Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

wowwwwwww mamuśka44 dla ciebie specjalny i okolicznościowy bukiet ... 🌻🌻🌻 za te twoje 300 dni :D i oby tak dalej ... pozniej 600,900,1500 itd ;) BRAWO !!!:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 mamuska---wielkie moje gratulacje za to ze sie trzymasz i za te 300 dni 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻razy100🌻 Wszystkim milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się przypomnę i potwierdzam,że jestem wolna od nałogu już prawie 2 latka.Teraz w bardzo stresujących sytuacjach nawet nie pomyślę o śmierdzielu a widząc palacza to mu szczerze współczuję. A oto mój bilansik: Nie palę już 701 dni (+ 22g22m20s). Ilość niewypalonych papierosów: 11230. Będę żyć dłużej o 85 dni (+ 19g00m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4043,12 zł! Pozdrawiam wszystkie pachnidełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziś wreszcie da się żyć, trochę chmurek na niebie i słońce tak nie praży, jeden dzień przerwy w plażowaniu i opalaniu się :) Ja nadal BP i bardzo, bardzo jest mi z tym dobrze. W ogóle nie myślę o tym, że chciałabym/mogłabym zapalić i to bez względu na mój stan ducha i humor :) Pozdrawiam wszystkich z pomorza zachodniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pachnące Ludki!Mój bilansik przedstawia się tak: Nie palę już 883 dni (+ 12g36m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 15903. Będę żyć dłużej o 121 dni (+ 11g37m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5566,20 zł! I w dalszym ciągu się dzielnie trzymam:-) Mankamentem jest zrzucanie wagi nieustająco, ale pocieszeniem nagromadzona kaska:-) pozdrawiam i życzę wszystkim dalszych sukcesów i wytrwałości! Szczególne pozdrowienia dla guru Złośliwca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka-----------to juz 41 dni!!! wow kochana jestes dzielna,popatrz jak to zlecialo :) 😘 😘 😘 neri-------witaj po latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 300 dni (+ 10g11m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 9012. Będę żyć dłużej o 68 dni (+ 20g20m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3605,09 zł! Regres 300 dni temu to ty mnie sprowadziłeś na ziemię, i dałeś kopa w dupę dzięki Ci za to i dzisiejsze bukiet, czuję , że pachnie. Basiek Tobie tak samo dzięki , ta łączka kwiatków jest cudowna, mam cichą nadzieje, że będzie tak zawsze -. Bez WAS Przyjaciele by mnie tu nie było.\ DZIĘKUJĘ - mamuska44. 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 300 dni (+ 10g11m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 9012. Będę żyć dłużej o 68 dni (+ 20g20m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3605,09 zł! Regres 300 dni temu to ty mnie sprowadziłeś na ziemię, i dałeś kopa w dupę dzięki Ci za to i dzisiejsze bukiet, czuję , że pachnie. Basiek Tobie tak samo dzięki , ta łączka kwiatków jest cudowna, mam cichą nadzieje, że będzie tak zawsze -. Bez WAS Przyjaciele by mnie tu nie było.\ DZIĘKUJĘ - mamuska44. 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba bp mamuska 🌼 gratulacje za 300 dni BP wszystkiego naj naj naj i nigdy więcej śmierdziela już nie długo roczek :D 🌼 jovik 🌼 basiek1 🌼 neri11 🌼 monamas 🌼 balbina723 🌼 sadny dzien 🌼 farbowana_lisica 🌼 pachnaca aga 🌼 madziuchna04 🌼 dodob 🌼 lorika 🌼 żabka 🌼 vonk 🌼 ojejkujejku 🌼 Regres 🖐️ graba i wszystkim 🌼 🖐️ których przez omyłkę nie wymieniłem za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to mialam do duszy dzien naszedl mnie jakis zal do wszystkich i do wszystkiego, bo dzisiaj moja wnusia miala urodziny,a tydzien temu wnuczek a ja nie moglam nawet ich ucalowac ani usciskac,oni sa tak daleko ze widzimy sie raz do roku,no niby rozmawiamy przez internet ale to nietosamo:( Najwazniejsze ze mimo pokus i checi zapalenia to nie daje sie i nadal jestem