Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

witajcie w ten zimny dzionek BP oczywiscie , ja dzisiaj na dietce sokowej robie tak raz w tygodniu i dobrze mi z tym niestety coraz trudniej mi wytrwac czesto wracam do domu i zaczynam podjadac moze dzisiaj wytrwam jak juz niejednokrotnie pisalam lubie kompleksowo dbac o zdrowie albo nic albo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja niestety jestem czlowiekiem slabej wiary a do kosciola chodze tylko ze względu na dzieci chce zeby mialy wybor . Jejku coraz wiecej slonecznych promieni dociera do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas a co ci da ta fajka ?? uspokoisz sie ale za chwile bedzie to samo te fajki nam nic nie daja oprocz pustego portfela i brzydkiej cery wczoraj ogladalam kawalek programu cofnij zegar i tak jak lekarka powiedzialaze trzeba sobie zdac sprawe ze papierosy zabijaja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika, ja też mam swoją wiarę, wiarę w Boga. " a on przed nami chciał otworzyć niebie..." i otworzył lorika, kto chce to je widzi. Tak samo jak zamyka przed nami drzwi- grzesznikami, ale wierzy , że mamy w sobie choć garść pokory i dlatego otwiera okno. monamas dół dołem, pokus , pokusą, ale TY się trzymaj dziewczyno, nie ulegaj ... NIE WARTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego popołudnia :D monamas 🌼 trzymaj się odpędzaj te śmierdzące myśli tak jak mi parę lat temu sama doradzałaś wierzę w Ciebie dasz radę jakoś tak nie mogę sobie wyobrazić ze ty poległaś i teraz jest ci bardzo ciężko nie wiem w jaki sposób mogę ci pomóc bo wszystkie zasady znasz jestem z Tobą i trzymam za ciebie kciuki BP 🌼 bo nie palić to jest coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niepalących. Kochana monanas nie daj się temu śmierdzącemu diabłu, postaraj się bardzo cię proszę, abyś nie musiała nas zdradzić dla jednego, a potem dla wielu papierosów, wytrwal i bądź silną kobietą:-D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika i Monamas Jestem z Wami z calych sil , z całego serca , Prosze sie nie poddawac , Jutro bedzie dobry dzien :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loris No w morde wypisz wymaluj moj stary w tym opisie:P Niestety tak czasami bywa ze nie trafiamy tak ja bysmy chcieli i jak juz nam sie trafi taki co szaleje za nami to sie szybko nudzi i myslimy ze moglby troche zbastowac a jak taki co to nigdy nie wiadomo co mu po glowie chodzi to my bysmy chcialy z niego zrobic romantyka ech zycie :D:D:D Loris wyjez odpocznij od niego niech zatesni moze zmadrzeje Dla cieie kochana 😘 Dostalam prace :D:D:D:D:D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do loriki i do żabki, ja mam święty spokój nie mam żadnej, z którą bym się musiał układać w życiu, a minął mi już czwarty krzyżyk.:-), a co złego zrobię (lub nie zrobię) to pretensję mogę mieć tylko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, spieszę podziękować za wsparcie - złośliwiec, żabka, lorika, dodob, mamuska44... Emocje opadły, więc i ochota na pepierosa opadła. Oj, muszę się pilnować w sytuacjach, gdy emocje są na najwyższym poziomie. Dałam radę, m.in.dzięki Wam :):):) Dziękuję raz jeszcze i już wracam "do siebie" :) Miłego dnia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tych co już bez papierosa. Coś mi się zdaje, że nas na tym topiku ubywa, a pozostali, może( oby nie) przestali walczyć z własną słabością. :-D:-D ciepło pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław ja tam walczę jak lefffffffff :D Nie palę już 73 dni (+ 16g46m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 2210. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 21g20m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1326,58 zł! Tak sobie wkleję :D Pozdrawiam wszystkich pachnących 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy:D Jestem z Wami, nie pale ale wrócę, jak poukładam swoje sprawy... Nowi- wspierajcie nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejahejaja
