Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość katarzyna............
No i stało się. Jestem w pracy, wypaliłam ostatnia fajkę z paczki i postanowiłam, że będzie ona ostatnią w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna............
Boję się. Nie jestem pewna tej decyzji. Wiem że będzie mnie ciągło. Już mam myśli, że pójdę na chwilę do kiosku, a co mi tam, paczka w jedną czy drugą stronę. To nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyno...cóż, możesz mieć rocznicę BP świetowana z naszym Regresem-1 maja:D:D To zależy od Ciebie. Nie idź, nie kupuj, zagryź usta i nie pal!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna............
Palę 10 lat. Z przerwą 1,5 roku na ciążę i karmienie. Wtedy myślałam,że juz nie zacznę palić, ale jak tylko wróciłam do pracy fajka w zęby. Dusiłam się, czułam się jakbym paliła pierwsze papierosy w moim życiu, ale co tam kupowałam i paliła i tak w koło. Myślałam:"przeciez możesz rzucić w każdej chwili, skoro raz się udało to co to za problem". Myliłam się! Palę juz 9 miesięcy! Szkoda mi na ciuchy, na dobre kosmetyki a na fajki nigdy. Najgorsze jest spojrzenie mojego synka na spacerze, kiedy palę a on mi się dziwnie przygląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w słoneczny dzień, a Katarzynę............ zapraszam do naszego grona niepalących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastko_czekoladowe
Ha, ja od jutra rzucam :D chłopak kupił mi e-papieroska i jestem bardzo ciekawa co z tego będzie, bo szczerze mówiąc nie wiem, czy mi to zastąpi normalne fajki, ale spróbuję :/ Czytałam w necie dużo pozytywnych opinii, więc od pierwszego maja zaczynam rzucanie palenia! Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcam ciebie, byś palenie zastąpiła plastrem niquitin, bo e-papieros nie oduczy ciebie sięgania po fajkę, a zapewniam, że odruch trzymania w ręku fajki jest równie silne jak sam głód nikotynowy. Trzymam kciuki by ci się udało skończyć ze śmierdzielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jobus
ciastko_czekoladowe" nie zastapi :) to wiem .... jak chcesz rzucic to bedzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie spytam gdzie jest jovik,loris,ojekjku jejku i dodob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres!!! Ty sie nie pytaj, Ty stawiaj wódkę;D:D:D Wszystkiego, co najlepsze, najsmaczniejsze i najmilejsze Tobie z okazji rocznnicy BP👄. I nawet, kiedy era neta minie byś NIGDY nie sięgnął po papierosa. Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za decyzję i bycie BP:D Spadam dalej lulu:) bo jestem po imprezie,.,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam całe grono niepalących. Wszystkiego najlepszego dla Regresa z okazji dwóch lat bez papierosa składa Grzesiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem po imprezie :) Wczoraj prosiłem swojego przyjaciela na ślub :) Dowiedział sie że będzie świadkiem i był zachwycony Juz ma w głowie pomysł na wieczór kawalerski :Phehehehehehe No tak :) Dzisiaj mi stuknęło 2 lata :) Więc z tej okazji i piosenka dla was ... http://www.youtube.com/watch?v=-pvJiK2ANk0&feature=related stary dobry numer :) coś do świętowania http://3.bp.blogspot.com/_F_Dnh9UgOZQ/TSXPTNL3-WI/AAAAAAAAABM/qF6U8W-GC48/s1600/finlandia.jpg i coś do zjedzenia http://duska.blox.pl/resource/tort_na_blog.jpg częstujcie się :) za 2 godziny jadę do Bełchatowa prosić następnych gości na ślub,więc impreza będzie późnym wieczorem tutaj :) Jovik,Grzesiu dziękuję za gratki z okazji tych 2 lat Rany ale jestem tu już długo z wami :) To już 2 lata Ale powiem wam że z taką ekipą jaka jest tutaj to ja sie nigdy nie rozstanę Będę tu kochani z wami dopóki ostatni mój przyjaciel z tego topiku będzie pisał .... DZIĘKUJĘ WAM ZA TE 2 LATA :D że byliście,że jesteście i że będziecie naprawdę wielkie dzięki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmas
Regres--> szacunek i gratulacje dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia 🖐️ Regres z okazji 2 lat BP uściskam Ci grabę :D i życzę wszystkiego naj naj naj i spełnienia się wszystkich marzeń nigdy więcej śmierdziela 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼 i wznoszę toast STO !!! LAT STO LAT !!! STO LAT !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres gratuluje wypije zdrówko Twoje i obyś nigdy wiecej nie śmierdział, byś był pachnącym meżusiem dla swojej żonki pachnącym tatusiem :):):) wznosze toast sto lat pachnącego wieczorku , pozdrawiam wszystkich ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkozdrowie
