Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Śniło mi się, że zapaliłam. Bardzo męczący sen. Na szczęście, tylko, sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monames mi się jeszcze też niekiedy śni, że palę. Jest to tz. syndrom człowieka uzależnionego od nikotyny - abstynenta na dzień dzisiejszy. MY nie palimy 🌻 MY pachniemy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas na szczescie był to tylko sen - zły sen :) jovik nowi załozyli sobie nowy inny temat o rzuceniu palenia tu nie chcieli bo stwierdzili że gadamy nie na temat:P co nie zmienia faktu ze i tak trzymamy kciuki za nich :) powoodzenia nowicjusze dla całej ekipy 🖐️ Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowi i tak nie mają Złośliwca..:p więc powodzenia w BP:) Moje sprawy powoli sie klarują, mam nadzieję,ze teraz będzie tylko lepiej:D Ten czas to była dla mnie próba sił ze śmierdzielem, emocje miała ogromne ale nie zapaliłam... Moze nie jednen Rzucacz się zdziwi,że ja w 6tym roku BP mam jeszcze peta w głowie, ale tak to jest z nałogiem...uśpiony lubi sie obudzić. Ale juz nie jest taki silny i mocny- ja jestem górą:D Pozdrawiam Was wszystkich, nie wymieniam, bo wiecie,ze każdego i każda z Was mam w pamieci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich niepalących i pachnących wreszcie ciepły wiosenny dzień. O nowych dwuch topikach topikach to już wiem. A mi już nie róg się palenie, a potwierdzam to jest cholerne uczucie śnić, że palisz niby się zaciągasz, a w płucach nie czujesz. Pozdrawiam 449BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki nowy topik o co chodzi ?? u mnie cieplo ale wietrznie ja juz zyje wakacjami jade za 2 miechy do grecji a potem jeszcze raz na zakonczenie wakacji we wrzesniu ;) juz kupuje kremy z filtrem ale oczywiscie przeraza mnie jedno zawsze po powrocie z grecji to palilam i tego sie boje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:( Lorika licznik zostaje to twoja decyzja Szkoda tylko ze przez swoje usprawiedliwienia zraniłaś moje uczucia Co do kłótni Nie naskakujcie na siebie nawzajem bo nie takie jest założenie tego topiku od lat topik jest po to zeby sie wspierac w nie paleniu :) Moim zdaniem Jovik złośliwiec i Włodzisław zareagowali opiekuńczo wiec nie rozumiem tej nagonki:( Lorika bo w zasadzie śmierć przyjaciela nie usprawiedliwia nikogo,:(:(:( jak dla mnie to co napisałaś jest... straszne wyrzucil cie z domu bo zmarl mu przyjaciel a ty oczekujesz przeprosin i kwiatów?? A moze powinnas go wspierac a nie sie foszyc na tym polega miłość nie tylko na tym zeby byc z kims gdy jest słodko. Pomysl jak bys sie zachowywała gdyby to spotkalo ciebie i twoja przyjaciółkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Życzę Wam przyjemnych dni bez papierosa.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, postanowilam sobie, ze od 8 kwietnia rzucam palenie, tak sie przejelam, ze pomylilam daty :D To dopiero kilka godzin bez papierosa, a mysle tylko o fajce... A tak bardzo chce juz nigdy nie brac tego swinstwa do ust....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uważam, zeby ktoś z kims się tutaj pokłócił. Po prostu nie musimy mieć na kazdy aspekt życia tak identycznych pogladów jak w temacie papierosowym...ot co. Wymiana pogladów jest natomiast bardzo zdrową rzeczą ;) Obozy może i się stworzyły w tym jednym temacie tzn raczej dwa odmienne punkty widzenia, nie mniej jednak chicłam zaznaczyć, ze nie jestem w ŻADNYM obozie, który potępiałby Złosliwca, czy kogokolwiek innego (chyba że stworzy się obóz "Pochwalających Palenie", na którego czele Złośliwiec stanie, to obiecuje, ze wypowiem srogą wojnę;) ) Pachnące wiosną pozdrowionka dla wszystkich!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy Cappyjulce na pokład i abyś znalazła w sobie tyle sił by pokonać śmierdziele i dołączyć do pachnących. Powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam na posty, Grzesław, jeśli pozwolisz... Zwłaszcza Złośliwcowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYCZĘ Wam moi kochani spokojnego nadchodzącego weekendu. Bo pogodny on chyba nie będzie, wieje jak cholera od wczoraj, łeb chce urwać. W nocy po balkonach ( mieszkam w blokowisku) latają jakieś garnki , szok jestem dziś w pracy nie wyspana. Ale to nic grunt, że nie palę i tego się trzymam już jakieś półtora roku, straciłam rachubę - żabka - księgowo nasza wrzuć tu listę. Dziękuję i pozdrawiam. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamest - gradki dla ciebie z okazji bycia bp. 2 miechy. Jak to szybko zleciało. Napisz chociaż, że warto było rzucić to gówno i pachnie prawdziwie perfumami. jeszcze raz i życzę następnych wspaniałych miesięcznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak ... ZłOSLIWIEC GRATULACJE ZA 6 LAT BEZ PAPIEROSA masz szacun ode mnie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Monia 🌻 Jakby wczoraj to było, jak odliczłaś pierwsze dni...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no... faktycznie- Złośliwiec ma dzis 6te urodziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻 Drogi Złośliwcu, możesz być z siebie dumny:) A my jesteśmy szczęsliwi,że mamy Ciebie 👄. Gdyby nie Ty, nie jedno z nas poległo by z papierochami:) Czekam na mega torta i na cos z %..:P chociaż ja "nietrunkowa" to dziś dam w "palnik" (jak to mówi mój kolega):P Jest co świetować!!!! Regres- Ty masz refleks!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, nie ma to jak męska spostrzegawczość;) Rzeczywiście nasz "szef" obchodzi ddziś "6-sta okragłą rocznicę" życia bez dymu.... Gratulacje Mistrzu, to ze jesteś wielki sam wiesz dobrze!!!!! I to, ze bez Ciebie na pewno nam wszystkim tak dobrze by nie szło też kazdy z nas już chyba wspominał. Tak trzymaj!!!!! (jestem w 100% pewna, ze będziesz!!!) P.S. Talerzyk na torta zostawiam na stoliku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk- mój talerz stoi obok Twego- widzisz? Postaw jeszcze lampke na szampana- tak z lewej, obok mojej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik wiadomym jest że o przewodniku tego topa nie można zapomnieć :) ja czekam na drina od złośliwca ps.Jesteś wzorem :) chłopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk czyli faceci jednak też zwracają uwage na szczegóły :) a moja narzeczona mówi że ja o detalach zapominam :( jest niesprawiedliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec Kochany to dla Ciebie : "Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. " Jan Paweł II (Karol Wojtyła) On Jest Wielki w Naszym Świecie, TY Złośliwcu jesteś Wielki TU. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×