Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam Was moi kochani po niedługiej przerwie. Witam serdecznie nowych i namawiam do współpracy. Ja nadal pachnąca, czuję zapach nowych perfum, czuję swój czysty oddech - również oddech lokomotywy , który dalej nie pali, a jarał jak smok tak jak złośliwiec. Ja ćut mniej od 1,5 do 2-ch paczek dziennie, prawie 30 lat palenia. Piszecie kochani o zazdrości, to Wam powiem, że coś w tym jest. Ostatni grill i znajomi, którzy nie widzieli lokomotywy co najmniej 6 miesięcy. Wiedzieli , że nie pali, bo informowałam ich telefonicznie. No i co ? szok, bo nawet przy wódeczce nie zapalił, nie wierzyli, ale na ich twarzy malowała się zazdrość. Widziałam to. Teraz też próbują pożegnać smród. Jestem z siebie i jego dumna - jeśli chodzi o śmierdziela. Życzę miłego, słonecznego i pachnącego weekendu. 🌻 Weekend mam planowany z wnuczętami. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstajemy :D śpiochy Jovik jesteśmy z tobą :( wiesz też mam babcie która mnie wychowywała ma 85 lat i też ze zdrowiem nie najlepiej więc wiem co czujesz ... To naprawdę bardzo przykre momenty naszego życia Wiesz,ważne jest to że z takimi osobami jestesmy i że czują nasza obecnosc ... to ważne 🖐️ ekipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Canavessa po tym co piszesz w ostatnim swoim poscie mogae napisać tylko tyle ze jestes ZUCH DZIEWCZYNA i że z nie palenia papierosów płyną tylko i wyłacznie wymierne korzyści :D oby tak dalej bardzo ci kibicuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich niepalących w słoneczny piątek. Canavessa i Pysia35 bardzo dobrze sobie radzicie w rzucaniu palenia, trzymam za was kciuki, ale się częściej odzywajcie. Pozdrawiam całą ekipę topika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia zapraszam na kawę i herbatę na chętnych czeka zaparzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam i pozdrawiam :) ps. specjalne pozdrowienia dla naszej Lorisi :) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tak wieczorowo:) ładna pogoda nie trzyma [przy komputerze:p Wszystkich wywiało. Dzisiaj przywieźlismy moja babcie do domu. Bidulka wymęczona, ponakłuwana, ech...jestem tylko wdzięczna lekarzowi,ze pomimo jej wieku bardzo ja ratowali, nie żalowali na badania i leki:D Bo wiecie jakie jest podejscie do starych ludzi u nas w kraju...ZUS by sie ucieszył, jakby taki długowieczny klient by odpadł....Ja dzis troche odsapnełam, zamiast robic cosobotnie porzadki w domu zrobiłam obiad na grillu i wywaliłam sie na słoneczko...odpoczęłam:) Teraz zrobiłam "swojski" makaron na jutro, w/g szkoły mojej babci...zawsze dbała o to, bysmy takie rzeczy umiały same w kuchni zrobic:) Wdzieczna jestem jej za to, bo nawet majonez nie mógł byc ze sklepu- same kreciłyśmy:D:D A na sniadanie to zamiast normalnej herbaty parzona była lipa z czyms tam jeszcze.... pamietam do dzis taki czajnik z dziubkiem a w nim pełno "chabździ" czyli zaparzone ziółka... ale sie nawspominam dzis, jakos mnie naszło:) Pozdrawioam wszystkich i wołam na topik- chociaz sie zameldować:) Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, a jovika szczególnie, życzę dla twojej babci dużo zdrowia, i żeby tego i tamtego w kuchni cię nauczyła, bo zapewne nie wszystko od niej wiesz:-D Ja byłem cały czas na łączu z topikiem (komórka bez limitu internetu), ale nie było tu nikogo dzisiaj z dziewczyn, a teraz to co innego. Pozdrawiam twoją babcię, ciebie jovik, oraz wszystkich niepalących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pozdrawiam Delfina i Michała z którymi wczoraj balowałem :) ale był czad wczoraj :) ps.dzisiaj jadę do Częstochowy na żużel :) Marma Rzeszów - CKM Włokniarz Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w niedzielny słoneczny dzień. Życzę dla wszystkich miłego dnia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepoatrams
Od czego zaczęłyście rzucając palenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od postanowienia,że nie palimy- pachniemy:D Potem tego sie trzymalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez papierosa żyje się lżej.
