Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość sdny dzien
jak juz tak dzielicie sie doswiadczeniami to tez sie dorzuce,mi zawsze pomagal tabcin,dlugo nie bralam bo nie chorowalam a teraz zezarlam cale opakowanie, dostalam uczulenia i nie pomoglo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz tak dzielicie sie doswiadczeniami to tez sie dorzuce,mi zawsze pomagal tabcin,dlugo nie bralam bo nie chorowalam a teraz zezarlam cale opakowanie, dostalam uczulenia i nie pomoglo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika--------na axn reklamuja nowa serie naszego doktorka ale jeszcze nie mowia od kiedy konkretnie tylko ze jesienia :) ide polozyc sie i umrzec na smierc ;) trzymajcie sie pachnaco 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS Kochani. Proszę wstawać na pyszną kawkę lub jak kto woli herbatkę z cytrynką w chłodny dzień, a może zieloną lub czerwoną się poczęstujecie?. Tort mam duży bo go wyrabiałam przez 365 dni, więc dla starych i nowych bywalców bp. wystarczy. Proszę się częstować jest bardzo lekki na bitej śmietanie z czekoladą i borówkami. Mniam. "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska44 z toba zawsze i wszedzie :D bardzo chetnie spróbuje twojego jubileuszowego tortu :) MOJE GRATULACJE 🌻 za te 365 dni z ciebie TEZ JESTEM DUMNY .... fajnie jest nie palić tyle czasu co? Super :D cieszę sie że tyle wytrzymałaś z mojej strony życzę ci następnych 365 dni a pózniej 987 dni itd bez tego wstrętnego dymu :) BRAWO !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ u mnie pada deszcz i jest chłodno 🌼 ale pozdrawiam wszystkich cieplutko :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba mamuska44 🌼 czekałem na tą okazje nareszcie :D gratuluję za wytrwałość roku BP :D wszystkiego naj naj naj i nigdy więcej śmierdziela wznosze toast i stukam się z Tobą lampka szampana stuk stuk :D 100 LAT !!! 100 LAT !!! 100 LAT !!! :D bukiecik dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 :D bo nie palić to coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na axn :) bedzie mi lepiej smakowac :) tam tez doczekam sie nowej serii agentow ncis ostatni odcinek byl taki jak kate dostala kulke od ariego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka dla ciebie ode mnie 👄 i dla Basi przy tak szałowych okazjach Moje gratki dziewczyny 🌻 🌻 🌻 BP -16 09 2010 1. Zlosliwiec ------------->1987 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 5 mies 8dzień) 2. Jovik-------------------->1775 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (4lata 10 mies 11dni) 3.Balbina------------------> 943BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 7 mies ) 4. Sadny dzien -----------> 936 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 6 mies24dni) 5. Neri11 ------------------> 767 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 1 mies 6dni) 6. AgaB--------------------->744 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 14 dni) 6. Bella 1962 -------------> 696 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (1 rok 11 mies 18dni ) 7. Pachnąca aga ---------->649BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 9 mies 10dni) 8. Ojejkujejku ------------>648 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 9 mies9 dni ) 9. Madziuchna 04 ------- >615 BP ❤️ ( 10.01.2009)🌻 (1 rok 8 mies 6dzień) 10. Regres ---------------->503 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 4 mies16dni) 11.Vonk ------------------->375BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 11 dni) 12 Jullka 01--------------->368 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 3 dni) 13.Mamuska44 ---------->365 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (ROK )🌻 14.Farbowana_lisica ---->342BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (10mies 8dni) 15 Lorika ----------------->248 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (8 mies 5dni) 16.Witch321 ------------->242 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (7 mies 30dni) 17 Grace R --------------->236 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (7 mies 24dni) 18.Basiek1 ---------------->184 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (6mies )🌻 19.Monamas -------------->140 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (4 mies 16dni) 20.