Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witajcie niedzielnie. Żabka obie te osoby mama i córka muszą się zarejestrować w powiatowym urzędzie jako osoby bezrobotne. Nie będą miały kuroniówki ale urząd będzie odprowadzał za nie składkę na ubez. zdrowotne. Więc leczenie będzie z NFZ. Jeśli chodzi o lokum to winny udać się do opieki społecznej. Za czasów komuny to się szło do "braci partyjnych" i coś wymyślili, a dziś? Ja nadal pachnąca i taką muszę być. Choć cholera kilogramów 6 do przodu. Walczę. Buziole dla WAS wszystkich i dziewczyn i chłopaków. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna dziekuje za foteczke :) sprawiasz wrazenie przemilej osoby :) i chlopaka tez masz fajnego :) tworzycie bardzo ladna pare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka sadny dzien i jovik dziekuje Wam za zainteresowanie sprawa w imieniu naszej koleżanki 👄 regres ja przychylam sie do wypowiedzi madzi i lisiczki nie złe z ciebie ciacho i te dołki w policzkach mniam uwielbiam ❤️ Basiu kochana trzymaj sie dzielnie nie poddawaj się zagraj w gre jestes osobnikiem który strzela do palaczy i musi im zgasić śmierdziela :) wczoraj ja tez miałam problemy z serwerem i nie mogłam połączyć sie z netem ale gra działa :) Buziaki dla całego grona 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no owszem macie racje kolezanki :) nie dziwie sie ze cie Jacusiu narzeczona tak pilnuje hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie i popołudniowo :) Nie lada wyzwanie dziś przede mną - wychodzę na piwo i... będę "czysta", w sensie, że bez papierosa będę się delektować napojem bogów :) Jednak uprzejmie proszę o pozytywne myśli skierowane w stronę mej skromnej osoby, żeby łatwiej było :) Widzę, kochani, że wymiana zdjęć pełną parą idzie. Jako, że trochę w tyle z tym jestem proszę o przesyłanie na adres monia2978@gmail.com linków do NK bądź zdjęć - odwdzięczę się tym samym :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas masz na mailu linka do NK ode mnie :) ja sie juz pozegnam,dzis mnie troche malo bylo ale mialam zajecie :) dobrej nocki kolorowych obrazkow 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mega doła. Nie wiem dokładnie dlaczego ale coś mnie gniecie na serduchu :( Może jutro będzie lepiej a może dopiero jak oswoję się z nowa sytuacją :( Kiedyś mi przejdzie ................................... Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ja nadal pachnaca--nie poddalam sie smierdzielowi :) madziuchna----dziekuje Ci za mile slowa nie zawiodlam Cie i nie zawiode.Madziu ja takze trzymam za Ciebie kciuki coby sloneczko sie usmiechnelo do Ciebie 👄🌻👄 zabka----Kochana trzymaj sie jestem z Toba myslami 👄🌻👄 zlosliwiec---jak Twoje zdrowko odezwij sie {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wieczorka... Pewnie większośc z Was juz smacznie spi,a ja mialam problem z netem.. :( sądny---to nie mój chłopak-szkoda :( niestety zajęty to mój kolega z lat szkolnych...no niepowiem jestem osoba wesołą,ale przez ostatni czas niemam usmiechu na twarzy...więcej gości smutek...ale cóź..🌻 żabka---dziekuje dobry duszku...dołki w policzkach super i mój styl ubierania sie męzczyzny...koszula...uuuuuu.....dlaczego masz doła żabeczko...pisz kochanie ja postaram się odpisać i wiesz że jestem w Twoim poblizu...pod Twoja łapeczką...no a teraz całuję Cie by Ci było lepiej na serduszku...👄👄👄 monamas---fotka wysłana,czekam na Twoją..🌻 basiek---zuch dziewczyna...wierze w Ciebie Basiu...🌻 dla reszty pachnącego grona...🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Cię zobaczyłam to aż ślinka mi cieknie na Ciebie" madziuchna a klapsa byś nie chciała :P a po za tym to dziekuję za miły komplement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika Kochana wiesz że ja dla was mogę wszystko uczynić "D Jednak dla mnie słowo najcenniejsze Jak coś obiecam to nie ma bata na głowie stanę a obietnica musi być zachowana :D Poszperaj dobrze na pewno masz wiele fajnych zdjęć Ja polecam to super zdjecie z nk regresowi tez się spodoba na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie sie ze cie Jacusiu narzeczona tak pilnuje hihihi" sadny dzień może to zabrzmi nieskromnie ale powiem ci że pilnuje oj pilnuje :P lorika wyślij mi swoje to ci odeśle moje foto i sprawa bedzie jasna ... prosiłem dziewczyny żeby nie rozsyłały mojego foto tylko zachowały je dla siebie Tak bedzie lepiej i pewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka :) i słusznie obietnica jest obietnica a danego słowa trzeba dotrzymać :) lorika masz konto na nk ? podeslij mi link a ja ci odeśle swoje foto i po sprawie :) nie wstydz sie ,bo nie ma czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś furorę zrobiłeś tym zdjęciem :D wzdychają i sikają do zdjęcia :D a nie