Kleopatrams uważam Twoje pytanie za dziwne,przecież wiadomo,że zaczyna sie od postanowienia, np; od dziś nie palę.Jakie to proste.Nie zadawaj retorycznych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 od silnej woli 2 od silnej woli 3 od nie kupowania fajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że jovik działasz jak ja cały czas na podglądzie :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka pozdrawiam wszystkich BP 🌼 🖐️ nareszcie ciepło :D :D :D :D :D :D :D :D :D wyruszam na marszobieg ze swoja psinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w następnym dniu bez papierosa. "Klepoatrams" to zwykła prosta decyzja dorosłego człowieka , podobna do tej ,gdy pierwszy raz sięgasz po papierosa. Nie próbowałam nigdy przestać palić bo mit o "torturach" mnie przerażał , o przytyciu etc. Bardzo bałam się porażki. Dziś wiem i chciałabym głośno krzyczeć TO WSZYSTKO BZDURA !!!!!!!!!!!!!! piszę to z całą odpowiedzialnością za te słowa. To takie banalne i takie proste. Wystarczy , co świetnie napisał Grzeslaw.... " nie kupować papierosów" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czuję się doskonale , nie przeżywam faktu ,że nie palę , powiedziałam sobie dosyć palenia i jestem odpowiedzialna za swoją decyzję,pachnę wreszcie ulubionymi perfumami . Każdy palacz sam sobie musi powiedzieć DOSYĆ !!!!!! I WÓWCZAS NA PEWNO WYTRWA W SWOIM POSTANOWIENIU. Bardzo serdecznie pozdrawiam Dziękuję ,że w ogóle jest to forum Canavessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Canavessa, że po 1,5 roku niepalenia jest naprawdę lżej na gardle głośno krzyczeć, struny głosowe już chrypną jak wcześniej bywało. Kolejny dowód na to, że warto przestać:-D:-D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być: Struny głosowe już nie chrypną jak to wcześniej bywało:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poniedziałkowo:D Dopadł mnie katar:( Lub cos pyli:( Masakra, siedze i łzy mi same z oczu lecą:( Pogoda zapowiada się ładna, słonko z samego rana już paliło:) Wczoraj sie oapalałam, nawet jestem brązowa:D:D Pozdrawiam Wszystkich🖐️ Lorika--> dla Ciebie buziaczki:D Dla reszty załogi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko- co to miało oznaczać,żer zamiat wiadomości dostałas ode mnie trojana??? Napisz mi, wiesz gdzie, bo nie za bardzo rozumiem to...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu takie czubki nie sa kasowane przez moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam pachnąco i serdecznie wszystkich. Dodob coś ty? Ja cieszę się z tego, że po 1,5 roku od rzucenia poprawił mi się głos, aż chce mi się wyć ze szczęścia, a nie na was, czy kogo kolwiek :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo po 25 latach palenia śmierdzieli już chrypłem, jak krzyknąłem, to niestety czułem ból strun głosowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo pachnace grono,,,,,dawno mnie tu nie bylo bo az wstyd wpadalam i po jakims czasie poleglam:( teraz juz mam malenki stazzzzzzzzzzzzzzzzz w niepaleniu z czego ciesze sie :):):) pare nicow jest mi znajomych jednak radosc wielka ze Was jest coraz wiecej Cudownie jest NIE PALIC pozdrawiam i zycze wszystkim duzo radosci z niepalenia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie:) Miłej nocki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×