Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka2238

qlaira-tabletki typu portfelik

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny! Czesto piszecie, ze macie plamienia. Mi moj lekarz powiedział, ze przy Qlairze to normalne, dlatego zeby ich uniknąć tabletki trzeba przyjmować z dokładnością CO DO GODZINY. Oczywiscie zeby była zachowana skuteczność antykoncepcyjna mozna sie spoznić nawet do tych 12h, jednak zeby uniknąć plamien trzeba tabletki przyjmować o stałej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do aga41 ja tez brałam Q ale tylko 1,5 roku,bo zaczęłam tyć i puchnąć.Lekarz kazał odstawic izałożyc Mirene.Lat mam 45 więc pomyślałam,żezaryzykuję. Mirenę mam założóną 3 tygodnie i jest super.Narazie! Cycki nic nie bolą jak przy Q i waga powolutku spada.Zaryzykuj,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Qlaira od osiemnastu dni, przepisano mi od razu po łyzeczkowaniu macicy. Od czwartej tabletki mam plamienia, które swobodnie przeszły w coraz mocniejsze krwawienia, ginekolożka stwierdziła, że mam czekac i zacząć potem drugie opakowanie. Troszkę mnie niepokoi taka beztroska lekarzy, krwawie na tych tabletkach cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć,biorę Q.już 4 opakowanie,przy pierwszym pojawiło się plamienie 3 dniowe,raz było normalne krwawienie b.skąpe,potem nie było ich więcej,też kupowałam testy,ale nie jestem w ciąży.Niestety po 2 opakow.zaczęłam przybierać na wadze i teraz też brzuch jest nabrzmiały,jedyny plus to to,że piersi się powiększyły. Wolałabym zmienic na coś co działa przez dłużej niż 12godzin,czyli coś bardziej pewnego,no i ta waga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka1989
Chce może ktoś z Was sprzedać opakowanie Qlaira ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka1989
Proszę o kontakt na mejla agatusia1664@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki zawierają ogromną ilość hormonów. Też na nich plamiłam przez cały miesiąc. Gdy zmieniłam ginekologa, ten nowy złapał się za głowę jak mu powiedziałam co stosuję. Powiedział, że to tabletki dla pań przed menopauzą. Zmieniłam na najprostsze i duuuuuuuużo tańsze - CILEST - i nie miałam żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu przed menopauza ?to po co lekarze przepisuja je mlodym dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia87777
ja tez mialam straszne krwawienia i plamienia po qlairze a mam 24 lata wiec chyba rzeczywiscie to dla starszych kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja chyba tez zastanowie sie nad zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasko
hej,stosuje Qlaire od roku.od czasu do czasu mam plemienia, ale takie ze wystarcza mi wkładki. ginekolog-endokrynolog podkreśla,ze nie ma przy tych tabletkach okresu.NIe trzeba sie martwić tym,to po prostu wynik tego,ze nie ma sie co zluszczac! Cieżko mi było znaleść odpowiednie tabletki gdyż mam niedoczynnością tarczycy.Te są trafione w punkt.w przeciągu pół roku schudłam 8 kg.Nie odchudzając sie. Tabletki te polecane są także osoba w okresie menopauzy ponieważ są delikatne i zawierają NATURALNY ESTROGEN,to nowa generacja tabletek nie ingeruje tak w układ hormonalny kobiety.Polecam mimo wysokiej ceny(50zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasko
Ponieważ kobiety w okresie menopauzy nie są już zdrowe,ginekolodzy by przygasic trochę burze hormonow(zmęczenie,poty,wypadanie włosów)przypisują te tabletki bo są w dużej części naturalne! bardzo dobry profesor ginekolog-endokrynolog podkreśla to za każdym razem jak pytam go o te tabletki.Jesli Wam nie odpowiadaj to oznacza,ze są złe dobrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasko
