Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aniakk30

zdradziłam męża...........

Polecane posty

Gość gość
nie unikniesz kary szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może kary nie uniknie,ale co będzie miała przyjemności to jej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdradziłam męża i to nie raz, nie chwalę się tym ale uważam że jak się nie rozbija małżeństwa to seks z innym mężczyzną wcale nie jest zdradą a tylko relaksem który każdemu się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetpo36
10:07, fajne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to jest bardzo życiowe podejście do tematu, ja i wiele innych osób tak przecież robi i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzone lafiryndy do garow a nie d**y dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i bardzo ładnie tak trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetpo36
10:07, jak by coś to napisz do mnie. Lubię takie kobiety jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podaj kontakt @ przedmówco jak masz ochotę popisać ze mną. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, jak ta Pani rozwiązała tę sprawę... Kobieta potrzebuje 4 zwierząt: - lisa w szafie, jaguara w garażu, tygrysa w sypialni i osła, który by za to wszystko zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz ochote porozmawiac pisz lolek@t.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zdradziłam. Testowałam trzech kochanków i żaden nie był w stanie mi dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:51 - facetpo36@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdradzam meza systematycznie bo on jest zadko w domu, jest kierowca i jezdzi po calej europie i do Angli tez czesto wyjezdza. Poznalam faceta ktory mnie zachwycil swoim wygladem i tak po paru spotkaniach poszlam z nim do lozka i sie zaczelo, Zaspokoil mnie tak jak zaden dotychczas nawet maz tak mnie jeszcze nie przerznal jak on. Zostal moim kochankiem i wolne chwile z nim spedzam bardzo milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdradzam wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirtualnie to nie zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pare tygodni po slubie zdradzilam meza z jego ojcem. Maz wtedy pracowal za granica. Mieszkalam wtnczas razem z jego rodzicami. Byla impreza na ogrodzie i troche wypilam tesc bardzo misie podobal byl bardzo przystojny. Tesciowa zle sie poczula i poszla wczesniej spac. Gdy juz bylam w lozku nagle dzwi sie otworzyly i wszedl tesc, wczesniej na ten temat rozmawialismy i sie zgodzilam ale myslalam ze to zart.Jak wszedl wemnie to myslalam ze mnie rozwali bo takiego kulasaa jeszcze w sobie nie mialam Duzo grubszy od tego co jego syn a moj maz ma , ale nivc zlego sie nie stalo a gdy juz sie rozluznilam to tylko wrzeszczalam z rozkoszy a on jechal wspaniale tak wydduupczonaa jeszcze nie bylam jak wtedy. Ale to nie byla ostatnia zdrada mojego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy wyszlam za maz musialam zmienic miejsce zamieszkania i prace.Bez wiekszych problemow do nowego miejsca zamieszkania sie przyzwyczailam Prace tez znalazlam i wszystko ukladalo sie jak w bajce, nagle maz zostal zwolniony i wyjechal do pracy za granice , raz na dwa miesiace przyjezdzal na tydzien to mnie pobzykal ile mogl. W pracy zaczal sie mna interesowac szef jak sie dowiedzial ze maz pracuje za granica.Nawet slepy by sie zorientowal ze mu sie podobam, bylam bardzo mila dla niego gdzie tylko w cztery oczy sie potkalismy Pewnego dnia zaprosil mnie na kawe do resteuracji, bo w domu byla zona. Wtedy mi o wszystkim powiedzial co chcial mi powiedziec juz dawno. Na kilka pytaj powiedzialam mu ze napewno mu odpowiem. Gdy maz znowu pojechal to mialam dwa miesiace wolne , zaproponowalam mu kawe ale u mnie w mieszkaniu, Nie odmowil i przyjechal ja na wszystko sie przygotowalam bardzo sexi sie ubralam tak ze cale cialo delikatnie bylo widac. W jego oczach ujrzalam podniecenie. Kawe do stolu podalam ale nie pomyslalam o tym ze za chwile jego reke bede w moim kroczu miala, gdy juz tak sie stalo to zaproponowalam mu zebysmy poszli sie po dusze ja szybko z siebie wszystko zzucilam i on tez za moment przyszedl. I wtedy sie wystraszylam gdy jego czlonka