Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
Opole ale jaki powiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Pub w stylu lat 60:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend - pisłam. zakwasy, bo urządziłam sobie maraton z moją lichą kondycją i tymi nieszczęsnymi 4kg. Dowiedziałam się, że mój brat cioteczny lat 21 z miłości chce wstapic w związek małzeński. Nie ma pracy, studiów (drugi raz jest na 1 roku), ale kocha. teściowie i rodzice zbierają kasę, zaczynają remontować dom. Wyprasowałam 10 koszul, reszty nie zdołałam. No i gadałam z takim jednym desperatem przez neta. Acha, śnił mi się brunet (ale tego beznadziejnego snu nie czytaj) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ooooojej, bez pracy i on chce rodzine zakladac??? Daleka jestem od krytyki, ale niebardzo widze sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ale moze wziecie slubu nie dla kazdego jest rowznoznaczne z zalozeniem rodziny... Nie pomyslalam. Jak dla mnie chlopak 21 lat to jeszcze troche dziecko. Rodzice zbieraja pieniadze i remontuja dom-to nie jest wedlug Was taka zabawa w dom? Zabawa w doroslosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
W szoku jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm 21 lat, znam kilka małżeństw co sie pobrali ok tego wieku i mają sie dobrze, ale niestety znam więcej z tego wieku małżeństw, raczej ex i już są po rozwodach lub po raz drugi w małżeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Jak dla mnie to mega dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Non lans - to gdzieś 170km ode mnie. Blanka - ja też nie mogę sobie tego wyobrazić. No ale ja jestem inna. Widać inaczej sie mysli w naszym wieku. Też nie wyobrazam sobie, żeby rodzice dali na ślub, żeby wyremontwali dom, żywili po ślubie, utrzymywali, finansowali studia (oboje narzeczeni są na płatnych)... Skoro się kochają- a życzę im jak najpeliej - mogliby poczekać np. do skończenia licencjatu... ja tego nie rozumiem, reszta rodziny też... Trochę się niektórzy podśmiewują, uważając, że to taka fanaberia małolatów. A oni puścli w net czytaj: nasza klasa) zdjecia z oficjalnych zareczyn i już planują, tzn. czekają, aż rodzice kasę przeliczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Non lans - jakby to była wpadka, to bym zrozumiała, bo wiele osób w takiej sytuacji sie decyduje na ślub, ale... bez wpadki. Szok. A ja prawie z trzydziestką na karku... O właśnie - Grzesiu, jaki masz znak zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, do Łodzi mam 140 km ale do samego city, troche to sobie tak lekko kuzyn wyobraża, a Rodzice zamierzają ich utrzymywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zak zodiaku----- najgorszy ponoć - skorpion, tak jak Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
No nieeee... Branie kasy od rodzicow moim zdaniem jest karygodne. W ogole to chyba nigdy bym sie nie zwiazala na powaznie z facetem ktoremu nie chce sie pracowac, to takie dwie lewe raczki. A 21 lat to jeszcze dziecko jesli chodzi o myslenie chlopaka w takim wieku. Normalny 21-latek chodzi na impry z dziewczyna, czy z kumplami i korzysta z zycia, szaleje. A pozniej tak... Zdrady, rozwody i jeszcze niewiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Grzesiu wiedzialam, ze jestesmy podobni :P ;) Aaaaaaach te skorpiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak oni to sobie wyobrażają... jak można po ślubie iść do rodziców i powiedzieć: mamo, daj mi na bilet do szkoły... W ogóle to... hmmmm.... moze sie narażę - nie jestem zwolenniczką takich planowanych zaręczyn na pokaz. Dla mnie to cos osobistego, intymnego nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej zgodze sie z Blanką co do kuzyna 21 l, ale niech im powodzenie sprzyja, może bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ale skoro mamusia i tatus dadza i zaplaca to sie bedzie fatygowal o prace taki chlopaczek. Ehhh... W ogole nie czaje czegos takiego. Jestem inna... jestem kosmitka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zwolenniczką takich planowanych zaręczyn na pokaz. Dla mnie to cos osobistego, intymnego nieco. zgadzam sie na 100, w ogóle dla mnie pokazówy to coś obłudnego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może koleś jest po prostu rozpuszczony przez Rodziców????? Może za bardzo pod parasolem jest chowany, z tych tzw, co sobie sami palcem do tyłka nie potrafią trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle - cały swiat się przewraca do góry nogami... a, nie pisałam wam czegoś - nie mogę w chwili obecnej awansować, bo jestem w wieku rozrodczym i władze nie podpiszą papiórka, bo zaraz to pewnie pójdę na zwolnienie lekarskie, urodzę i wyląduje na macierzyńskim, więc nie będę mogła należycie pełnić funkcji... Aż się poryczałam słysząc takie bzdury 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
O tak Hanuś, ja sie z Toba zgadzam. Nasze zareczyny byly w intymnej atmosferze, w koncu one dotyczyly tylko mnie i mojego narzeczonego. Tylko on i ja... Nikogo wiecej. Widownia wedlug mnie nie jest potrzebna do tego. Ale wiesz, jak tatus i mamusia maja placic za slub i wesele no to przeciez wtedy to jednak ich tez dotyczy. Kurde, to nawet pierscionek nie jest od narzeczonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie bzdury Ci w pracy powiedzieli???? A co to za awans, jeśłi można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ale teraz dzieci naogladaja sie tych zdjec na tym beznadziejnym portalu Nasza Klasa i tez tak chca:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może koleś jest po prostu rozpuszczony przez Rodziców????? Może za bardzo pod parasolem jest chowany, z tych tzw, co sobie sami palcem do tyłka nie potrafią trafić - myślę, że chodzi o wyrwanie sie spod kurateli rodziców. Ciotka swoim dzieciom zakazuje np. wracać późno, imprezować, siostra tgo 21-latka już się wyrwała za mąż... No i brzydko to zabrzmi - seks legalnie, bez oburzania babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×