One są trojskladnikowe +2 tabletki placebo.Wszystkie tabletki należy dobrać indywidualnie.one ze względu na różnorodność składników uwalniają dawkę hormonu zależnie od dnia cyklu.Jesli Wasze organizmy maja zbyt duża ilośc danego hormonu a wy poprzez tabletkę jeszcze ja zwiększanie to dlatego organizm wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaRysia
Witajcie Mam 44 lata, tabletkę stosuję od 22-go roku życia z przerwami i zmianami. Od zeszłej soboty zaczęłam przygodę z Qlairą i chyba nie jestem zadowolona... Bóle głowy już od drugiego dnia. Za to nie kończy mi się okres - dziś 9-ty dzień. Troszkę ćmią mnie jajniki, jak przed okresem i od wczoraj mam wrażliwe i bolesne piersi. Zdaję sobie sprawę, że krótko przyjmuję ten środek, ale w życiu nie miałam okresu ponad tydzień, a w młodości zdarzały się długie, obfite i bolesne. Nie jestem osobą zrażającą się od ręki, ale ten przedłużający się okres jest dość uciążliwy... Dotąd, za wyjątkiem Cilestu, tabletki nie dawały u mnie żadnych skutków ubocznych. Przeszłam przez Triqilar, Cilest, Minutel (długo brany), Novinette. Qlaira polecana jest dla kobiet w moim wieku, ale zdaję sobie sprawę, że lekarz przepisuje to, co podsunie przedstawiciel medyczny, odpowiednio to "rekomendując"... Liczyłam jednak, że to rzeczywiście będzie tabletka dla mnie, skoro przez ponad 20 lat wszystkie środki tolerowałam doskonale. Przełknęłabym te bóle głowy, gdyby nie ten okres... Z czasem miał być mniejszy, a tymczasem męczy mnie 1,5 tygodnia i końca nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was miała po tych tabletkach częste uczucie głodu. Częste tzn co jakieś dwie godziny ssanie w żołądku z głodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupie 2-3 opak. pauliska_91@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, biorę Qlairę około 1.5 roku, bo pod wieloma względami mi odpowiadała - nie mam plamień,a okres tez mam zwykle nie dłużej niż 1 dzień. Odkąd zażywam Q. przytyłam (8kg) ale nie jest to problem bo wcześniej byłam strasznie szczupła, najbardziej uciążliwe są dla mnie bóle głowy (migreny) nawet silne leki na receptę nie pomagają i coraz mniejsza ochota na seks - właściwie wstręt do seksu, zastanawiam się nad zmianą na Ovulastan forte bo i cena przystępniejsza.... Co sądzicie, dajcie proszę znać jeśli któraś z Was brała Ovulastan Forte albo Lesine...z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9_alicja_7
Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami.Dzisiaj biorę 22 tabletkę z pierwszego opakowania i bardzo mi odpowiadają, nie przytyłam a wręcz schudłam, poza tym prawą pierś zawsze miałam mniejszą od lewej i teraz mi się wyrównały, myślę, że to dzięki Q :) Wcześniej miałam bardzo częste plamienia, a teraz nic :) Myślę, że organizm każdej z nas inaczej reaguje :) Wg mnie są bardzo dobre, niestety minusem jest ich cena :/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam miłe Panie. Mam pytanie - po raz pierwszy przepisano mi tabletki qlaira - dotychczas nie brałam żadnych, ale wykryto u mnie endometriozę i lekarz zalecił mi ich przyjmowanie przez min 3 miesiące. Jednakże zalecił zażywać od 3 do 24 tabletki włącznie, resztę pominąć i znów zacząć od 3 tabletki i do 24. W ulotce pisze jednak inaczej, iż należy je brać od pierwszego dnia miesiączki ( a ja mam ją dopiero za 12 dni) a on kazał zacząć brać już dziś. Czy zatem powinnam posłuchać zaleceń lekarze czy zaczekać do miesiączki i zacząć przyjmować zgodnie z ulotką ? dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro lekarz mowi bys brala tabletki inaczej niz zalecono w ulotce to zapytaj innego lekarza. Ja jestem przy 18 tabletce z pierwszego opakowania. wlasciwie to moje pierwsze tabletki. Kiedys 20 lat temu bralam Marwelon i musialam przerwac bo migreny byly okropne. Teraz nie mam jak narazie zadnych skutkow ubocznych. no moze przytylam dwa kg ale to chyba dlatego ze piersi urosly. Mialam B/C zaleznie od cyklu a teraz caly czas utrzymuje sie wielkie C. Mam 40 lat