zapraszam na www.tylkozdrowie.hpu.pl zarejestrujcie sie i stworzcie odpowiednia grupe wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo ja mam dziś wolne czyli długi weekend regres ale mnie słuszy po tej imprezie , kurcze mam kaca ale wiesz taka okazja warto :):):) miłego dnia dla was pachnących kolegów i koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres spoznone zyczenia :) naj naj ... ja dzisiaj w pracy niestety ale jutro wolne i musze zostawic urlop na wakacje ktore sa tuz tuz a mezus niech zajmuje sie dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam bardzo za te życzenia i gratulacje za te 2 lata bez fajki Obiecuję wam że nie zapalę już papierosa !!! Dzięki :D ps.wczoraj z narzeczoną poźno wrócilismy więc tą imprezę musimy przełożyć na poźniej ;) Miłego dnia i jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich w pochmurny, zimny dzień flagi. Dzięki regres za podpowiedz i dla złośliwca również dla naszych dziewczyn🌼 🌼 🌼 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresie Sto lat sto lat:D Nie musze pisac ze jestesmy z Ciebie dumni bo przecież Ty to wiesz:* Spóźnione ale jak najbardziej szczere Zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie wcale nie zapomniałam:P Jeszcze raz Najlepszego:*BP 03 05 2011 1. Zlosliwiec -----------2215 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 24 dzien) 2. Jovik------------------2094 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (5 lat 5 mes28dni) 3. mordusiak------------1219 BP ❤️(09 02 2008) 🌻 (3lata 2mies24 dni ) 4. Sadny dzien ---------1160 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 2 mies10 dni) 5. Bella 1962 ---------- 929 BP ❤️(29.10.2008) 🌻 (2 lata 6 mies 4dni) 6. Regres ------------- 732 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 LATA 2dni)🌻 7.Vonk --------------- 604 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (1rok 7 mies28dni) 8.Mamuska44 ------ 594BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (1rok 7mies 17dni) 9.Farbowana_lisica 581 BP ❤️(08.11.2009) 🌻 (1 rok 5mes24dni ) 10 Lorika ----------- 473 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 3 mies 22dni) 11Grzeslaw-------- 469 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1rok 3 mies 6dni) 12.Basiek1 ----------- 416 BP ❤️(16.03.2010) 🌻 (1 rok 1 mies 17 dni) 13.Żabka ------------- 336 BP ❤️(01.06.2010) 🌻 (11 mies 2dni) 14. dodob------------- 294 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (7 mies 19dni ) 15, Mama Vonka---- 168 BP❤️(16.11.2010) 🌻 (5mies 17dni 16.xx444-------------- 164 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (5 mies 13dni) 17 madziuchna ------ 162 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (5mies11dni) 18 Niebieska Tecza-- 156 BP ❤️(07 12 2010) 🌻 (4 mies 26dni) 19 Jolik123----------- 120 BP ❤️(03 01 2011) 🌻 (4 mies) 🌻 20Mar-pa------------- 108 BP❤️(15.01 2011) 🌻 (3 mies 18 dni) 21 Lokomotywa----- 102 BP ❤️(16.01.2011) 🌻 (3 mies 17dni) 22monamas---------- 84 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (2 mies 26dni) 23.Lumena----------- 54 BP ❤️(09.03.2011) 🌻 (1 mies 24dni) 24 Mama monamas 28BP❤️ (05 04 2011) 🌻 (28 dni) 25Niosiowa--------21BP ❤️ (13 04 2011) 🌻 (21 dzień) Jolik Tobie też całusek sie należy Brawo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była sobie żabka mała. RE-RE, KUM-KUM, RE-RE, KUM-KUM, która mamy nie słuchała. RE-RE, KUM-KUM, bęc. Na spacery wychodziła RE-RE, KUM-KUM, RE-RE, KUM-KUM, innym żabkom się dziwiła. RE-RE, KUM-KUM, bęc. Ostrzegała ją mamusia RE-RE, KUM-KUM, RE-RE, KUM-KUM, by zważała na bociusia. RE-RE, KUM-KUM, bęc. Przyszedł bociek niespodzianie RE-RE, KUM-KUM, RE-RE, KUM-KUM, i zjadł żabkę na śniadanie. RE-RE, KUM-KUM, bęc. A na brzegu stare żaby RE-RE, KUM-KUM, RE-RE, KUM-KUM, rajcowały jak te baby. RE-RE, KUM-KUM, bęc. Jedna drugiej żabie płacze RE-RE, KUM-KUM, RE-RE, KUM-KUM, "Już jej nigdy nie zobaczę". RE-RE, KUM-KUM, bęc. Z tego taki morał mamy RE-RE, KUM-KUM, RE-RE, KUM-KUM, trzeba zawsze słuchać mamy. RE-RE, KUM-KUM, bęc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×