czysta, pachnaca a nie smerdzaca :) Zycze Wam i sobie takze wytrwalosci w niepaleniu :) Doranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sadny dzien🌻miło,że mnie pamiętasz :) Mamuska 44 -jesteś wielka 🌻,życzę Ci dużo takich 300 BP, Basiek1🌻warto pachnieć dla swoich wnuków choćby na jedno spotkanie w roku-one zapamiętają zapach babci a nie śmierdzieli-też jestem babcią :D Pozdrawiam całe pachnące grono 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 584 dni (+ 15g56m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 15201. Będę żyć dłużej o 116 dni (+ 02g53m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5358,44 zł! 6 grudnia 2008 koniec z papierosami :D:D:D czekam na wiosne 6 grudnia 2008 koniec z papierosami :D:D:D czekam na wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi źle poszlo mamuśka 44 GRATULUJE 🌻🌻🌻 oby było tych 300 jak najwięcej Zobacz juz za kilka dni roczek miłego dnia wszystkim pachnącą łapką 6 grudnia 2008 koniec z papierosami :D:D:D czekam na wiosne 6 grudnia 2008 koniec z papierosami :D:D:D czekam na wiosne 6 grudnia 2008 koniec z papierosami :D:D:D czekam na wiosne 6 grudnia 2008 koniec z papierosami :D:D:D czekam na wiosne 6 grudnia 2008 koniec z papierosami :D:D:D czekam na wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani i ponownie dziękuję za życzenia. Wiem dokładnie jak zdrowo jest być pięknym bez papierosa. Wiem , że dla moich przyszłych wnuczek (mają byc 2 niebawem), będę zawsze pachnała perfumami , a nie papierochami. Wiem kochani, że Jestem Wielka, bo te 300 dni to dla mnie wieczność i ta wieczność nie zadymiona niech pozostanie. . Amen Dla Nas wszystkich ślę cudowne 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Życzę miłego umiarkowanie słonecznego dnia. No aby do roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neri11 ja tez cie pamietam ,dawno cie tu nie było,zagladaj do nas czesciej :) 🌻pozdrawiam ciepło ... balbina723 a ciebie nie kojarze ale bardzo miło mi cie poznać :D Regres 300 dni temu to ty mnie sprowadziłeś na ziemię, i dałeś kopa w d**ę dzięki Ci za to" mamuśka nie ma sprawy,jak będzie trzeba to poprawię Mądra z ciebie kobieta więc bez następnego sie obejdzie nie wazne w jaki sposób i dzieki komu , ważne ze nie palisz ... tak trzymaj mamuśka 🌻 złosliwiec🖐️ pewnie niezły skwarek jesteś od tej działki :P ? basiek1 nie dawaj sie pokusom ,nie dawaj !!!!🌻 pachnaca aga🌻 sadny dzien🌻 monamas🌻 jovik🌻 farbowana lisica🌻 madziuchna04🌻 lorika[kwiat dodob🌻 vonk dla pominietych 🌻 Miłego Dnia bywalcy :D ps.aha maślanka pomogła , plecy już nie pięką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochani :) Nie pale juz 120 dni Ilosc niewypalonych papierosow 2398 Bede zyc dluzej o 8 dni Zaoszczedzone pieniadze 1139,05zl Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani swiat bez fajek jest super ja kisne w pracy ale za tydzien kaszuby :) i urlop grecja musi poczekac do nastepnego lata mlody bedzie mial 1,5 roczku to juz bedzie bardziej zaprzyjazniony ze swiatem zewnetrznym narazie jeszcze jest taki nieporadny i bezbronny ze szkoda Go ciagac w te upaly nawet u nas spedza dzien w baseniku albo chlodnym pokoiku :) niektorzy pewniepamietaja ze balam sie 2 lata temu grecji ze wzgledu na to ze tam wszystcy palili i niestety ja tam wrocila do nalogu po kilku miesiacach niepalenia mam nadzieje ze w przyszle wakacje bede juz tak nienawidzila fajek ze nawet o tym nie pomysle bo narazie niestety mysli czasem kraza wokol smierdziel a caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres-oj,długo mnie nie było,ale zaległości w czytaniu nadrobiłam i gorąco kibicuję wszystkim rzucającym śmierdziele :) A to dla pochwalenia się ;) Nie palę już 703 dni (+ 01g20m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 11248. Będę żyć dłużej o 85 dni (+ 22g17m48s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4049,60 