ale wygladam na conajmniej 5 mniej(oczywiscie nie jest to zwiazane z tabletkami) mimo tego mam sucha skore a przy tych tabletkach podobno skóra sie poprawia. Jedyne co mnie martwi to napisane w ulotce ze moga byc problemy zakrzepowe. Ja ogolnie mam problem z krazeniem i wlasnie tego sie obawiam. Rozmawialam jeszczec z lekarzem ktory mnie uspokajal , powiedzial ze hormony w nich sa bardzo zblizone do naturalnuch. Zastanawiam sie nad spirala bez hormonow ale ten duzy, sterczacy biuscik mnie powstrzymuje. Niedlugo jeszcze ide na wizyte do innego lekarza zobaczyny co powie, poza tym musze zrobic badania na krzepliwosc by sie nie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiam
Ja na Qlairi mam zupełnie inny problem. Krwawienie jest u mnie bardzo obfite. Powiedziałabym że aż za bardzo. Zawsze miałam skąpe krwawienia, a teraz nie dość że trwają 7 dni to jeszcze są bardzo obfite. Czy któraś z Was może też tak miała? Biorę już 4 opakowanie i wcale krwawienia się nie zmiejszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupie 1-2 opak. pauliska_91@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnula
Witam. Mam do sprzedania 3 opakowania Qlaira...cena 70zł za 3 opakowania+8zł przesyłka. opakowania nowe , nienaruszone. Niestety ja ich brać nie mogę. info na aniaaniolek135@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ginekolog polecił mi Progestelle. Pomogło o wiele lepiej niż inne środki. Więc podaje dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANNA 66
Witam wszystkie Panie! Lek Qlaira biorę od 3 lat. Mam bardzo podobne odczucia co wiele za was. Jednak powinnyście wiedzieć iż zażywanie tabletek hormonalnych wiąże się z różnymi odczuciami. Dobór tabletek to nie lada sztuka. Jestem po 40 i nie jedne tabletki hormonalne próbowałam. Zawsze kończyło się tak samo. Depresja dość uciążliwa i nie pozwalająca normalnie żyć. Bóle brzucha, piersi, drętwienie również choć nie wiązałam tego z braniem qlairy. Biorę je trzeci rok równomiernie z łagodnym lekiem polepszającym nastrój. Nie miałam wyboru moja macica jest cwańsza ode mnie od wielu, wielu lat walczyłam z nadmiernym krwawieniem. Ginekologia nie ma wyboru hormony to jedna z najbardziej ze skutecznych metod. Biorę choć przytyłam wiele. Włosy ratuję suplementami a reszta nie jest taka . zła. Warto wybrać dobrze i szukać leku który spełni nasze oczekiwania. Wierzę, że wam się uda. Pozdrawiam. Panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie kończąc ostatnią tablatkę tzw placebo mam juz następnego dnia wziąć z nowego opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yana yana
Qlaira to jak dotąd jedyna pigułka, która pasuje do mojego ciała, a próbowałam wiele innych. Czuję się tak jakbym nie brała niczego, zero skutków ubocznych, zmian wagi, nastroju, bolesnośc****ersi, wypadających włosów... Okres trwa może 2 dni i jest to tylko niewielkie plamienie, bez bólu. Przez pewien czas zastanawiałam się, czy Qlaira w ogóle działa, bo byłam przyzwyczajona do różnych sensacji przy pierwszych 1-2 opakowaniach przynajmniej, a tu przy czwartym opakowaniu nic i mam nadzieję, że tak pozostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie zauważyłyście, aby Qlaira powodowała u was zaparcia? Niestety mam z tym ogromny problem na Narayi i zastanawiam się czy zmiana pigułek z innym progesteronem cos pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie forumowiczki, ja brałam qlairę prawie 5 lat. Były to moje pierwsze i jedyne tabletki anty. Przez te 5 lat nie miałam żadnych skutków ubocznych, na początku zażywania schudłam, choć należę do szczupłych osób . Teraz je odstawiłam poniewaz wraz z męzem staram się o dziecko. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można w kazdej chwili odstawić tabletki bez konsekwencji zdrowotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×