ujrzalam bo takiej maczugi jeszcze u meszczyzny nie widzialam. Nie moglam go objac moja mala dlonia ale powoli sie z nim obeznalam i do buzi pod pryszniem glowke wlozylam bo glebiej sie balam. Gdy wyszlismy z lazienki udalam sie do sypialni i dalej troche w strachu bylam co bedzie jak mnie zacznie walic, olejkiem imtymnym mu ta maczuge natarlam i moja dziurke tez nawilzylam pomimo ze juz mokra byla . Final byl taki ze niepotrzebnie tyle strachu mialam, bo przezylam najwspanialszy sex w moim dotychczasowym zyciu tyle przyjemnosci i rozkoszy to wczesniej zaden facet mi nie dal i tak przerznieta wczesniej nie bylam. Po tym wszystkim na nogi nie umialam stanac ale czulam sie jak krolowa sexu. Za niedlugo podwyzke dostalam ale mezowi nic sie nie przyznalam , bo jeszcze pare razy wyduupic sie mu pozwolilam po kazdym nastepnym razie juz coraz lepiej sie czulam bo do tej maczugi moja cipciulka sie przyzwyczaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam ... prawda taka teść się nie wygada raczej swojemu synowi bo wie, że postąpił paskudnie i tutaj możesz być bezpieczna. Ale z bratem to słabo. Brat prędzej czy później wygada się i cała sprawa się rypnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% młodych mężatek zdradza mężów. To całkowicie normalne i naturalne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo mężowie. Ważne żeby robić to z głową a nie główką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz bogatego faceta, który zapewnia ci bardzo wystawne życie (nawet dom kupiliście) tobie i dzieciom i zdradzasz go z bratem bo brat taki opiekuńczy. A jak się braciszkowie pokłócą to tamten mu się "pochwali", że cię bzykał i zawali się ci całe to twoje fajniusie życie. Ja też mam bogatego chłopa i cenię sobie takie bogate i wygodne życie - sama pracuję jak ty z nudów na waciki. Robię z nim fiku-miku regularnie aby innej baby nie szukał choć seks z nim fatalny jest bo spuszcza się po minucie. Z nikim z rodzinki jego - ma jednego brata - na żadne erotyczne przygody sobie nie pozwalam. Mam natomiast kochanka od 10 lat, z którym tak fikam, że nikt sobie nie wyobraziłby, że z nim. Poznałam przypadkiem, ma niepełnosprawną żonę na wózku, z którą chce być ale nie jest go w stanie zaspokajać. Jest tak nieśmiały, że nikt nie podejrzewałby, że tak dobrze bzyka.... Mam włożoną mirenę, więc może mnie zalewać spermą ile chce bez obawy że zajdę. Spotykamy się rzadko i tak, że nie budzi to podejrzeń. I jest fajnie. Życie mam wygodne i jestem bzykana i mam pewność, że się nie wyda. A ty jak robisz to z bratem męża to zobaczysz jak się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię czytać takie historie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh historie z...... ale czasem życie bywa zaskakujące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano bywa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu napisał ze 90 % mężatek zdradza:0 ale jakoś nie piszą na forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja meza nie zdradzam bo nie slebowalam mu ze z innym nie bede sie bzykala i innemu nie bede nog rozkladala. A jesli ide z innym do lozka to wina meza bo nie wywiazuje sie z swoich obowiazkow i nie zadawala mnie . Uwielbiam ostry sex i mosno byc przerznieta a maz mysli tylko osobie a czy ja jestem zadowolona to go nie interesuje . Dlatego mam kochanka ktory ma duzego i grubego kulasa, i posuwa mnie wspaniale . zycze sobie zebym jak najdluzej z nim kontak miala,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mężuś też mnie nie zaspokaja ale na szczęście są inni co robią to chętnie i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż1979
Smutne jest co przeczytałem, Ale tak sie kończy los kobiety która wychodzi za kase a nie za faceta. Byłas młoda imponowała Ci kasa a teraz sie męcz. albo dawaj d**y innemy temu bratu co go kochasz chociaz jego uszczęsliwisz a Ty bedziesz cierpiec do końca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż1979
Smutne jest co przeczytałem, Ale tak sie kończy los kobiety która wychodzi za kase a nie za faceta. Byłas młoda imponowała Ci kasa a teraz sie męcz. albo dawaj d**y innemy temu bratu co go kochasz chociaz jego uszczęsliwisz a Ty bedziesz cierpiec do końca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×