Żabka ------------------->106 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 3 mies 16dni) 21. dodob--------------------64BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (2 mies 2dni) 25. Ja-ka----------------------47Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (1 mies 17dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka44 moje wielkie gratulacje Tort pyszny aj uwielbiam torciki dla Ciebie kochana 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Ciebie ja właśnie skończyłam na rowerku pedałować i zaraz ide plum a potem mam uroczystą kolację z mężem dziś mija mi 15 lat jak jestem po ślubie. TAk więc kochani można wytrzymać z facetem :):):):) chyba na jakiegoś wybranego trafiłam bo jakos mocno nie narzekam :):):) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widac że pogoda dopisuje taka cisza:D słoneczko wyszlo i wszystkich wymiotło na grzyby:D Pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ nie miałem dojścia do komp. mam mały remont w domu jutro ma być już koniec ale zostanie jeszcze przemeblowanie czego nie lubie zabka 🌼 byłem na grzybach i na rybach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie żołądek boli :( Muszę zaprzestać picia kawy chyba ... bo walę 3 dziennie , na herbate owocowa chyba przejdę ;) Miłego Dnia bywalcom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 37 lat minelo jak jeden dzien niestety w dniu swojego swieta wypalilam fajke sztuk 1 wiec zaczynam liczenie od poczatku dzisiaj sie czuje słaba i prozna po co mi byla ta fajka ale nic trzeba sie wziasc w garsc a nie użalać nad soba wiec do roboty w piatek przeplynelam 40 basenow bez odpoczynku i to jest wynik i tego sie trzymam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob najlepsze zyczenia urodzinowe a co do fajki poczytaj sobie posty jak po czwartym badz trzecim potknieciu zabki prawie wszyscy ja tu atakowali,policz ile razy juz podchodzilas do niepalenia i zastanow sie dobrze czy aby na pewno chcesz nie palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres ja tez czasami tak mam jak juz za duzo kawy,boli i rzygac sie chce,wtedy ograniczam do jednej,a jak mi dolegliwosci przejda to znowu dwie pije,z tym ze ja lubie kawe a nie wodzionke,jak to w pracy kolezanka stwierdzila az gesta ta kawa to pewnie dlatego czasami mam za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof
o Wy smyki to Wy nowe forum macie a ja na tamtym stukalem:) witam znowu, nie pale juz ponad tydzien:) i mimo stresu i nie malych czasem stresow w zalatwianiu spraw mam sie wysmienicie i mam mocne postanowienie wiary jesli chodzi o pety:) pozdrawiam.milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety sadny dzien masz racje czasem mam wrażenie ze ja cale zycie bede rzucac palenie tak jak cale zycie bede na diecie bo lubie sie troche chyba pomeczyc wszyscy mowia ze ma figure ok ale lubie sie pomeczyc tak samo z tymi fajkami niby bez nich mi super ale czasem na imprezie zapale i znowu od nowa hej leloof jak ci w holandii ?? jeszcze tam jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wszystkich po dlugiej przerwie nadal jestem BP i to juz 330 dni w zasadzie o smierdzielach juz nawet nie mysle, w czsie urlopu zdarzyl mi sie moment ze pomyslalam ... ale bym se zapalila... ale na szczescie pogonilam te mysl bardzo szybko pozdrawiam wszystkich niepalaczy bardzo serdecznie p.s. Leloof ty tez z Holandii ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie :D życzę miłego popołudnia bp 🌼 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼 08 - 04 - 2005 r. 1 dzień BP zaoszczędziłem 20 zł 10 gr.. :D 22 09 - 2010 r. 1992 dzień BP zaoszczędziłem 40058.14 gr. CEL NIGDY WIĘCEJ ŚMIERDZIELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani oj cos mało nas tu Musimy sie zmobilizować aż wstyd tydzień a my jednej stronki nie zapisaliśmy. Bardzo proszę całe pachnace grono o szybki melduneczek złośliwiec kurcze ile kasy hm kupiłes coś sobie takiego ekstra ??:):):)\ aż ten mój wyniczek marnie wygląda Nie palę już 655 dni (+ 06g19m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 17036. Będę żyć dłużej o 130 dni (+ 03g25m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6005,48 zł! Ale co tam zgadzam sie z Toba NIGDY WIECEJ ŚMIERDZIELI :):):) MIŁEGO WIECZORKU DLA WSZYSTKICH PACHNACYCH ISTOTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof
w pl juz jakis czas jestem:) milego:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani, ostatnio byłam w stolicy pyrlandi na szkoleniu więc nie mogło mnie być u WAS-Nas. Szkolenie 2-dniowe zaliczone, trochę mądrzejsza jestem w prawie pracy. Było nas ponad 70 osób, palących 9 na całą grupę wychodzili przed hotel bo na terenie całego hotelu zakaz. Widziałam, że bardzo się męczyli. Pani ukradkiem ciągneły szluga w tz. kciukach, koszmar, a smród od nich jeszcze większy. Boże jaka ja jestem szczęśliwa, że nawet po alko. nie chwycię za szluga. Moja znajoma, pali tylko przy alko., a że pije rzadko to też tak pali. Bo nie palić 🌻 to jest coś pięknego 🌻. Wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kichająca, kaszląca, obolała, ale niepaląca ;) Pozdrowienia dla WSzystkich!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnaca aga 🌼 słuszna decyzja nigdy więcej śmierdziela :D żadnych strat same plusy zuch dziewczynka mamuska44 🌼 ja tez byłem na imprezie zakładowej było nas 33 osoby to tylko dwie osoby paliły musialy wychodzić żeby zajarac :D vonk 🌼 ja tez kichający a z nosa leci jak z kranu jakiś wirus ale BP nie palący :D :D :D leloof 🖐️ graba dawno tu nie zaglądałeś bo nie palić to cos pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×