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do REGRES! pierwsze słabiutkie kroczki z rzucaniem palenia z pomocą tegol topiku rozpoczęłam na stronie 196 pierwszej części.Po jakimś czasie zdezerterowałam po czym powróciłam niczym córa marnotrawna i rozpoczęłam ponowną walkę która trwa do dzisiaj, bez chwili załamania - póki co:-) Pozdrawiam Wszystkich Pachnących krótko, długo i bardzo długo - niech moc będzie z Nami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jakas zamotana :D balbina723---witaj kochana nie wiem czy mnie pamietasz ja zucalam w styczniu 2007 ja Cie pamietam to jest moje drugie podejscie wtedy poleglam po 7 miesiacach .Pozdrawiam i moje gratulacje tylu dni niepalenia tak trzymaj---- 🌻 neri11----witaj i dziekuje trzymam sie Tobie tez zycze wytrwalosci---- 🌻 Milych snow wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś otwieram topik:D Kto chce kawka,herbatka albo coś zimnego:) Pozdrawiam was wszystkich serdecznie,ja dziś wstałam w środku nocy ,bo wyprawa do grodu Kraka mnie czeka:D miłego dnia kochani i cieszmy się ciepełkiem:) Nie palę już 249 dni (+ 07g14m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 4487. Będę żyć dłużej o 34 dni (+ 06g41m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2019,34 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowana kawke z Tobą chętnie wypije taka wiesz mocną i fusiastą poproszę upał nam nie odpuszcza ale mamy lato :):) pachnącego dniai samych miłych chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 Dziewczyny ja z Wami tez napije sie chetnie napije kawki :) farbowana_lisica---udanej wyprawy :) Kochani pachnidelka milego dnia i spokojnego oczywiscie BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie ładnie przywitam z miłymi paniami ;) 🖐️🌻 neri11 te twoje ponad 700 dni wygląda imponująco :) oby tak dalej :D balbina723 witaj jeszcze raz ... widzisz ja nie pale od ponad roku wiec nie moglismy sie wczesniej poznać Piszesz że miałas wpadkę , zdarza sie i najlepszym ... najwazniejsze ze sie podniosłaś i znowu nie palisz :D moje gratulacje :D farbowana lisico pozdrów smoka :P:P:P :D czy u was tez tak gorąco :) ??? Skorzystałem z goscinnosci kumpla i wskoczyłem pod prysznic Ma u siebie w firmie :D od razu lepiej :P pozdrowienia dla całej ekipy BP 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już mi bez różnicy czy na liczniku jest 500 czy 700 dni BP-ja po prostu nie palę :D fajnie to brzmi ;) U mnie też straszna duchota no i nie ma słońca-może popada? Dolny Śląsk blisko granicy z Czechami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mija 6 m-cy bez papierosa. Bilans: - 4 kg do przodu; - 4 sny o fajkach - oddech świeży, -zapach wybrany, a nie narzucony papierosowo :)) Dałam radę! Ale demon we mnie śpi, kusi co jakiś czas ... niestety. Jestem z siebie dumna. Nie wierzyłam, a się udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wlasnie kropi ale tak niesmialo jakos ;/ mogloby lunac tak na chwile tylko zeby splukac to,bo luftu nie ma :) i wkurze sie jesli blizna pooperacyjna dokucza mi tylko na te pare kropli trzymajcie sie pachnaco kochani pochwale sie jeszcze i uciekam :) Nie palę już 873 dni (+ 06g19m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 17465. Będę żyć dłużej o 133 dni (+ 09g57m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 8470,65 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie pochwalę Nie palę już 586 dni (+ 07g14m35s). Ilość niewypalonych papierosów: 20520. Będę żyć dłużej o 156 dni (+ 18g06m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 7233,49 zł! miłego spokojnego wieczorku. U mnie tez nie pada a by sie bardzo przydało. Jutro jade do Urzedu Marszałkowskiego Kurcze jak tu jrchać autem bez klimy chyba skwarek ze mnie zostanie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×