długo płakać będą bo .... a właśnie mam pytanie czy ja dobrze czytam ze zrozumieniem ??? Będzie ślub na wakacje i WESELICHO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie ślub na wakacje i WESELICHO???" tak żabko będzie ślub i wesele ale dopiero za rok w czerwcu ... ( nie ma wczesniej terminów na sale w której chcemy miec impreze weselną ) lorika a wiec czekam jutro na link do twoich fotek :) też ide spać Dobrej Nocy dla załogi BP :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry witam witam w ten pochmurny poranek zapraszm na kawke i życze miłego dnia nie lubie poniedziałków' mam lenia nie chce mi sie iśc do pracy. Całę szczęście ż etylko 3 dni pracujemy w tym tygodniu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie bo rano się napisałam i szlak go trafił, razem ze mną. No ale już mi przeszło. DZIŚ ŚWIATOWY DZIEŃ BP. P A M I Ę T A J C I E może ktoś dzisia rzuci ? Marzenie ? - niech będzie nas na tym forum coraz więcej. Pamiętajmy my pachniemy 🌻 bo my nie palimy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorva to ja rzucam z wami! bo sama sobie nie dam już rady mam dość tych śmierdzących fajek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dziś jest dzień bez BP? ale trafiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkryłam przyczynę niemożności zalogowania się - po prostu cięgle myliłam jedną cyferkę w haśle :D:D A i co najważniejsze - nie palę już tydzień ( a właściwie to tydzień i jeden dzień!) Z tym, że najgorszy czas przede mną - sesja czyli stres, niespanie, hektolitry kawy = przeogromne parcie na zapalenie papierocha. Postaram się być grzeczna (i dzielna). Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w tej samej sytuacji ale ja dopiero dziś podjęłam decyzje o rzuceniu fajek a tak w ogóle to jak rzuciliście od tak ze nagle koniec czy stopniowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnaca aga :) :D:D:D powiadasz że jestem WZ - tką ? :P 🌻 ;) mamuska nawet nie wiedziałem o tym ze dzisiaj dzien BP ? to fajnie , czekamy na nowych rzucających :D o i mamy już juz nowych :) bitch witaj i nie pal razem z nami 🖐️ :D ja osobiscie rzuciłem fajki nagle , tzw ostrym cięciem nie było zmniejszania paierosów czy stosowania substytutu w postaci elektronicznej fajki , ot po prostu nie pale i juz ale... wczesniej przygotowałem sie do tego mentalnie czyli zrobiłem wszystko co było w mojej mocy by obrzydzić sobie palenie :) i najwazniejsze !!!! postanowiłem nie palić , ta myśl mocna i trwała a zarazem prawdziwa chęć niepalenia podkresle PRAWDZIWA CHĘC sprawiły to że nia pale juz : Nie palę już 394 dni (+ 12g54m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 5523. Będę żyć dłużej o 42 dni (+ 04g38m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2623,67 zł! veroniqueee zuch dziewczyna🖐️ gratuluje ci tych 8 dni pierwszy tydzin jest najgorszy ale skoro tyle przetrzymałas to teraz musi być juz tylko z górki , trzymam za ciebie kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bicht ja rzucała setki razy, na tym forum pierwszy raz byłam pod koniec 2006r. Potem była załamka, potem było palenie po kryjomu, potem znowu na całej lini byłam pokonana. Zaczełam się przygotowywać psychicznie do bycia wolną od nałogu. Kupiłam "TABEX" , żarłam go przez chyba 3 dni , a potem to już samo poszło bez wspomagaczy Nie palę chyba ponad 257 dni muszę to sprawdzić. WIELKA zasługa to dzięki temu topikowi. u są ludzie - przyjaciele, którzy naprawdę w każdej sytuacji Ci pomogą wesprą radą i dobrym słowem. Więc jeśli chcesz naprawdę rzucić to kure...o. to bądź z nami. To tak jak w AA, jeden drugiemu pomaga. U nas to wirtualnie ,ale zawsze spoko. Więc zaczynaj w tak wspaniałym dniu jak "Swiatowy Dzień Bez Papierosa" WARTO. My nie palimy 🌻 My pachniemy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska dla ciebie tez ---> 🌻 jak i dla innych bywalczyń BP 🌻 i bywalców 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIELKA zasługa to dzięki temu topikowi. u są ludzie - przyjaciele, którzy naprawdę w każdej sytuacji Ci pomogą wesprą radą i dobrym słowem. " mamuska44 oj tak , tak świeta racja i prawda :D ta nasz paka to coś tak fajnego że aż nie ma słów by to opisać .... Mnie tez ten topik a razczej ludzie z niego bardzo mi swego czasu pomogli ...własnie motywujacym słowem i dobrą radą :) Warto tu być i warto nie palić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wczoraj... dałam radę, nie zapaliłam :):):) Dziś od rana kierat w pracy,ale właśnie to lubię :) Miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Regres , trzymaj się zdrowo 🌻 Dla reszty cały pachnący bukiet 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 - zobaczcie jakie mamy wolne , pachnące rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×