Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

o czesc dudka :) dawno sie nie udzielalas :) żaba daj maila cos ci wysle :) witajcie dzieci kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra żabka wyslij mi maila na nk to jutro ci cos wysle,nie mialam dzis grama czasu i zmeczona jestem,tak ze wpadlam sie przywitac i wypadam,w dlugi weekend nadrobie zaleglosci trzymajcie sie pachnaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien ja też czekam na dłuuuuuuuugi weekend jeszcze jutro trzeba jakoś przeżyć wiecie ja teraz mam 4 dni wolnego Potem idę na dwa dni i jade w góry bedę odpoczywać choć hm śniegu tam pełno :):) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katar102@o2.pl chyba dostanę zdjęcie tej słynnej piżamki z Kubusiem :P Dobra kochani utykam spać bo niestety wypompowana jestem jak nigdy, mam dość wrażeń jak na jeden dzień, Ściskam ciepło Kolorowych snów lorika szczególnie ciebie to się tyczy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zamykam pierwsza dziesiatke listy :) nie jest zle , ale w takim zacnym gronie to i miejsce 40 bedzie wyróznieniem dla mnie ;) Na kawalerskie do Regresa to się tylko Złośliwiec kwalifikuje. Cała reszta nie powinna zostać wpuszczona, chyba że w innym charakterze, ale tylu rurek to nie ma chyba w najwiekszym bur..hmmm "domu przedweselnym" Vonk ale sie usmiałem :) Madziuchna oczywiscie ze was na kawalerskie nie zaprosze :P no bo jak ? no chyba że z Vonk wpadniecie i zatanczycie nam na tych rurkach :P hahahahahahah to chetnie zapraszam wtedy ;) a tak na marginesie to jeszcze nie wiem czy bede sie bawił w takie coś jak kawalerskie ? zastanawiam sie raczej nad wspolnym wieczorem ze znajomymi wódka, śmiechy i tańce , taki przedbieg przed weselem ;) Ale to jeszcze kupe czasu przed nami :) żabka ty to odwalasz kawał dobrej roboty Podziwiam cie za to ,ze ci sie tak chce liczyc 👄 dla ciebie za ta robotę :) Dla pachnacych pań 🌻 z tego topiku i dla panów 🖐️ a raczej pana złosliwca ;) Wieczornie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnaca aga 🌼 ale z ciebie super dziewczynka 🌼 dzięki :D farbowana_lisica 🌼 Agnieszka mam problem bo jakoś nie może mi tu się otworzyć z twoją fotką :( dudka 🌼 to samo i u mnie było moja ślubna nie paliła już 2 lata a ja jarałem i ja woziłem się z ta myślą żeby podjąć walkę ze śmierdzielem az nadszedł czas ze dojrzałem do tego żeby powiedzieć stop śmierdzielowi było bardzo ciężko pomimo ze paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie to udało się :D twojemu mezowi tez się uda trzymam kciuki BP bo nie palić to cos pięknego pamiętasz to :D Regres 🖐️ graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres---chopie dla Ciebie nawet i zatańczymy na rurce...ale to jeszcze jak piszesz kupa czasu... żabeczko---kolorowych snów...kochanie...odpocznij i zrelaksuj się...🌻🌻🌻 pachnaca Aga---ale Ci dobrze,kurcze weekend w górach...też bym sobie pojechała i odpoczeła...🌻🌻🌻 i dla całej reszty---kolorowych i pachnacych senków... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres---chopie dla Ciebie nawet i zatańczymy na rurce..." madziuchna zapamiętałem :) i zapisałem w PDF - ie twoje słowa :) mam dokument i dowód :) Odwrotu nie ma !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec, super-dzieki za mailika:) Teraz urzeduje tu za pomoca telefonu, a ten jest zbyt tepy by zalaczyc fotke do maila, ale zaraz z rana powieksze Twoja topikowa galerie twarzyczek;) Regres, mam nadzieje, ze na moja glowe nie posypia sie gromy, ale w pelni Cie popieram: kawalerskie (panienskie) wieczorki w towarzystwie pomaranczowych od solarki osobnikow w stringach (obu plci) to dziecinada. Twoj pomysl na wspolna bibke jest o wiele lepszy.... Dobrej nocki wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika sugerujesz że to takie niegrzeczne dziewczynki z nich :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Regres i lorika się pożegnali, a dziś środowo ja WAS witam - deszczowo, deszczowo, deszczowo u mnie. No ale przedemną długi weekend. Może będzie grill, karkóweczka, szaszłyczek i dymek , ale z grilla. No i drineczek przecież musi być. Za piwem nie przepadam. Pozd. