swoje. Piszcie opinie o lekarzach i dokładnie opisujcie swoje powikłania. Co to za zbieg skoro sześc razy się uda a cztery nie, a może i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obowiazkowo
czy za korekte sie placi? ja mam nos do poprawki I zastanawiam sie czy bede musiala placic jeszcze raz. zosta mi maly garb, niby nos wyglada lepiej ale za tyle pieniedzy moglbybyc prosty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lekturę na wieczór - Kodeks-Etyki-Lekarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajadam
TO NIC NIE DA. DZISIAJ LECIAL PROGRAM NA POLSAT O GODZ.19.30 ''Panstwo w panstwie'' gdzie matka malego chlopca sadzi sie juz 5 lat, a winnych dalej nie wskazano. Chodzilo o intubacje i uszkodzenie krtani malego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morał z tego taki, nie zaczynać zabawy z tą dziedziną ! Rozumiem kiedy zagraża naszemu zdrowiu, życiu, ale tylko po to, że mamy taki kaprys! Tym bardziej, że możemy tylko sobie zaszkodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaCiark
chyba nie zawsze trzeba sobie zaszkodzić operacją, ale niestety takie niebezpieczeństwo również jest ;- ( mnie się udało i życzę Wam abyście też były ostatecznie zadowolone. nie traćcie wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, chyba na TVN Style (nie pamiętam) lekarz - chirurg plastyk, a więc ktoś komu najbardziej zależy na pacjentach powiedział : "...ludzie, jeśli macie nosy nie odbiegające od normy, nie rażące nadmiernie swoim nienaturalnym kształtem, czy rozmiarem - zostawcie je w spokoju...". Trzeba dbac o siebie - to bezdyskusyjne - tak, aby czuc się dobrze z samym sobą (zdrowie to podstawa), a resztę zaakceptowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kolejny watek tego psychola - niesi . w watku o nosach juz nikt z nia nie gada to zaklada inne watki. dyrekcja kafeterii powinna zrobic wreszcie porzadek z tym psycholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego wątku tez nie założyłam! Nie widzę nic złego w tym i w tamtym wątku, polecam ludziom po nieudanych zabiegach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość :(
Psychol zawsze będzie we wszystkich widział psychola,niestety tak to, jest - udowodnione naukowo:) Niesiu, nie przejmuj sie tym byle kim,pisz masz takie prawo,a my przy okazji segregujemy lekarzy na dobrych,dostatecznych i nieudaczników.:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesia, z beauty cie wykurzyli, chyba piecdziesiaty twoj nick tam zalozylas ( najpierw byla niesia1, potem karolcia mala, i tak z piecdziesiat tych nickow) i pisalas te same bzdury pod kazdym z nickow. banuja cie a ty i tak tam jakos wlazisz, uda ci sie napisac tam pare postow, skapna sie , ze to jebnieta niesia i wypad. i tak na okraglo. masakra z toba normalnie, bo nic tymi twoimi glupkowatymi wpisami nie wnosisz, tylko narazasz forum na wieksze koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - do gościa, dziękuję za wsparcie, cieszę się, że są na tym świecie ludzie dobrego serca. Forum o którym piszesz, na początku myślałam, że rzeczywiście można dowiedzieć się dużo ciekawych informacji. Ale tak jak po czasie dowiedziałam się o komplikacjach po korekcie nosa, to tak w pore zorientowałam się, że nic mądrego nie dowiem się z tych waszych wpisów. pozdrawiam zespół moderatorów i proponuję rzetelnie weryfikować użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na forum beauty na szczescie rzetelnie weryfikuja uzytkownikow, dlatego na takich jak ty nie ma tam miejsca :D tam jest masa ludzi po mniej lub bardziej udanych operacjach, posty poparte fotami na biezaco i nazwiska lekarzy operujacych. jak ktos szuka lekarza do poprawki nosa, bez problemu go tam znajdzie a ty w kolko to samo walkujesz ze niby szukasz kogos do jakiejs poprawki a przeciez nic sobie nie operowalas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
A ty czego tu szukasz, spadaj stąd kobieto i nie zaśmiecaj nam wątku. Jesteś tu niechciana,dlaczego włazisz z buciorami w czyjeś życie. Jeżeli niesia pisze o powikłaniach i nieudanej operacji to tak musiało być, każdy mam prawo pisać o swojej tragedii nawet tysiąc razy i szukać rady, wsparcia, a takim jak ty nic do tego, więc wypad stąd i to już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego moderator beauty pisze na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tam jest nieciekawie, więc czasami wpadają podyskutować z kafeteriankami. Ale dlaczego wyzywają i coś tam mówią o jakiś pieniądzach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie moderator pisze tylko jedna z uzytkowniczek beauty matole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta użytkowniczka i wie o jakiś kosztach? To co chwalicie się na forum wydatkami? czym jeszcze się chwalicie? Może dane użytkowniczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///GEB
niesiu kiedy ty odpoczywasz bidoku ??? caly dzien i noc na necie siedzisz ???:d.d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -niesia1
Nie moge zasnac, swedzi mnie mala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wpisy są zaczernione, ktoś się dobrze bawi podpisując się moim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badzo dobrze sankowski
potem depresje i zniszczone zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc;
W sumie powiedzial na youtubie jak to wyglada :O ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin nos tragedia

Odradzam Skupina - zniszczył mój nos i moją twarz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×