Dzien dobry,jestem w trakcie rzucania,a nurtuje mnie jedno,kiedy moje pluca oczyszcza sie z tego swinstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. I o to chodzi szanowna mar-po (ale skąplikowany nick) i o to chodzi, trzymaj się dzielnie, a sukces jest już blisko tuż za rogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do hejahejaja kiedyś słyszałem w radiu, od lekarzy, że płuca oczyszczają się ok. 2 lat, ale czy to ważne? Ale mimo wszystko warto przestać palić dla zdrowia płuc i kieszeni, życzę ci tego byś dała ( lub dał) radę i dołączył (a) do nas niepalących :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismenna
Ja też od 2 dni nie palę. /mam nadzieję, że wytrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejahejaj i ismena witajcie na pokładzie ludzi bez nałogów ?! Warto być pachnącym - wytrzymacie - zobaczycie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się BP, nadal i wciąż :) I dzięki Waszemu wsparciu i silnej woli - dałam radę :) Dołek minął i papieros już nie chodzi mi po głowie :) Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam słonecznie i wiosennie :) a oto korzyści z naszych postaw :D Rzucenie palenia to dla każdego wyzwanie i decyzja, którą trudno podjąć. Jest to jednak najważniejsza rzecz, którą można zrobić, by poprawić swój stan zdrowia. Poza tym niesie ze sobą natychmiastowe korzyści. Kiedy od odstawienia papierosów upłynie: # 20 minut ciśnienie krwi oraz tętno wracają do normy. # 8 godzin poziom tlenu we krwi wraca do normy. # 24 godziny tlenek węgla zostaje usunięty z organizmu. Płuca rozpoczynają proces oczyszczania ze śluzu i innych substancji związanych z paleniem. # 48 godzin nikotyna zostaje całkowicie usunięta z organizmu. Znacząco zwiększa się wrażliwość zmysłów smaku i węchu. # 72 godziny oddychanie staje się łatwiejsze, oskrzela rozluźniają się. Wzrasta też poziom energii organizmu. # 2-12 tygodni poprawia się krążenie w całym ciele, chodzenie i bieganie stają się łatwiejsze. # 3-9 miesięcy funkcjonowanie płuc poprawia się o 10%. Zmniejszają się kaszel i sapanie oraz problemy z oddychaniem. # 1 rok ryzyko ataku serca spada o 25%. # 10 lat ryzyko raka płuca zmniejsza się o 50%, zaś ryzyko ataku serca jest takie samo jak u osób, które nigdy nie paliły. Policz, ile wydajesz na papierosy w ciągu dnia, tygodnia i roku, a następnie zacznij planować przyjemności, które można kupić za te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba monamas 🌼 ja nie wątpiłem ze nie dasz rady 🌼 dołek już zakopany i niech to tak zostanie na zawsze OK. :D lorika 🌼 nie denerwuj się takie jest życie :( ale i do ciebie tez szczęście się uśmiechnie i tobie tez zaświeci słoneczko :D bądź cierpliwa trzeba czasu 🖐️ ismena 🌼 hejahejaj 🌼 witam na pokładzie pachnącego grona 🌼 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Top
Mi w bardzo trudnych chwilach pomagał e-papieros z liquidem beznikotynowym, to strasznie ułatwia momenty w których ma się ochotę zapalić a postanowienie rzucenia jest bardzo silne :) Nie palę już pół roku, trzymajcie kciuki żeby udało się to na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:D Pozdrawiam pachnące grono:-) Coś tutaj jakiś zastój? Stara ekipa milczy nowa też Wszyscy polegli czy jak???(taki żarcik może się ktoś wkurzy i coś napisze:D) No to miłego pachnącego BP 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeslaw
Witam wszystkich pachnących. No bo mar-po wiosna (czas zamienić spodnie na pończochy:-D), wszyscy wylegli na łono natury i ja też, właśnie nadaje z komórki w terenie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że Ty Grzesław nie zmieniłeś spodni na pończochy he he he (taka głupawka mnie ogarneła) ja piszę w przerwie miedzy prasowaniem :-) Wieczorem mam nadzieję się przejadę rowerkiem ..chociaż kto wie u mnie kropi deszcz Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeslaw
Szanowna mar-po zajżyj proszę do mojej stopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeslaw
Szanowna mar-po zajżyj proszę do mojej stopki pod hasłem Grzesław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeslaw
Mar-pa mam do ciebie prośbę podaj proszę maila do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×