Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Tak po prawdzie to mnie nic nie wkurza na tym topiku :) jedyną rzeczą co może nie wyprowadzić z równowagi to fakt iż ktoś zapali ... WTEDY SIE WKURZĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informuje całe grono. Ja się wogóle na nikogo nie obraziłem więc proszę mi tego nie insynuowac i będę wdzięczny jak zakończymy ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres gdy będę miała taki staż BP jak Ty również będę pełna optymizmu. Jest takie powiedzenie "Kogo nie boli temu powoli" To wcale nie znaczy,że nieustannie myślę i rozmawiam o papierosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres gdy będę miała taki staż BP jak Ty również będę pełna optymizmu. " xx444 ale ty masz juz bardzo duży staż Ja cie podziwiam ,wiele osób do tylu co ty dni nigdy nie dotarło Teraz u ciebie to juz tylko lepiej może być jeszcze trochę i będzie u ciebie pół roku Ty tak naprawde kupę czasu juz nie palisz Zdziwiłbym sie jakbyś na nowo zaczeła TO BYŁBY TOTALNY BEZ SENS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu bardzo Ci dziekuję za wsparcie.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D Pozdrawiam całe pachnące grono:-) bez fochów :D Regres mam wrażenie że Ty cały czas imprezujesz he he ale na flaszeczkę się pisze oczywiście:D Ja świętowałam w lany poniedziałek swoją SETKĘ :-) BP oczywiście bo tego wieku to raczej nie dożyję :D A ja właśnie ponarzekam że przytyłam po świętach :-) ale mam nadzieje to zrzucić Dobob super masz z tym wyjazdem do Grecji :-) ja na długi weekend jadę nad nasze morze na działeczkę bede się delektować jodem bez smoły:D xx444 gratuluję 160 dni dobra robota:-) Grzesław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres mam wrażenie że Ty cały czas imprezujesz he he " tylko do czerwca poźniej trzeba spoważnieć bo ślub,rodzina i inne priorytety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika. błagam - spokojnie.Widzę,że wszystko w Tobie buzuje. Kurde będzie spokój czy nie? Moje zachowanie było podobne do Twojego; teraz na odwyku nikotynowym nauczyłam się hamować emocje,gdyż nie mogłabym pracować z ludzmi w biurze.Radzę zachować troche pokory.Wymądrzanie nie jest dobrą cechą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani...kto chce tu być- niech zostanie, kto chce odejść, to to robi i nie pyta sie o zgode innych. Tu nie ma głosowania za i przeciw. Kończymy temat i nie prowokujemy innych do kłótni- to do Ciebie Grzesław. Przemyśl sprawe i pisz tylko o BP. Decyzje o zostaniu czy odejściu podejmuje sam zainteresowany! I niech tak zostanie. Tym samym zarządzam koniec z tematem Grzesław. Jak ktos jeszcze "ruszy" ten temat- biada z nim. A jeżeli ten topik bedzie sie dalej rozwijał w tym kierunku, to ja zwijam żagle i odpływam w sina dal.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że Grzesław juz u nas kiedyś był ale pod innym nickiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Widzę, że topik wrze... A ja się cieszę, że za 10 dni minie 3 m-ce BP :) I cieszę się, że nie śni mi się,że palę i jeszcze cieszę się, że moja Mama wytrwała jest i też nie pali :) Wszystkim życzę dostrzegania małych powodów do radości :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ja byłem kiedyś pod nickiem Grzesław, ale przy uzupełnianiu profilu coś pomieszalem w haśle i nie mogę skorzystać z tamtego. Tyle i tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres- dlatego prosze o ignorowanie prowokacji. Grzesław- jak chcesz tu być, to z czystymi intencjami...ja nazwałam Ciebie Koniem Trojańskim. Ale podejrzewam,że sam tu nie przyszedłeś, jest tu Twój sprzymierzeniec...:( Teraz milknę na Twój temat. Monamas- a ja się bardzo cieszę,że mama się trzyma bez peta, chociaż to nie jest łatwe dla niej... U mnie słoneczko grzeje. Tylko ten paskudny weekend..:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na spacer nie ide... bo siedze w pracy:( Potem posiadówka na dentystycznym fotelu:( i tak do wieczora zleci...:) Mam zamiar pojechać do Złotego Stoku, zwiedzić kopalnie złota. Nie byłam tam jeszcze, chociac to tylko ok. 120km. ode mnie. Jakie Wy macie w pobliżu atrakcje turystyczne? Gdzie mozna by pojechać, pozwiedzać? Piszcie, bo ja bardzo lubie takie krajoznawcze wycieczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loriko mimo, że mnie równo zjechałaś to i tak ci odpowiem: "kochana żabciu" to nie było z miłości tylko z grzeczności, nie mam wobec niej jakiś propozycji matrymonialnych tylko czysto koleżeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej to chciałabym pojechac w Bieszczady, byłam tam kiedyś, ale to baardzo dawno temu:) Teraz marzy mi się Solina, a może macie namiar na fajne i tanie noclegi w poliżu Soliny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika - znaczy się mam jeszcze tylko miesiąc na kształtowanie osobowości mojej córci??? muszę się pożądnie wziąść do roboty :P jovik - mmmhhh Solina pięknie tam jest... ja kocham przesiadywać nad jeziorem.... byłam tak kiedyś.. pojechaliśmy w ciemno i zero wolnych noclegów... jest tam po drodze nad zapore taki mały sklep po lewej, jakieś 2 km (mam nadzieje że pamięć nie zrobi mi psikusa).. w razie czego tam pytaj o wolne noclegi... Szkoda że na typowe wakacje w tym roku nie moge liczyć - brak funduszy oczywiście - ale na jednodniowe wypady nad jeziorko zawsze znajde czas i kasiorke :D hehe A propo - proszę mnie poprawić jak źle pisze :P - mnie też kiedyś - 3 lata temu - ktoś tam zwrócił uwage że pisze o tym co w domu i z moim tż wtedy jeszcze nie mężem - ale kochani gdybyśmy pisali tylko o niepaleniu to bybyło mdło jak cholera!!! Typu: witajcie, nie pale xxxx dni, pozdr.... dobrze że poruszamy inne tematy... A Grzeslaw zdziwil mnie tylko pisaniem mail'i do kilku z Was... dla mnie troszke to dziwne... o zawartość nie pytam jeżeli były to tematy które nie mogły być poruszane na forum... Pozdr Was WSZYSTKICH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz sobie przypominam, ktoś mnie ostrzegał, że lorika na ostry polakierowany pazur:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz sobie przypominam, ktoś mnie ostrzegał, że lorika na ostry polakierowany pazur" Grzesiek i po co to robisz? ... po co piszesz takie rzeczy Prosiła jovik o zaprzestanie tego rodzaju komentarzy ale widze że u ciebie to jak grochem o ścianę Bardzo cie prosze o nie wprowadzanie zamętu Twój wpis o "ostrych polakierowanych pazurach" raczej nie wnosi nic w ten topik a sprawia tylko to że chcesz poróżnić tutejszą ekipę bardzo cie proszę o powrót do tematu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie mogę połapać się o co w tym wszystkim chodzi? Uważam,że we wszystkim należy zachować jakiś umiar nawet w wymianie zdań.Nie mam inklinacji do kłótni dlatego zrobię sobie trochę przerwy na tym topiku i nie będę uczestniczyła w tych "rozgrywkach" Cieszy mnie,że zbliża się długi weekend,jadę na działkę nad jezioro odpocznę,celowo nie wezmę z sobą laptopa.Miłego dnia Państwu zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×