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ i znowu pada :O i tak w kółko ,rzygać sie już chce tym deszczem ... Pozostaje mi tylko życzyć dobego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie też rzuca żabami:(:( Jakaś Irlandia? Czy Anglia? Obiecali, że zrobią u nas drugą Irlandię, ale nie wiedzialam, że maja deszcz na myśli:P:P Hektolitry kawy i człek jakoś działa:D Nawet nie czuję radości z powodu długiego weekendu:(:( Co to za weekend??????? Aż zal... I tym smutnym akcentem kończę post i wracam do papierków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniło mi się, że paliłam... Na szczęście, to był tylko sen :) Dzień dobry :) Jeszcze tylko kilka godzin i wolne :) I wiecie co? Weekend ma być ciepły i słoneczny i tej wersji prognozy się będę trzymać :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam cały czas wolne :) i nie odczuwam że zbliża sie jakiś długi weekend ;) Jovik fakt mamy wyspy w polsce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Życie w tej krainie deszczowców dporowadza mnie powoli do szewskiej pasji Tym bardziej że doicerają informacje że cale lato ma być do dupy:( Żal! Żal! Żal! Wczoraj zakupiłam kilka letnich szmatek, ale obawiam się że poza dwoma tygodniami , które spędzę w kraju w któym nie trzeba martwić się o pogodę, niezbyt mi się przydadzą :o Lisiczka mam nadzieję że u Ciebie chociaż trochę lepiej... Słoneczne i gorące pozdrowionka dla wszystkich:):):) No i pachnące oczywiście 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie....Vonk---nic a nic nie jest lepiej....zimno....leje....i do tego całą noc gardło mnie tak napier.....,jak nigdy w życiu jeszcze:( Boję się odezwać a łykać nie mogę....EEEE,do kitu i tyle.... Mam nadzieję,że od jutra pogoda się poprawi i moje gardło tyż:) Ni całuję Was ,bo potem będziecie zdychać jak ja;p pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az Wam zazdroszcze tego dlugiego wekendu ja tylko jutro wolne ----wiadomo Swieto-----a po jutrze i nastepne dni do pracy--:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jak słowo daje zmienię swój nick co nie chwila ktoś mnie wykorzystuje :( Nie bój żaby... U mnie też rzuca żabami ...co za życie paskudne:P Całuje mimo wszystkich waszych żab i przesyłam kilka promyków słońca. Nie wiem czy wam to pomoże ale od poniedziałku ma być po 30 st :D:D:D:D Sadny dzień nic nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 u mnie tez pogoda do kitu mieszkam nad morzem i wieje morski wiaterek ale zaraz wybieramy sie na działke zobaczyc jak nasze plony rosną ..czy wogóle oprocz zielska cos urosło ,...mamy własciwie wiecej trawy ale jakas rzodkieweczka swoja ..ale czy to urosnie w taką zimnice pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekamy na ciepełko🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas jakiś nie zglądałam, więc pozwólcie DROGIE DZIECI :)) życzenia serdeczne na nasze święto :)) Gdyby jakiś ranking............ nagrody.............podziw............, lub coś w tym stylu, to ja: Nie palę już 542 dni (+ 00g06m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 9756. Będę żyć dłużej o 74 dni (+ 12g36m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3902,43 zł! POZDROWIONKA !!!!!! 🌻 😘 PACHNĄCA FERAJNO !!!! 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku Zdradz sekret jak masz na imię I musisz tu do nas zaglądać częściej bo... ominie cie wręczenie nagrody i zostaniesz zdyskwalifikowana ;:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Wami myslami... Dzisiaj śmierdziel jakoś daje znac o sobie...ciągnie do kupienia... Aj źle sie jakoś czuję i smutno mi.... Pogoda tez do kitu,jakaś ciężka... i wogule... trzymajcie się ciepło,wszystkim chorym życzę powrotu do zdrowia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się żegnam z Wami na pachnący i oby troche bardziej słoneczny dłuuuugi weekend:) Życzę Wam miłego leniuchowania, a kto musi siedzieć w pracy, niech odbębni swoje szybko i ucieka odpoczywać (basiek!!!) Madziuchna, Tobie nie zawracam gitary, bo wiem ,że śmierdzieli i tak nie kupisz ;) Zbyt mądra z Ciebie dziewczynka:) Złośliwiec, @ u Ciebie na skrzynce:) Regres, Ty sie zbieraj kolego, dość leniuchowania, pewnie już zapomniałeś o zabiegu....poweekenduj jeszcze troche i marsz do roboty, jak cała nasza nieszczęsna reszta ;) Mam troche wojaży w planie, ale o ile sieć Orange mi na to pozwoli (bywa złośliwa) to bedze do Was zagladać przez telefon :) Do miłego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani no ladne rzeczy ja spac a tu takie tematy hihihi Regres Jacuniu to ja tez chce swoja rurke he he he Żaba ty czarownica jestes skad wiedzialas co chce ci wyslac??he he prorok cy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a apropo pogody to u mnie lalo jak jasna cholera od wczoraj,teraz juz sie wypadalo i jest duszno,rano do pracy jechalam to dostawalam kurwicy z nerwica ulice prawie ze jak rzeki,z parkingu do laboru mam troche kawalek a nie wzielam parasola ;/ dobrze ze choc reklamowke mialam z soba posluzyla jako parasol i jeszcze okazalo sie ze gdzies mi na kurtke jakas rdza nakapala ciekawe czy to zejdzie,okazalo sie ze u mnie przy wyjsciu z klatki,taka ruda plama to na pewno to co na kurtce naprawde juz mi sie nie dobrze robi od patrzenia na wode;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×