Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

za 2 tyg kolejny ale tak 1x w m-cu , ale tym razem mam zjazd w Świeradowie, k. Jeleniej Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Hanuś nie wiem co masz na mysli... Ale co wyjdzie? Raczej nie to o czym myslisz, bo to raczej nie te zblizenie o ktorym myslisz, he he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie tak sobie posiedzieć z fajnymi ludźmi przy piwkku, jak za starych dobrych czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bliżej domu ten Świeradów Zdrój. Piłam tam w ubiegłe wakacje wodę w zdrojowni... bleeee... ohydna.... do dziś nie mogę jej zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jakieś 300 km od domu, mam nadzieje że ta bleeee woda chociaż na kaca będzie dobra, bo zamiary mamy nie byle jakie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie tak sobie posiedzieć z fajnymi ludźmi przy piwkku, jak za starych dobrych czasów - Non lans - na miejscu nie ma nikogo fajnego? Czy to są ludzie z innych miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłeś w Świeradowie? MNIE ta woda nie pasowała, chyba że jako środek wymiotny... Wypiłam łyka i podziękowałam. 50gr/kubeczek. Może Tobie podpasuje... Jest mokra... i lekko słona w smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A ja za tydzien podjade sobie ze slubnym jak zwykle do pubu. Lubie ta atmosfere, muzyka odpowiednia, nie jakies tam ups-ups-ups... Towarzystwo w odpowiednim wieku, czyli same trzydziechy i po, no i sam pub mam fajny klimat, i mozna w nim palic:P:) Otoz to Haniu, wlasnie chodzilo o zblizenie dusz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka miałęm na myśli ludzi ze studium Oni są z całej Polski, a umnie w wiosce, wiesz moge posiedfzieć z niebieskimi ptakami przy nalewce, ale oni powizedzą Ci co chcesz za 1 piwo do doopy wejdą, 0 szczerości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Nie non lans, tu nie bedzie zadnego come backu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Po prostu czasami chyba biomet jest troche niekorzystny i wtedy nie jest az tak fajnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam nie palący, choć czasem wypalony :) ale to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Non lans - ja z geografii jestem noga, nie sądziłam, że masz tak daleko do tego Świeradowa. Sprawdziłam sobie na zumi - ja mam niecałe 360km... Za niepalenie masz u mnie +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Nie Hanuś ja absolutnie nie jestem palaczką. Nie jestem podatna na nalogi, i smiac mi sie chce z tych ktorzy sa niewolnikami takiego malutkiego papieroska ktory nim rzadzi i "kaze" wychodzic na mroz, na deszcz, na zimno po to zeby go zapalic... Poza tym ja nie chcialabym, zeby moje dziecko pamietalo ze jak mama go przytulala czy dwala buziaka to smierdzialo od niej papierochami, fuuuuuj...:P Bleeee... Ja tylko jak pije jakis alkohol to wtedy zapalam doslownie kilka West'ow Ice'ow i to cale moje palenie jest. W innych sytuacjach nie widze jakiejkolwiek przyjemnosci z palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee Hanus, z Łodzi tak mało????? Ja tak na oko napisałem 300 (pewnie tyle na delegacji sobie napisze - qrde chyba mój szef na kafeterii nie siedzi :), hmmmmm nie on nawet nie wie gdzie się komputer włącza), może 260 będzie, cosik kole tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu to ja tze mam u Ciebie +?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
He he;) Ty Grzechu wiesz cos o tym? Tak, papierosik do piwka tylko i to tez niezawsze. jak jest to zapale, jak nie ma to tez dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba ostatniego papierosa wypałiłem w 4 klasie podstaówki, wtedy to czy człowiek nie wiedział czy w to dmuchać czy ciągnąć, a i tak więcej papierosa sie zjadało niż spaliło bo to były popki bez filtra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Tobie Hanuś łikend upłynął??? Czytałem Wasze piątkowe "rozmowy", tematów sie narobiło, fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś ja mieszkam tak jakby, nie wiem czy powinienem pisać, ale między Opolem a Cz-wą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, a Twój ulubiony pub jesxt w jakimś stylu, czy tak prosty, no wiesz, bez jakiegoś szczególnego stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×